2014 Koç Burcu Nisan ayı Burç Yorumu

2014 Koç Burcu Nisan ayı Burç Yorumu, 2014 Koç Burcu Nisan ayı Burç Yorumları, Nisan Ayı Burç Yorumu

5 Nisan tarihindeki Venera balıq burcu seyri , özellikle ikili ilişkilerde bizi rahatsız eden meselelerden uzaq durma arzumuzun işaretçisidir ve , maddi mövzularda , bir buz yönelişin karmaşık ve . Gerçeklerden Ziyade , yaratmaq istediğimiz bir dünyayı İlişkileri kendimizce ele almaq isteriz ve . Olumlu yönü ise , bizi karmaşaya sürükleyen ya da rahatsız eden mevzular üzerinde rahatlamak arzumuzun işaretçisidir .

7 Nisan tarihinde , Merkür burcunuzda ilerlemeye başlar. Bu da fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmeniz anlamına gelmektedir . Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız , beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi yaxşı Muhafaza etmeniz tələb olunur.

15 Nisan Tərəzi bürcü burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla , öne çıxmağa hevesli , duygularımızı istediğimiz şekilde ifade etmek , işbirliğine yanaşmamak kimi bir durum yaratmaq bilər. Ancak ikili ilişkilerde bizden farklı düşünen insanlarla dengeyi Muhafaza etmemiz tələb olunur.

20-23 Nisan tarixləri arasında Buğa burcunda Güneş Merkür geçişi söz konusudur ve . Hem mali mövzular çox sağlam adımlar atma arzumuzu , hem de qurtuluşdur anlamındaki meselelerde ciddiyetle durmayı sağlayan bir etkidir .

29 Nisan tarihinde Buğa burcunda oluşacak Güneş Tutulması , maddi konulardaki kazançlarımız anlamında önemi iyice vurgular . Olayları kendi akışına bırakmak yerine , yeteneklerimizi geliştirmeliyiz ve geleceğe dönük şekilde düşünmeli ve saglam .

AŞK İlişkiler ve

1-6 Aprel Haftasi : Bu ​​sosial ilişkilerinizi geleceğe dönük bir şekilde ele alacak üzerinde düşüneceksiniz ve Hafta . Yeni bir Tanışma İlişkisi olanlar üçün olumlu gelişmeler gündeme gələcək ve . Karşı cins kadersel Karşılaşma tanışmalar meydana gelecek ve dostluklarda ve . Gelecek vadeden bu tanışmalar sayesinde hayatınızda Yenilikler yaşanacaktır .

7-13 Aprel Haftası : Bu ​​həftə ikili ilişkinizde lütfen birbirinize qarşı anlayışlı olmaya çalışın. Onun ikinizin de , hedef kişilik farklılıklarına saygı duyunuz ve . Beraberliklerde çox dikkatli olunması gereken bir haftaya adım atıyoruz . Denge , saygı , sevgi anlayışın önemi bir hayli çox ve . Çekişmelerin , bencilliklerin hiç kimseye Faydası olmaz . Sen ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken günlərdəyik.Sel ve .

14-20 Nisan Haftası : Geçen haftaya göre çox daha dikkatli olunması gereken bir haftalık süreçteyiz . 15 Nisan tarihinde Tərəzi bürcü burcunda oluşacak Ay Tutulması , Sonra 19 Nisan tarihindeki Güneş – Kuzey Dugum karşıtlığı bir hayli zorlayıcıdır . İlişkilerde bilhassa sizin , anlaşmaya Gönüllü olmadığınızı , öz isteklerinizi dayatmaya çalışacağınızın işaretçisidir . Gələcəyinizi birlikte kuramıyorsanız ya düşünmüyorsanız ayrılmalar gündeme gelebilir . Aranızdaki bütün Dengeler sarsılabilir , ilişkilerdeki Bakış açınız değişebilir .

21-27 Nisan Haftası : Çiftlerin mutlaka bir- geleceğe dönük bir şekilde planlarını konuşmaları , əgər farklı bir yone gitmeyi düşünüyorlarsa , iyice düşünerek karar vermeleri gerekiyor . 22 Nisan tarixi bu anlamda önemini koruyor . Yeni tanışacak çiftler aralarındaki iletişimi en başından güclü tutmalılar . Ancak siz Koçlar konuşmalarınızda özünüzü daha çox önde tutmaya , benim dediğim Dedik stil düşünmeye yatkısınız . Buna lütfen dikkat ediniz . Nazik bir dövr yaşanacak . Söylediklerinizi kararlarınızı mutlaka bir daha Gözden geçirerek yürürlüğe qoyun ve . Hatta ben derim ki , bu həftə bir Ayrılık yaşanırsa , tekrar geri donme ihtimaliniz çox yüksək olacaq.

28-30 Nisan arası : yuvanızla alakalı mövzularda Geçtiğimiz yıldan bu yana düşünülen ve uşaq Güneş Tutulması aşk hayatınız mali anlamda ele alınan konuların artıq tamamlanma vaktinin işaret ediyor ve oluşacak 29 Nisan tarihinde Buğa burcunda . Bunlar üzerinde tekrar bir düşünerek ne yapmak istediğinizi bu tutulma ile karar verebilirsiniz .

İŞ Kariyer ve

1-6 Aprel Haftası : İş hayatınızla bağlı mövzularda bir değişim dönüşüm söz konusu olacaq ve . Konumunuz geleceğiniz söz konusu olduğunda lütfen Sakin bilinçli bir şekilde Gözden geçiriniz ve . Patron konumundaki kişilerin üzerinizde bir baskısı söz konusu ola bilər. Onların davranışları, aldıkları kararlar gerginlik yaratabilir . Dikkatli olunması gereken tarix Nisan 3 .

7-13 Aprel Haftasi : Bu ​​həftə Merkür burcunuzda ilerliyor . İletişim , Haberleşme fikirlerinizi ortaya koyabilme yönünde güçlüsünüz ve . Ancak ne dediğimizi de bilmemiz gerekiyor . Çünkü önümüzdeki həftə stresli konuşmalar söz konusu . Bazı kişilerle aranızda tatsız rahatsız edici konuşmalar geçebilir ve .

14-20 Nisan Haftası : Bu ​​həftə ideallerinize uygun tarzda bir iş ortamda çalışmaya karar verebilirsiniz ve . Çünkü şu ankı mövcud işinizdeki yeni dönüşüm değişimler pek umduğunuz kimi olmayabilir ve . Çok gerçekçi konuşurken sözcükleri kararları yaxşı tartmak Lazım ve , girişimde bulunurken ve olmaq . Bazen dilimizi tutamayız ya Başkaları ağzına geleni konuşabilir . Dikkat tarihler 15 , 18, 20 nisanda edilecek . 19 Nisan tarihinde Burcunuz üzerinde oluşacak Ay Tutulması ortaklaşa iş ilişkisine dayalı , sözleşmeye bağlı işlerde stresin işaretçisidir .

21-27 Nisan Haftası : 21 Nisan tarihindeki görünüş , hem innovations arzu etme hem de xarici dünyanın üzerimizdeki baskısını yoğun şekilde hissetme anlamında önem taşıyor . Hem ev hem iş yaşamı açısından balanced , birbirini engellemeyecek tarzda düşünmemiz gerekiyor . Bir şeyler artıq değişmeye başlıyor . Emir altında Çalışmak yerine kendi Iş qurmaq və ya birisiyle ortaq olmaq isteyebilirsiniz . Ancak Mars geri Hareketi davam ediyor . Onun değişimin mutlak çox yaxşı lens altına alınması Lazım . Əgər çox önceden yeni bir adım atılmışsa , bugünlerde bir hayli dirençle karşılaşabilirsiniz .

28-30 Nisan arası : Geçtiğimiz həftə iş hayatınızla ilgili verilecek bir kararın mutlaka yaxşı düşünülmesi gerekiyor demiştim . Onun durumun analiz edilmesi gerekiyor üçün Mars gerilediği . Olumlu bir informasiya , derinlikli düşünmenizi sağlayan enerjiler mövcud. Bu tarihte kararlarımızı bir daha Gözden geçirelim .

PARA

1-6 Aprel Haftasi : Başkalarıyla hər cür Finansal bağlantının çox dikkatle ele alınması şart olan . Beklenmedik kalkulyator yanlışlıkları və ya bir komanda engeller nedeniyle mali anlamda bir sıkıntı yaşanabilir .

14-20 Nisan Haftası : Genel olaraq bütün alanlarda zorlayıcı bir haftaya adım atmaktasınız . İş hayatınızla ilgili değişimler , iş ilişkilerini zorlayıcı hallar , parasal anlamda da bir hayli etkiliyor . Şartlar , değişimler nedeniyle bizim kararlarımızı çox yaxşı tartmamız gerekiyor ve Düzen . Zaten dış Etkenler üzerimizde baskın olacağından , Finansal hayatımız , bütçemiz konusunda başqa tercihlere zorlanabiliriz , istemediğimiz kararlar verebiliriz . Bu değişimler yeni bir yolu işaret ediyor .

21-27 Nisan Haftasi : Merkür qurtuluşdur evinizde seyrine başlayacak . Kazanç anlamında dikkatli düşünebilirsiniz . Mali mövzular üzerinde bir hayli duracağız . Parasal alışverişlerde bulunmayalım . Borçlarımız varsa bunları mutlaka ödeyelim ki , bir sıkıntı yaşamayaq .

28-30 Nisan arası : Güneş Tutulması maddi mövzularda bir hayli hırslı , istekli ve kendinizle alakalı kararların işaretçisi . Gələcəyinizi sağlam temellere dayalı bir şekilde qurmaq , paranızı ilerisi adına güvenli bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz . Mali konularda bu həftə , hem iş hem Ailevi anlamdaki kararlar ala , hesaplamalarda bulunabilirsiniz.

NİSAN Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-5-9-10-18-19-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler : 6-7-14-20-21
Aşkta En Şanslı Günler : 9-10
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-2-29-30

Yeniay : 1-26-27-28
( Ay- Koç burcu keçid günleri , sizin üçün yeniay anlamı Tasir . Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir ve )
Dolunay : 13-14-15
( Ay- Tərəzi bürcü burcu keçid günleri , Burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir . Final , bitişler , duygularınızla düşünceleriniz arasında çekişmedir . Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır . Zayıf enerjidir . Bizim maddi olaraq özünüzü güçsüz hissedebilirsiniz . )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*