Akrep Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

Akrep Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, 2014 Akrep Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları, 2014 Akrep Burcu Haziran Ayı Burç Yorumları

Sevgili Akrep ,

Ayın tümünde Merkür geri Hareketi önem taşımaktadır . Ilki 7-17 İyun tarixləri arasında Yengeç burcundaki geri hareketidir . Bu dönemde değerlerimiz konularında çox hassas düşünebiliriz . Bazen duygusal anlamda da alınganlığımız ön planda ola bilər. En ufak bir sıkıntıyı yüreğimizde hissedebiliriz . Böyle bir devrede hayati kararlar vermemek lazımdır. Yeni bir adım atma anlamında effektiv bir Zaman Zolağı deyildir .

17 İyun – 1 İyul tarixləri arasında ise İkizler burcunda gerileme meydana gələcək. Bu da ortaklaşa Finansal konularda etkilidir . Başkalarıyla para və ya manevi anlamda bir ilişkimiz varsa, hesabı çox yaxşı bilmek gerekir . Çok təcili yardım kararlar vermekten kaçınılmalıdır .

13 İyun tarihinde Yay burcunda bir Dolunay meydana gələcək. Maddi kazancımızla bağlı mövzular , yatırımlar kimi amaçlarla yapılan görüşmelerde , müəyyən bir hassasiyet oluşabilir . İstediğimiz haberleri almakta gecikme yaşanabilir . Bunlar doğal karşılanmalıdır . Borçların ödenmesi ya alacakların təhsili konusunda biraz sıkıntılı ola bilər.

21 Haziran tarihinde Güneş burcunuzla uyğun bir görünüş yapıyor . Değerlere sahip çıkmak konusunda etkili bir Güneş geçişidir . 27 June ise eyni sahədə , eyni mövzular üzerinde bir oluşuyor ay yeni . Geri hareket davam etdiyi üçün Fakat , bu dönemde ilişkide bulunduğumuz kişileri beklentileri bilinçli bir şekilde ele almaq gerekiyor ve . Verilen sözler tutulmayabilir bunları çox doğal karşılayalım . Bir seyahat düşünüyorsak beklemede kalabilir , bir sonrakı aya ertelememiz gerekebilir .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*