Yay Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

2014 Yay Burcu Aylık Yorumu

Yay Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, 2014 Yay Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, Yay Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları 2014

Sevgili Yaylar ,

Bu ay , Merkür geri Hareketi nedeniyle , ne yaptığımıza , ne söylediğimize dikkat etmemiz gereken bir zaman dilimidir . 7-17 İyun tarixləri arasında, mali mövzularda ilişkilerle alakalı meseleler üzerinde iletişimi daha dikkatli yapmanız gereken bir dövr olacaq ve . Çabuk kararlar vermemek gerekiyor . Mali hallar anlamında biraz zorlanabiliriz . Dışarıdan yardım Amaçlı bir durgunluk yaşanabilir . GECİKMİŞ borçlar kendini hatırlatabilir , kredit Kartları gecikmelerine olduqca önem verelim . Piyasanın şartlarına dikkat edilmelidir .

17 İyun – 1 İyul tarixləri arasında ise , ilişkilerle ilgili meselelerde , müəyyən bir fikir ayrılığı meydana gelebilir . Sorunlu bir beraberlik varsa, bu dönemde birbirinize anlayış göstermek durumundasınız . Daha önce ayrılmışsanız geri hareket nedeniyle partnerin bir dönüşü ola bilər. Bunu da bilinçli bir şekilde ele almaq lazımdır. Yeni bir tanışmada ise nihai bir karar verilmemelidir .

13 İyun tarihinde Burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay , kişisel kararlar anlamında Dışarıdan gelen baskıların ya mövcud durumun engelleri nedeniyle, kendimizi kıskaç altında hissetmemize yol açabilir . İş sorunları , gerginlik , huzursuzluk , uykusuzluk kimi sorunlarımız ola bilər. Bu dolunayda meseleleri abartmamak lazımdır. Yaşanan meseleleri abartılı bir şekilde ele alırsak kutuplaşma oluşabilir .

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor 27 June yeni ay oluşuyor ve . Eş və ya tərəfdaş nedenli , borc alacak mövzusu , paraların idaresi kimi mövzularda öncelikle bunları ölçüp biçmek lazımdır. Mali konularda hesabımızı çox dikkatli bilmemiz gerekiyor . Önümüzü göremediğimiz borçlara girmemeliyiz .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*