Boğa Burcu Nisan 2016 Yorumu

2016 BOĞA BURCU BURÇ YORUMLARI 2016, Boğa burcu, Boğa burcu yorumu, Boğa burcu Nisan Burcu Yorumu, Nisan ayı burç yorumları, 2016 Nisan ayı Burç Yorumu 6el.org sitemizde sizlere sunuyoruz.
Sevgili Boğalar yoğun tempolu bir ay başlıyor. Aşk,kariyer ve iletişim ile yoğun bir ay siiz bekliyor..Aşk arayan bekarlar için en iyi gün 7-10 Nisan 2015 tarihleri olabilir. Bu tarihte Yeniay gerçekleşiyor..Dolayısıyla belirtiğim günlerde akşam romantik bir şekilde dışarıda geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer partiye davet edilirseniz, gidin. Ay’ın, konumu bu geceleri dolu dolu yaşamanızı sağlayacak. Ayrıca ilave olarak kariyer hayatınzıdada sıçramalar yaşayabilirsiniz.. Ayın ilk iki haftasında çok belirgin olacak bu etki ile birlikte Nisan ayı yoğun geçebilir. Eğer ikiniz de son zamanlarda yoğun bir şekilde çalıştınızsa birbirinize zaman ayırıp baş başa yalnız kalmaya çalışın. Şömineye odun atın, karşısında şaraplarınızı yudumlayarak aşkınızı kutlayın. Çok küçük bir tatil yapmak isteyebilirsiniz. İçinizde tarif edemiyeceğiniz duygular olabilir.Nisan ayının büyük gelişmeleri birbiri ardına sıralanmaya devam ediyor! 2016 yılının ilk ayları bazı Boğalar için zor geçmiş olabilir, özellikle aşk ve arkadaşlık konularında. Çünkü son iki yıldır tutulmalar bu konuları etkiliyordu. Bu tutulmalar etkisini azaltıyor..Ama artık kalbiniz ferah bir konumda Jüpiter’in bu yeni etkisi size zihinsel ve ruhsal genişleme getirecek. Beyniniz yeni oluşumlara aç olacak ve Jüpiter bunu gerçekleştirmeye çalışacak.

2016 yılında daha önceki yıllardan daha fazla seyahat edeceksiniz. Jüpiter’in yardımlarıyla kendinizi dünyanın başka bir ucunda bulabilirsiniz. Okula geri dönüp eğitiminizi devam ettirmek isteyebilir ya da başkalarını eğitmek için okulda görev alabilirsiniz. Her yıl gerçekleşen bu muhteşem etkiyi hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz! Jüpiter ile Güneş dokuzuncu seyahat evinizde buluşacakları için bir çoğunuz uzak mesafelere seyahat edebilirler. Bu dönem belki de uzun zamandır yapmış olduğunuz en romantik seyahat olabilir.

Bu muhteşem etki on yıl boyunca tekrar gerçekleşmeyecek onun için seyahat acentenizi arayın ve egzotik yerlere doğru rezervasyonlarınızı yaptırın. Bu seyahati lüks ortamlarda geçirebilirsiniz! Eğer 18 Nisan civarında sorumluluklarınızdan dolayı seyahate çıkamayacaksanız.. Lükse kaçamanızda fayda var. Parasal konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız dikkatli davranın..

Sizlere de kısaca özetleyecek olursam, İnanılmaz bir aya giriyorsunuz, sevgili Boğa burçları! Sanki evren tüm yıl boyunca en iyi şeyleri sizden uzak tutmuş ama şimdi bir anda hepsini önünüze atıyor. Yay burcu yıldız haritanızın ortak gelirler evi olan sekizinci evini yönettiğinden borç, yatırım sermayesi, kredi, ödül, burs, miras, mahkeme tazminatları gibi konularda avantajlı bir konumda olacaksınız. Özellikle 22 Nisan 2016’da Dolunay meydana geliyor..Enn parlak günlerinizde sesinizi duyurmalısınız. Bu süreci hemen tamamlamanız gerekmiyor ama girişimde bulunup süreci başlatmanız gerekiyor. Komisyon, telif, lisans ücreti olarak para alabilir veya işvereninizden maaşınıza ilave olarak yan kazançlar ve haklar elde edebilirsiniz.

Keşif duygunuz sizi harekete geçirecek. 28 Nisan’da ise Jüpiter ve Güneş’in birleştiğinden senenin en şanslı günü olmaya aday. Aşk ve seyahat bağlantılı görünüyor ama seyahat imkanı bulamazsanız bile bu ay çok sıcak ve sevgi dolu bir ay olacak. Eğer hayatın sorumlulukları ve zorlukları yüzünden eşiniz veya sevgilinizle fazla beraber olma imkanınız olmadıysa ve aranıza biraz mesafe girdiyse ilk adımı atan siz olun. Partnerinizi baştan çıkarın, canlanın ve sürprizler hazırlayın. Bu ay harika bir tepki alabilirsiniz ve çok yakında sevdiğiniz kişinin kollarında aradığınız şefkati bulacak ve rahatlayacaksınız. 2016 Nisan hayallerinize kocaman bir adım atmanızı sağlar ve sizlerde hak ettiğiniz yere hızla ve huzur içinde yükselirsiniz. Şansınız bol olsun sevgili arkadaşlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*