Burç Yorumları 2015

Burç yorumları, Burç Özellikleri, Yükselen Burç, Haftalık Burç Yorumları, Aylık Burç Yorumları, Burç Yorumları 2015, 2015 Burcu yorumları, 2015 burç yorumları, burç yorumları ile karşınızdayız.

KOÇ BURCU YORUMU:

Uranüs yıllardır burcunuzda ilerliyor.2011 senesinden bu yana yaptığı yolculuk 2018 yıllarına kadar devam edecek.84 yılda bir burcunuza tekrar geleceğini düşünürsek; 80 yıl daha beklemeniz gerekiyor. Yönetici gezegeniniz Mars yıl boyunca sekiz burcu dolaşarak turunu tamamlayacak.2015 yılında Jüpiter 13 Ağustos’a kadar sizin aşk ve sosyal evinizde olacak ve beklediğiniz yaşam fırsatlarını ve renkli bir hayat grafiğini sunacak. Geçtiğimiz yıllarda çevresel koşullarını düzenlemekle ve karşınıza  çıkacak fırsatları hayal etmekle geçirdiniz. Artık ilişkilerinizde gerçek kimliğinizi istediğiniz gibi sergileyebileceksiniz. Aşk evlilik ve cinsellik sizden yana olacak. Çevrenizde bir çok hayranlık kitlesi kazanırken, artık herkesi  olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiniz. İşinizle ilgili özgürlüğünüzü artık ortaya çıkarıyor, başarı aşk ve sosyal ilişkilerinizi canlandırmanın yollarını buluyorsunuz. Hareketli, gayretli ve sabırsız siz Koç’ları bu yıl kariyer ve yükseliş bekliyor. Ün ve övgü sizin r için önemli olacak. Mesleki başarıları herşeyden önde gelecek. Bir çok Koç kendilerine diğer yıllara göre daha fazla güveniyorlar. İşlerini değiştirmek isteyen Koçlara bol fırsat ve fazla seçenek sunulacaktır. Şans  ve yaşam kaliteleri yükseliyor. Bekledikleri kariyer ve gecikmiş eğitimlerini gerçekleştirecekler. Düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade ederek, yazma ve konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Bu sene başarılarınızı pekiştirerek, istediğiniz noktaya gelecek ve yaşantınızda değişiklikler yapabileceksiniz. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız ortak işlerden iyi kazançlar sağlayacaksınız. Hedeflerinize kavuşuyorsunuz.
BOĞA BURCU YORUMU:
Ortalama 3 yıl boyunca Zıt burcunuz Satürn’den güçlü etkiler aldınız… Jüpiter 2014 yılı 17 Temmuz’dan sonra Aslanda yolculuğuna başlarken size sert açılar verdi..2015 yılının ilk altı ayında ; sizi biraz zorlayacak. Aile içi ilişkilerde sorumluluk duygularınızı yoğunlaştıracak. Onlara karşı daha fazla zaman ayırmak ve destek olmak için yoğun bir çaba göstermek gerebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için, sizi yormayan ilişkileri tercih edebilirsiniz.2015 yılının ikinci yarısı 13  Ağustos’ta Jüpiter’in Başak burcuna geçmesiyle berektli bir döneme geçeceksiniz. . Eski işler yeniden gündeme gelecek.2015 yılının ikinci yarısında; Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönem içinde olacaksınız. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Mars dönemlerinde; Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Yine aşk ilişkilerinizde yoğun bir tempo var. Partnerinizle önemli kararlar alacak, birçokları evlenecek. Hatta bazıları gecikmiş evlilik tarihlerini öne alacaksınız. Fakat, Mars’ın güçlü etkisi aşk ve ortaklıklarınıza hareket kazandırırken, tartışma ve rekabet ortamları yaratacaktır. Yıl boyunca Satürn sekizinci evinizde ilerleyecek ve miras ve geçmişten size verilmesi gereken  maddi  kazançları belirleyecek.
İKİZLER BURCU YORUMU:
Bu yılı özetleyecek tek kelime varsa ilişkilerdir. Bu yıl tüm ilişkilerinizi mikroskop altına alacaksınız. Tabiiki en çok aşk ilişkileriniz gündemi alacak. Eski dostlarınızı unuttuğunuz anlama gelmiyor. Aksine hepsine zaman ayıracaksınız. Duygusal geçmişinizi gözden geçirmek için önemli bir yıl.. Zıt burcunuz Yayda ilerleyen Satürn etkisi oldukça önemli. Öğrenme kabiliyetinizi hafızaya yerleştirmek ve kullanmak konusunda Satürn size büyük bir öğreti sunacak. Siz artık geriye bakmamayı öğreniyorsunuz. Eski insan olmadığınız fark edeceksiniz. Artık ilişkilerinizde bağımlılık konusunda sınavlarınız ve tercihlerinizi kullanmak zorunda kalacağınız şartlar karşınıza çıkacaktır. Bu yıl sağlam ilişkiler peşindesiniz. Ve bunu sağlayacak şartları tercih edecek ve daha seçici olacaksınız. Jüpiter  12 ağustos’a kadar  küçük ilişkilerinizi büyütecek. Eğitim ve öğretimle ilgili fırsatlar sunacak. 12 Ağustos 2015 de sonra emlak aile ve aile içinde ki şans fırsatlarını ayağınıza getirecek.
YENGEÇ BURCU YORUMU:
Yılın ilk altı ayı maddi konuda Jüpiter destek vermeye devam ediyor. Kazançlarını destekleyici yardım evrenden gelmeye devam ediyor. Aşk gezegeniniz Mars size yıl içinde sekiz burç gezerek yüksek frekans verecek. Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. Kayıplarınızı düşünecek zamanınız yok ve karşınıza çıkacak fırsatlar karşısında bocalayacaksınız. Gözünüzü korkutmak istemiyoruz ama, ani değişimlere hazır olun. Bu yıl iş hayatınızla ilgili yeni bir düzen anlayışına geçiyorsunuz. Birlikte çalışacağınız kişilerle güçlü bir kadro kurmalısınız. Sizi destekleyecek kişileri iyi seçmelisiniz. Çalışma evinize 2014  Sosyal evinizde yerleşen Satürn sizi testten geçirecek.. Ayrıntılar üzerinde çok duracaksınız. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle gergin ortamlar meydana gelebilir..
ASLAN BURCU YORUMU:
Bu yıl Satürn aşk ve sosyal evinizde ilerlemeye başladı. Geçtiğimiz yıl 24 Aralıkta Yay burcuna geçerek artık sizin aşk ve sosyal evinizde 2,5 yıl süre kalacak… Aşklarınız sorgulayacaksınız. . Jüpiter yılın ikinci yarısında  finans evinizde kalacak… Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almadan kendi gücünüzü ve fırsatları rahatlıkla kullanacaksınız… Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak.. Bazı Aslanlar aile büyüklerinden destek görecekler ve kariyer sahibi olan kişilerden alacakları takviye ile önemli adımlar atacaklar. İş yeri dostlukları ve arkadaşlıkları pekişirken, şirket içi aşklar filizlenebilir.. Çevrenin desteğiyle güçlü organizasyonların altına imza atacaklar ve yeni yapıtlar ortaya çıkaracaklar.. Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız..  Satürn yapacağınız tüm işleri sağlam bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak.
BAŞAK BURCU YORUMU:
Jüpiter 12 ağustosa kadar 12. Bilinç altı evinizden size muhteşem bir enerji desteği verecek.12 Ağustosta kişisel evinizde ilerleyecek.  2015 yılında şans kapınız bekliyor. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir yıl.. Eğlenceli ve sizi oyalayan yolculukları da gündeme getirecektir. Aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Yaşamı sorgularken kafanızdaki soruların cevabını da bulacaksınız. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir yıl geçireceksiniz. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Kişiliğinizin ve düşüncelerinizin genişlediğini hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. 2015 yılında düşündüğünüz bir çok şeyi yaşama geçireceksiniz….
TERAZİ BURCU YORUMU:
Satürn yılın büyük bir kısmı iletişim evinde kalacak.  16 haziran-19 eylül arası kısa bir finans evinize geçerek tekrar iletişm evinizdeki yolculuğuna devam edecek. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız.2015 yılında Zihniniz yeni değişimlere hazır. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla birlikte  ideallerinizi gerçekleştirecek seyahatler yapabilir, kariyerinizi destekleyecek önemli kişilerle bir arada olabilirsiniz. Bu birlikteliklerden olumlu çıkarlar sağlayacaksınız.. Sürpriz evlilikler sizi bekliyor. Yılın ilk altı ayında Jüpiter yenilikler sunarken diğer yarısında dileklerinizi  yerine getirecek
AKREP BURCU YORUMU:
Uzun bir Satürn dönemi geçirdiniz. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Bir zamanlar denge ve düzen derde, başka bir şey demezdiniz. Geçmiş yıllarınızda bir çok hayal kırıklıkları yaşadınız. Eskiyi unutmak istiyorsunuz. Bu yıl yaşam değerleriniz yükseliyor. Satürn para evinizi denetlemeye hazırlanıyor. Paranızın değerini biliyor olmanız sizi olumlu yatırımlara yöneltecek. Satürn ortalama 2.5 yıl para evinizde olacak. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Çevrenizdeki koşulları istediğiniz gibi kullanacaksınız…Yıl boyunca Neptün aşk ve sosyal evinizde ilerleyecek ve tüm romantik duygularınız sizi sarıp sarmalayacak. Sosyal konularda, arzu ettiğiniz halde şimdiye kadar yapamadığınız aktiviteler üzerinde yoğunlaşmalısınız. Çalışma ve sağlık evinizde Uranüs değişim rüzgarlarını estirmeye devam edecek…Jüpiter 12 Ağustosta 11. Yenilikler evinizde size sürpriz değişimler getirecek ve çevre şartlarınızı yeniden şekillendirecek.
YAY BURCU YORUMU:
Yayları farklı bir yıl bekliyor. Hırsları, her zamanki gibi ruhsal gelişimleri ile yarışıyor.  Satürn tam 2.5 yıl yay burcunda kalacak. Kişilikleri itibarı ile olgun bir yapı sergilerken, sosyal ilişkileri artacak. Ciddi evlilik projeleri olan, aşklar peşinde olacaklar. Kararlı ve istikrarlı olacaklar. Büyük ve önemli projelerin altına imza atarlarken, tam anlamıyla konsantre olacakları enerji düzeyine ulaşacaklar. Yatırımlarını yeniden düzenleyecek işlerinde gösterecekleri başarılarla birlikte bekledikleri kariyer yolunu kendilerine açacaklar. Uranüs ve Jüpiter etkisiyle,gündemlerinde yoğun seyahatler görünmektedir.Bir çoğunuz geriye baktığı zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da çok çabuk uyum sağladınız. Sizin yapmanız gereken tek şey; süreçlerin gelişimi ve varılan sonuçları “neden-niçin” çerçevesinde ele alarak, hatalarınızdan ders çıkarmanız ve size sunulacak pozitif etkilerin keyfini çıkarmak olmalıdır. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız.
OĞLAK BURCU YORUMU:
Yönetici gezegeniniz Satürn;  Yay’da   başlattığı yolculuğa,  devam ediyor ve daha aylarca 12.  evinizde kalarak  bilinçaltı evinizdeki konuları  etkileyecektir. Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. O, öğretmen bir gezegendir, sizin burcunuz yönetir. Akrep’in yönetici gezegeni Plüton artık yıllarca burcunuza yerleşmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksin. İçsel sezgilerin  güçlü çalışmaya başlayacak.. Yılın ilk altı ayı hukusal sorunlarınız ve Mirasla ilgili konuları kapsayan 8. EVDEN Jüpiter destek verecek. Daha sonra Başak burcuna geçerek, yurtdışı olaylarınız gündeme gelecek.
KOVA BURCU YORUMU:
2015 YILINDA Üst seviyelerde bir aşka hazır mısınız? Önünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazılarınız, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar.  Satürn 11. Evinizdeki yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecekler. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz. . Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU:
Yönetici gezegeniniz Neptün,  yıllarca  burcunuzda ilerleyecek ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yardım edecek.. Bilinçaltınız seneler geçtikçe güçlendi. Son yıllarda yaşadığınız aşırı uçlardaki olaylar yüzünden hayatınızın romanını yazabilirsiniz. Genel olarak sakin bir yapınız olmasına rağmen;  13 Mart 2011 yılına kadar burcunuzda kalan  Uranüs’ün etkisiyle sinirli ve hareketli bir yapıya sahip oldunuz. Sizin eski halinizi bilenler için, oldukça şaşırtıcı ve dikkate alınması gereken bir durum. Sezgisel yetenekleriniz daha da artıyor ve spiritüel konular belki şimdiye kadar hiç ilginizi çekmemişti. Artık içinizden geçen her şeyi kolayca yaşama dökebileceksiniz. Ruhsal enerjinizin yardımıyla manevi yönünüz güçlenecek ve başarmayı planlarınız olaylar kendiliğinden rayına oturacak. Uzak yollarla ilgili şanslar sizden yana. Yıl boyunca Satürn  10. kariyer evinizdeki destekleyici etkilerini sizden esirgemeyecektir. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. İletişiminizi kuvvetlendirecek ve aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz.Kaynak:Filiz ÖZKOL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*