Başak Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

Sevgili Başak ,

Bu ay yöneticiniz Merkür’ün , İkizler Yengeç burçlarında olmaqla iki ayrı geri Hareketi söz konusudur ve . Yöneticiniz olması vasfıyla informasiya konularında özen gösterilmesi gereken bir dönemdir .

7-17 İyun tarixləri arasında ileriye dönük hedefler amaca uygun girişimlerde bulunma , sosial Aktiviteler yönünde bir yavaşlama dönemindeyiz ve . Burada hassasiyet yoğun ola bilər. Yapılmak istenenler Gözden geçirilmeli , aceleci kararlar verilmemelidir . Geri hareketin ikinci bölümü ise 17 İyun – 1 İyul tarixləri arasındadır . Bu da kariyer hayatıyla bağlı mövzular üzerinde vacibdir. Otoritelerle olan İlişkileri çox güclü tutmak gerekir . Qulaq asmaq , anlamaq , aceleci hareket etmemek , yaxşı sorumlulukların farkında olaraq çalışmakta yarar görüyorum ve planlamak .

13 İyun tarihinde Yay burcunda Dolunay meydana geliyor . Bu Dolunay aileyle bağlı meseleler üzerinde bir hayli önem taşıyor . Merkür geri hareket zaman diliminde olduğumuz çox aceleci bir karar veremiyoruz , için . Taşınma , satın alma , yuvayı ilgilendiren konularda beklemede kalarak gözlemde bulunmak lazımdır. Iletişime önem verilmelidir . Yeni tanışılan hayatı birleştirmeyi düşünülen kişilere hemen evet yanıtı vermemek gerekiyor ve . Bu dolunayda abartıdan da uzaq durulmalıdır .

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor 27 June yeni ay oluşuyor ve . Yapılması planlananlar yaxşı ölçüp biçilmelidir . Kendi Bakış açımızla hayatı ele alacağız Halbuki tam tersinedir . Yapmamız gereken bütün mühit şərtləri , Önerileri , variantları bilinçli şekilde ele alaraq kararları vermek lazımdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*