İkizler Burcu Nisan 2016 Yorumu

ikizler burcu, ikizler burcu yorumu, Nisan ayı burcu, Nisan ayı İkizler burcu, 6el.org’ ta.
Sevgili İkizler burçları, bu ay iş yerinizde belki de işinizin mevsimsel yapısı nedeniyle oldukça yoğun günler yaşayacaksınız. Müşterileriniz kapınızda bitecek ya da patronunuz yapmanız ya da yönetmeniz gereken bir sürü iş verecek. Yoğun günlere hazırlanın. Siz yine de bu durumdan çok rahatsız olmayacaksınız. İş arkadaşlarınız harika destek verecek ve işleriniz ahenkli bir şekilde yürüyecek. Herkes çok çalışacağı için bazı kişilerin şikayetlerini de dinlemek durumunda kalacağınızı düşünebilirsiniz fakat iş yeriniz dolup taşacak gibi görünüyor.

Bolluk gezegeni Jüpiter sadece iş konusunda bir akına yol açmakla kalmayacak aynı zamanda iş arkadaşlarınızın destek vermelerine ve işinizde kullanabileceğiniz yeni araçlarla tanışmanıza da neden olacak. Daha ne isteyebilirsiniz ki? Aslında bir işiniz olması şükretmeniz için yeterlidir, bir de üstüne bu iş ilginç bir işse ve size ihtiyaç duyuluyor ve takdir ediliyorsanız iki kat daha fazla şükredebilirsiniz.

Yeni yılla ilgili birtakım kararlar aldınız fakat eğer kilo vermek ve daha fazla egzersiz yapmak gibi bir planınız varsa bu konudaki girişimlerinize Nisan ayında başlamamanızı öneririz. Onun yerine 7 Nisan 2015 Yeniaydan hemen sonra başlayabilirsiniz. Bu yeniay, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacak. Bu konuda ilk adımı atmanızda fayda var. Bunu yapabilirsiniz! Sağlık evi olan altıncı evinizdeki Yay burcunda beş gök cisminin bulunması sayesinde ihtiyacınız olan tüm desteğe de sahipsiniz. Astroloji, doğru zamanda harekete geçmeyle ilgilenir. Kendinize yeni spor kıyafetleri alın. Tüm bir yıl içinde sağlıklı olma ve zayıflama konusunda size yardımcı olabilecek sadece bir yeniay yaşarsınız, işte bu o.

Nisan ayında gezegenlerden bu konuda herhangi bir destek alamayacaksınız fakat şimdi bu şansınız var. Check-up ya da diş muayenesi için de ideal bir zaman. Tıbbi bir tavsiyeye ya da belli bir tedaviye ihtiyacınız varsa, bu ay hatta mümkünse ayın ilk ya da ikinci haftasında harekete geçin. Bu önemli açı sayesinde harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu ciddiye alın ve en iyi sonucu bekleyin!

Jüpiter ve Pluto’nun hediyelerini alabileceğiniz bir başka konu da, bir ek iş olabilir. Esas işinize ek olarak başka bir işte çalışmak ya da serbest zamanlı bir iş yapmak isterseniz bu konuda iyi bir müşteri bulabilirsiniz.. Bir tanıtım kampanyası hazırlığındaysanız bunu Aralık ayının en iyi günlerinden biri olan 22 Nisan 2016’da yapın. Bu gün aynı zamanda seyahat ve önemli bir anlaşmaya imza atmak için de mükemmel zaman olacak. 22 Nisan’da Dolunay aşk hayatınızı canlandırıyor. Sevgilisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir..İlişkisi olan ve evli olan İkizler için romantik günler söz konusu.. Baharında enerjisiyle güzel bir ay sonu sizi bekliyor..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*