Yengeç Burcu Nisan 2016 Yorumu

2016 Xərçəng Bürcü Şərhləri, Nisan ayı burcu, Yengeç burcu, Yengeç Burcu Nisan 2016 Yorumu 6el.org.ta,
Bu ay eğlence dolu bir Nisan ayına hazır olun. 2016 yılının en güzel aylardan birine “Merhaba” diyorsunuz. Kışın yorgunluğunu,stresini 7 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay ile atıcaksınız.. Uzun süredir ilişkişsi olmayan Yengeçlere müjde! Uzun bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz.. Kimse sizin kadar verimli olamayacak ve siz bunun için ilave çaba harcamış gibi görünmeyeceksiniz. İş arkadaşlarınız ve altınızda çalışanlar işlerinizi kolaylaştıracak. Hatta etrafınızdakiler o kadar iyi olacaklar ki, kazara her günün güneşli olduğu ve çalışanların birbirlerinin kuyularını kazmak yerine birbirlerine yardımcı oldukları başka bir paralel evrene düştüğünüzü sanacaksınız.Yaşam nadiren böyledir! Yeni ekipmana, yazılıma ve geçici veya sürekli yardıma ihtiyacınız olduğu takdirde bu talebinizi 7-10 Nisan tarihlerindeki Yeniaydan hemen sonra dile getirin çünkü bu durumda ihtiyacınız olan şeyi alabileceksiniz.

Sizin gibi bir çalışan bulmak hayli zor olduğu için patronunuz da sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Bekarlar için 18 Nisan 2016 tairihinde aşk konusu parıldayacak- bir parti verin ya da bir partiye gidin. Venüs’ün sayesinde bundan daha iyi ve sürprizlerle dolu bir romantik gece hayal edemezsiniz. Bu ay herşey var, Jüpiter evlilik ve ortaklıklar evinize girerek evlilik, iş ortaklığı ya da özel bir uzmandan danışmanlık almak için en iyi zaman olacak 22 Aralık’ta Dolunay meydana geliyor. 21 ya da 22 Nnisan tarihlerinde büyük bir hediye veya çek alabilir ya da maaşınızda artış haberi duyabilirsiniz.

Sevgili Yengeç burçları, Nisan 2016 ayını dört gözle bekliyor olmalısınız! Bunun iyi yanı, şimdi ortaya çıkacak bazı trendlerden tüm yıl boyunca keyif alacak olmanız. Öyle görünüyor ki, paylaşacağınız birçok sırrınız ve hayaliniz var. Nisan ayı için hep güzel şeyler söyledik fakat 24 Nisan 2016 tarihinden sonra dikkat etmeniz gereken ufak noktalarda var. Eşiniz veya aile bireyleri ile maddi manevi sıkıntılar yaşamanız mümkün. Harcamalarınıza dikkat edin. Elinizde paranız varsa ihtiyaçlarınızı alın. Kredi veya kredi akrtı kullanmamaya özen gösterin..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*