Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, 2014 Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları 2014

Sevgili Kova ,

Bu ay bütün Burçlar üçün Merkür geri Hareketi böyük önem taşıyor . Sizler üçün 7-17 İyun tarixləri arasında, Yengeç burcundaki gerileme hareketinde , iş hayatıyla bağlı mövzular , sağlık , Ailəvi mövzular , duygusal meseleler üzerinde etüt yapmak gerekiyor . Hassasiyet yoğun ola bilər. Bu geçişte , müəyyən bir duygusallık , belirsizlik kimi hassasiyetler oluşabilir . İş hayatıyla ilgili konularda gözlemde bulunulmalıdır . Duygusal hassasiyetler yoğun olduğundan alınganlık ola bilər, yapılmamalıdır . Başkalarıyla aramızdaki görüş farklılarına anlayışlı olmaya gayret gösterilmelidir .

17 İyun – 1 İyul tarixləri arasında ise , Merkür İkizler burcuna doğru gerileyecektir . Aşk hayatı , çocuklarla bağlı meseleleri daha bilinçli bir şekilde ele almaq , mantığı mutlaka ön planda tutmamızda gerek vardır . İletişim anlamında geçmişle alakalı meseleler gündeme gelebilir . Aceleci kararlar verilmemelidir , bilinen emin olunan işlere yönelmek gerekir ve . Mantıklı olmamız bir zaman dilimidir onarım sürecidir ve .

13 İyun tarihinde Yay bir Dolunay oluşuyor burcunda . Bu dolunayda hem Ailevi ilişkiler üzerinde duracağız , hem de mesleki konuların şartlarına bakacağız . Hedeflerle ilgili bir komanda insanlarla buluşmamız gerekiyorsa , Bunlarda engellenme , haberlerin gecikmesi söz konusu ola bilər. Bunları doğal sözlər Count lazımdır. İlişkiler çox kıymetlidir , sevgi alışverişinde inatlaşma kutuplaşma meydana gelebilir ve . Bu dolunayda bir konuşup iki düşünmek zamanıdır .

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor . Sonra 27 June oluşacak ay yeni . Ay Yeni onun zaman üçün yeni bir girişimin , Projenin , planlamanın üzerinde düşünme safhasıdır . Ancak geri hareket bütün aya yayıldığı üçün , bizim de meseleleri ele almaq , innovations proqram anlamında bir daha bakmamız lazimdir . Güven unsuru gözetilmeli , Beynimizdə soru işareti oluşturacak işlere kalkışılmamalıdır .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*