Balık burcu yorumu 2014

2014 Balık Burcu Yorumları

2014 -cü ilin sizin üçün olduqca hızlı geçecek kimi görünüyor önünüze çıkan farklı projeleri en yaxşı şekilde değerlendirmek üçün çox çox çalışmanız gerekiyor ve . İş hayatınız olduqca yoğun bu yüzden gün aşırı çalışmanız gerekiyor ancaq bu iş sürecini çox çox abartırsanız sosial yaşantınızdan uzaklaşabilir arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz ve . İş onun şey yolunda sorunlarınıza da qısa sürede veda edeceksiniz ve gidecek hayatınızda . Başarılarınız ile birlikte eğitim konusunda da gelişiminizi sürdüreceksiniz öğrenmeye açıq olan yapınız sizlere çox şey katmaya davam buyursun ve . Farklı projelerde yer almaya davam edin ancaq yakın çevrenizi de ihmal etmeyin . Bu il sizlerde böyük bir değişim söz konusu çünkü başarı HAL hareketlerinizde olduğu kimi dış görünüşünüzde de büyük değişim yaşatacak yakın çevreniz de en qısa sürede bunu fark buyursun ve . Başarılı olmayı seviyorsunuz ancaq Yalnız qalmaq istemiyorsanız arkadaşlarınızın da olduğunu Unutmayın ve özünüzü yalnız işe adamak yerine sosial hayata da vermeyi Unutmayın !

Zekanız insanlar tarafından böyük bir Övgü ile bahsediliyor bir çox ortamda artıq zekanı yerine tatlı olduğunuz konuşulacak ve ! Duygusal anlamda yoğun bir dövr de sizleri bekliyor ve kusursuz bir ilişki de Kapida diyebiliriz ! İlişkilerinize yön vermeyi seviyorsunuz dönemleriniz de olduqca yoğun geçiyor duygusal ve . Bu ile birlikte çox daha çox yaşayacaksınız ancaq iş hayatınızdaki yoğunluk da bu anlamda sizleri biraz olsun kısıtlayacaktır 2014 yoğunluğu . İş hayatınızda Çalışmalarınız ile dikkatleri üzerinize çekmeye davam ediyorsunuz etdiyiniz İsler sayesinde göz doldurmaya da davam edeceksiniz ancaq sağlığınız bu anlamda dikkatli olmanızı tavsiye edirik ve eğitiminiz aksamaya başlayacak ve . Eğitimlerinizi aksatmanız sizleri fazlasıyla üzebilir çünkü kişisel gelişime öğrenmeye çox çox önem veriyorsunuz ve . Eğitimlerinizin yanı sıra uyku problemləri ile karşılaşmanız olduqca normal çünkü sabahlamalar ve yoğun iş temposu bu süreçte sizleri uykusuz qaçıb sağlığınızı da olumsuz etkileyecektir ve . Düzenli kontroller sizlere ilaç gibi gelir 2014 Sizler üçün kusursuz bir il ola bilər bulursanız Vakit üçün bu kontroller ve . Zodyak’ın en sevdiği Rahat ve bir il geçirmek üçün elinden gelenin çox daha fazlasını yapacağından bir şəkk-şübhə duymamalısınız ! Yer alıyorsunuz bu yüzden sorunlardan uzaq arasında kayırdığı Burçlar ve eğitim hayatınız boyunca takdir edilmeyi hak etdiniz iş hayatında da eyni noktadasınız ve . İnsanlar sizi kıskanabilir ancaq başarılı olan herkes kıskanır eğer kulaklarınızı kapatırsanız olumsuz yorumları duymazsınız , bu yüzden dış dünya ile ilgilenmek yerine işinize odaklanarak Sizler de sorunlara kapılarınızı kapatabilirsiniz ve .

İş hayatı geride kaldı şimdi de sağlığınızı konuşmanın çağı geldi … Yoğun bir dövr nedeniyle sağlığınız ilə bağlı bir çox sıkıntı canınızı sıkabilir ve . Bünyenizi çox çox zorluyorsunuz bu da sağlık problemlerini beraberinde getiriyor ve . Az önce de bahsettiğimiz kimi düzenli bir uykunuz yok uykusuzluk da sizleri bitirecek en böyük sorunlardan bir tanesi ancaq bunu da enerji veren qidalar sayesinde bir nebze olsun halledebilirsiniz ve . Uykusuz kalan bünye zaman zaman zorlanabilir ancaq enerji depolayarak bu konuda sağlık sorunlarınızın meydana gelmesini Sizler de engelleyebilirsiniz. İşiniz ilə bağlı seyahat toplantılar keyifli ola bilər çünkü Sizler bu işi həqiqətən seviyorsunuz insanlar ile tanışmak da hoşunuza gidiyor ancaq daimi olaraq belirttiğimiz gibi Yorgun düşen bünye bir süre sonra tepki veriyor sağlık sorunları ortaya çıkıyor və yeni ve . Beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor özellikle Makarna bu konuda sizlere en böyük yardımı yapacaktır . Spor egzersizler sayesinde vücudunuzu Dinç tutabilirsiniz en önemlisi masaj yaptırarak daha çox rahatlayabilirsiniz ve .

Kendinize daha çox vakit ayrıma konusunda sıkıntılar yaşayacağınızı söylemiştim ancaq onları ihmal etmek yerine onları kendinize çekerek de iletişimi koparmayabilirsiniz . İş nedeniyle Sizler onları ziyaret edemiyorsanız bırakın onlar sizi ziyaret etsin ve böylece iş hayatınız dostluklarınızı da olumsuz etkilemesin ! Sorunsuz bir şekilde taleplerinizi kabul buyursun ve olacaklardır Anlayışlı arkadaşlarınız varsa eğer ölçüsü yardım . Aynı şekilde aile büyüklerini de evinizde misafir ederek onlarla daha yakın temasta bulunabilir qarşı tarafında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz ve . Çok para qazanmaq sizin elinizde ancaq sürekli belirttiğimiz kimi aile ve yoldaşlıq ilişkilerinizi de bu süreçte ihmal etmeyin !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*