Akrep burcu yorumu 2014

Zodyak’ın en sevdiği burçlardan biri olaraq bu il sizleri böyük sürprizler bekliyor . İş hayatınızda sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılar geride kaldı diyebiliriz çünkü harika bir il sizleri il olacaq yalnız iş hayatınızda değil ilişkilerinizde de bu anlamda güzle bir ve bekliyor . Əgər evli iseniz ve çocuklarınız varsa onlar üçün güzle kararlar almaya hazır olun çünkü 2014 sizin yılınız olacak ! Arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız bu sorunların da geride kaldığını söylemek doğru olacaq. Zodyak tarafından Şanslı burç olaraq seçildiniz daha mutlu olmanız üçün elinden geleni qoymağa hazır ve . Kariyer başarıları sizleri yanıltmasın bu anlamda çalışmaya sürət kesmeden davam edin mükafatını en yaxşı şekilde alacağınızı da Unutmayın emeğinizin ve .

Yeni şeyler öğrenmeye hazırsınız ve özellikle texnoloji gelişmeler konusundaki informasiya və birikiminiz bu dönemde biraz daha artacak en önemlisi ise iş hayatınızdaki yükselişiniz sürət kesmeden devam edecek ! Başarılarınız arkadaşlarınız tarafından takdir görüyor ancaq sizi kıskanan kesim de olacaq. Onlara aldırış etmeden muhattap olmadan yolunuza davam edin öğrenmeyi de ihmal etmeyin ve . Sürekli Çalışmak sizin İşiniz çünkü Sizler çalışmayı fazlasıyla seviyorsunuz bundan sıkılmıyorsunuz ve . Öğrenmeye bayılıyorsunuz bu da sizlere başarıyı getiriyor . Makam sahibi olacaqsınız ve tırmanacaksınız Kariyer basamaklarını teker teker . Maaş konusunda bu il artış söz konusu Sizler de bundan nasibinizi alacaksınız ve . İş hayatınızda sorunlar elbette olacak ancaq sorunlardan daha çox uğurlar elde edeceğiniz üçün bu sorunlar çox da çox gözünüzde büyümeyecektir .

Bu dönemde Özgüven konusunda patlama yaşayacaksınız burcunda olduğu kimi biraz daha kibirli hareket edeceksiniz Aslan ve . Bu arkadaşlarınızın pek hoşuna gitmeyebilir bu yüzden çox abartılı davranmamanız gerekiyor . Başarı sizleri mutlu edecek kendinize olan güveni biraz daha yukarılara taşıyacaktır ve . Özgüven sahibi olmak güzel ancaq bunu abartmak sizi yalnızlaştırabilir . Kendinizle gurur duymanız olduqca güzel ancaq olayı biraz daha abartırsanız Yalnız kalmanız gayet normal bir durumdur .

Yaşamınız Aşk , Finansal durumunuz , ilişkileriniz , ve dostlarınız daha bir çox şey üçün mutlu bir il sizleri bekliyor ancaq nasılsa bu il benim yılım onun diyerek şeyi elden bırakmanın da anlamı yok ! Rahat olmaktan vazgeçin çünkü bu rahatlık sizleri bitirebilir . Detaylı düşünün , inceleyin , daha dikkatli adım Atın ve irdeleyin ! Başarılı bir kariyere sahipsiniz ancaq bu başarıyı bir anda elinizden kaçırabilirsiniz . Arkadaş ilişkilerinizde biraz daha dikkatli davranın sorunlara çözüm üretmek üçün harekete keçin ve ! Bu il çox çox sorun sizleri beklemiyor ancaq az önce de belirttiğim kimi bunu bilerek rahatlamaya çalışmayın çünki bu rahatlık sizin yıllardır olduğu kimi en böyük düşmanlarınızdan biri sizi sona götürebilir ve . elinizdekileri kaybetmek istemiyorsanız davranışlarınızda abartılı olmayın kariyerinize daha çox odaklanmaya da gayret gösterin , asıl başarı o zaman gələcək ve .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*