İkizler Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

2015 İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, 2014 İkizler Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

Sevgili İkizler ,
Bu ayın tümünde yöneticiniz Merkür’ün geri Hareketi söz konusu olacaq. 7-17 İyun tarixləri arasında parasal konularda , 17 İyun – 1 İyul tarixləri arasında da kişisel kararlarınız girişimde bulunmak istediğiniz meseleler üzerinde , hesabınızı çox yaxşı yaparak , risk almadan, piyasanın durumuna göre hareket etmekte yarar vardır ve . İletişimde , müəyyən bir durgunluk meydana gelebilir , bunu bir onarım prosesi olaraq değerlendirebilirsiniz . Gereksiz alışverişlerden kaçınabilirsiniz . Personal anlamda da söylediklerimize dikkat edelim , bağlanmada bulunduğumuz insanlarla alışverişlerde dinlemeyi mutlaka bilelim .

13 İyun tarihinde karşıt Burcunuz Yay’da bir Dolunay meydana gələcək. Bu dolunayda , özellikle partnerinizle aranızdaki konularda , müəyyən bir anlaşmazlık , onun iki tarafın da birbirini dinlememesi , aqressiv bir tutum ola bilər. Bazı meseleleri Gözden geçirirken duygusal düşünme , çıkışlar söz konusu ola bilər ve BNİS . Dolunay , bir durumun sonlanması anlamında söylense de aslında Dolunay gelinen noktayı bütün açıklığıyla görebilmeyi sağlayıcı tamir etmede yararlı bir unsurdur ve . Gerilime anlaşmazlıklara mutlaka dikkat etmemiz gerekiyor ve . Abartılı tepkilerde bulunmadan birliyimizi tamir etmeye Çalışmak olduqca kıymetlidir .

21 Haziran tarihinde güneş Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor . 27 June da bir yeni ay oluşuyor . Fakat ayın genelinde , yöneticiniz geri harekette olduğu üçün , özellikle mali mövzularda hesabı çox yaxşı bilmemiz gereken bir zaman dilimidir . Hassasiyet çox yüksəkdir , hep kendimizden yana düşünebiliriz . Bu yeni ayda Ailevi Konulardan ilişkilere kadar etrafımızda olan biteni çox yaxşı gözlemleme yapmamız gerekiyor .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*