Nirvana Davet İle Düğünlerinize Renk Katın

Nirvana Davet İle Düğünlerinize Renk Katın

Hayatınızın en önemli anlarında, en sevdiğiniz dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte mutlu ve eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayacak, ileride hatırladığınızda hafızanızda yer edecek bir organizasyona talibiz. İster düğün ya da nişan, isterse toplantı, kokteyl, mezuniyet töreni, gibi davetlerinizde nirvanadavet güler yüzlü, her biri işinde uzman ekip ve kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.
Salonumuz her türlü konforu ile rahat ve huzurlu saatler geçirmeniz adına dizayn edilmiş olup, isteğinize bağlı olarak ister yemekli menü, ister lüks yemekli menü, ya da pastalı veya kokteyl menü siz hangisini arzu ederseniz konuklarınıza ikram edilmek üzere hazırlanabilmektedir. Nirvana Düğün Salonu geniş pist alanı ve yüksek kalitedeki akustik ses sistemi ile düğün ve nişan eğlencelerinizde siz ve değerli konuklarınız için, keyif alabilmeniz adına tasarlanmıştır. Yüksek tavanı, ve havalandırma sistemleri ile ferah bir ortam elde edilmiş olup, 1000 kişilik kapasite ve oturma planı, modern bir mimari tarz ile Düğün Salonları arasında çok ayrı bir konuma sahibiz. Konuklarınızdan çocuklu olanlara yönelik oyun salonumuz, palyaço hizmetimiz, bebek bakım odamız, mescid alanımız da rahat edebilmeniz için tasarlanmıştır.
Sizlere sunduğumuz fiyatları son derece uygun hizmetlerin yanında, ayrıca istediğiniz ekstra hizmetler varsa onları da yerine getirmeye hazırız. Düğün sonrası 90 dakikalık hd video çekimi ve 15 poz, 30 adet olmak üzere düğün sonrası fotoğraf çekimi hediyemizdir. Her türlü özelliğimizi nirvanadavet.com üzerinden inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*