Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

2014 Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları 2014

Sevgili balıq ,

Merkür geri Hareketi bütün ay boyunca etkili olacaq , iki ayrı burçta gerçekleşecektir. İlk dilim 7-17 İyun tarixləri arasındadır . Bu dönemde değerlerimiz , Kıymet verdiyimiz olguları sakınıp saklarız . Dışarıdan gelecek tepkilere qarşı duyarlıyız . Refleksler hareketlerde bulunabilir , subjektif düşünebiliriz . Ancak unutmayalım ki bu bütün Burçlar üçün aiddir. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde , geçmişe dönük konuların tekrar gündeme gelmesi mümkündür. Böyle hallarda hemen karar vermemek , nihai bir nəticə bekLemek yanlış ola bilər. Anlayışın , ılımlılığın , sahiplenmenin önemli olduğu bir zaman dilimidir .

17 İyun – 1 İyul tarixləri arasında ise Merkür İkizler burcuna doğru gerileyecektir . Bu dönemde de Ailevi İletişimin önemi olduqca kıymetlidir . Kafamızın içinde bir komanda meseleler bizi zorluyorsa , farklılık katma arzumuz engellenebilir . Bu duraksamada yarım qalan işlerimizi yapabiliriz .

13 İyun tarihinde Dolunay Yay burcunda oluşacak . Kariyer hayatımızı ilgilendirir . Özellikle bu dolunayda , müəyyən bir karar almaq bunu uygulamak isteyebiliriz ve . Ancak bunun da Gözden geçirilmesi gerekiyor . İş kariyerde sorumluluklarımızı mutlaka Gözden geçirelim , ani kararlar vermeyelim ve . Bu dolunayda abartılı düşünebiliriz , duygularımız bizi bazen yanıltabilir . Şartlara göre bu kutuplaşmaların öne geçilmesi gerekiyor .

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlıyor 27 June yeni ay oluşuyor ve . Bu yeni ayda meseleleri yeni bir opsiyonla ele almaq lazımdır. Onun durumu kendi Bakış açımızla ele almamız yerine daha toleranslı , ılımlı akıllıca fıskiye gerekir ve . Başqa yerlere Yerleşim , informasiya kimi mövzularda Sakin olmakta bilgilenmekte fayda vardır ve .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*