Medyumların Varlığı

Medyumların Varlığı
Hayatımızın çeşitli dönemlerin de ihtiyaç duyduğumuz medyum ruhlar ile iletişimi kuvvetli ve canlı ve cansız bedenler arasında bağlantı kuran kişiler olmaktadır. Birçok büyü arasında gerçek medyumlar ile etkili olabilecek büyülerin gerçekleştiği insanlar tarafından algılanmaktadır.
Ve birçok kişi işini iyi yapan medyumlara giderek isteklerini ve beklentilerini anlatarak sonuca ulaşmak istediklerini belirtmektedirler. Hatta büyüyü yaptıran kişiler medyumlara teşekkürlerini iletmekte ve bu büyüleri yaptırmak isteyen kişiler yazılı olarak yorumların da sorunlarını beyan etmekte ve yaptıranlardan fikir almaktadırlar.
İyi bir medyum düşünceleri ile insanların aklından geçenleri hissedebildiği gibi yönlendirebileceği de oldukça açıktır. Özellikle büyüler arasında en az yapılmasının sebebi medyumun etkili olmasından kaynaklanan papaz büyüsü yaptıran kişiler medyumların isimlerini paylaşarak diğer papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilere de tavsiye etmektedirler. Daha önce yaptırmış ve sonuç almış kişileri gören insanlar etkilenmek de ve adı geçen medyumlar ile iletişime geçmektedirler.
Sezgilerin ve hislerin hakim olduğu medyumluk kişilerin ruhsal özellikleri ile de şekillenerek insanların beklentilerinin artması sağlanmaktadır. Uzun yıllar boyu bu işi yapan ve yaptıkları büyüler doğrultusunda sonuçların açıkça görülmesi kişilerin ünlü ve popüler olmasın da yeterli bir etmen olmaktadır. Gerek eşiniz ile gerek ise sevgiliniz ile aranızdaki sorunların halledilmesi ve ya birbirinize daha çok bağlanmanız amacı ile yaptıracağınız büyüler için tanınmış medyumları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrılmış olduğunuz sevgilinizin bile size geri dönmesini sağlayacak olan profesyonel medyumlar yorumlarda da açıkça kişiler tarafından da belirtilmektedir.
En iyi medyumların tartışıldığı ve sırası ile teşekkürlerin, soruların ve isteklerin yazılı olarak paylaşıldığı platform sayesinde aynı düşünce de olan ve ya bilgi edinmek isteyen kişiler için oldukça yararlı bir site olmaktadır. Ardı arkası kesilmeyen birçok tavsiyenin yer alması ve yorumlar da medyum isimlerinin sık tekrarlanması kişilerin seçim yapmasını da kolaylaştırmaktadır. Beğeni puanlarına göre sıralanmış olan yorumlar da kişilerin yapmış olduğu yorumların da etkisi büyüktür. Siteyi ziyaret eden ve sürekli takip eden kişiler popüler medyumların isimlerini bilmekte ve büyü konusuna hakim olmaktadırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*