Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumlari

Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları, Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumlarini sizlere sunacağız.

İş

Sevgili Akrep burcu, Ağustos 2015 ile birlikte iş hayatınızda mükemmel değişim ve gelişmeler olacak. Özellikle sosyal yaşantınızın yoğun olması, iş hayatınızın da hareketlenmesini sağlayacak. Güç ve başarı sizden yana olacak. Ağustos 2015’in kazançlı geçeceğini söylemek gerekiyor. Bu ay içerisinde daha cesur olacaksınız ve bazılarınızın iş konusunda riskler alması söz konusu olabilir. Parayı daha kolay elde edeceksiniz. Parasal konularda çekinceleriniz olmayacak.

Ağustos 2015’te, özellikle kişisel isteklerinizi daha kolay yerine getirebileceksiniz. Sahip olduğunuz maddi güçte size bu konuda yardımcı olacaktır. Güneş, Ağustos ayı içerisinde size destek vermeye devam ediyor. Daha kolay ve zorluktan uzak bir ay geçirebilirsiniz. İstekler konusunda da aşırıya kaçacaksınız. Taleplerinizin yüksek olması ve sizin onlara ulaşma isteğiniz, sorumluluklarınıza daha fazla önem vermenizi sağlayacak. Ön plana çıkmanızı sağlayacak işler yapacaksınız. Ağustos ayı içerisinde iş dünyasında isim yapmış, oldukça tecrübeli ve bilgili kişilerden destek alabilirsiniz. Söz konusu iş olduğunda, basit ve olduğu yerde sürekli olarak sayan kişilerle birliktelik kurmak istemiyorsunuz. Kariyerinize faydası dokunacak kişilerle bir arada olacaksınız.

Özetle; Ağustos 2015, iş ve kazanç açısından olumlu geçecek.

Aşk

Sevgili Akrep burcu, Ağustos ayının ilk haftalarında, birlikteliğinizde güçlü olan taraf olmak isteyeceksiniz. Ayın genelinde ise, duygusal olacaksınız. Yaz aylarında aşk etrafınızda bulunmakta. Birlikteliği olmayan Akrep burcu insanları için sürpriz aşk gelişmeleri söz konusu olabilir. Sosyal olarak yüksek enerjiye sahipsiniz ve ön plana çıkmayı başarıyorsunuz. Kişisel cazibeniz de üst seviyelere çıkacak.

Ağustos 2015’te, aşkla ilgili yapılması gereken her şeyi yapmanız gerekecek ancak yine de atacağınız adımları dikkatli atmalısınız. Aşk söz konusu olduğunda, Akrep burcu insanları tutkuludur. Sizinle birlikte olup, yaşadığınız günler göz önünde bulundurulduğunda daha sonra pişman olan çok az insan vardır. Bu ay biraz daha mantıklı hareket edecek ve değişken olmayan duygular arayışında olacaksınız. Karşı cins konusunda da farklı istekleriniz olacak. Yeni tanıştığınız ya da samimi olmak istediğiniz kişilerde daha farklı istekler içerisinde olacaksınız. Karşı cins konusunda farklılık arıyorsunuz. Sizi çekecek, ilginizi komple ona yöneltecek ufak noktalar bulmak isteyeceksiniz.

Yurt dışına sürekli olarak çıkan Akrep burcu insanları için de güzel gelişmeler söz konusu. Gittiğiniz yerlerde ilginizi çok fazla çekecek kişilerle yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Birlikteliği olan kişiler için de kıskançlık göz önünde olacak. Aşk ve ilişkiler konusunda kendinizi fazla zorlamamaya çalışın.

Sağlık

Sevgili Akrep burcu, Ağustos 2015’te biraz daha dinlenmeye özen göstermelisiniz. Hareketli dönemlerden geçiyorsunuz ancak vücudunuzun direnci alt seviyelere inmiş durumda. Enerjinizin düşmesi, sağlık konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Mideniz ve sindirim sisteminiz oldukça hassas olacak. Özellikle Ağustos ayının ilk haftasında bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Ağustos 2015’te, beslenmeye ve spora önem verin. Dengeli beslenmek, düzenli spor yapmak ve düzenli uyumak size daha fazla enerji sağlayacaktır. Alkol kullanmayı seviyorsanız, daha az kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca duygularınız konusunda da kendinize bir denge oluşturmalısınız. Bu ay kendinize az da olsa dikkat ederseniz, sağlık konusunda büyük sorunlarınız olmayacak. .
MistikAlem

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*