2014 Boğa Burcu Yorumu

2014 Boğa Burcu Yorumu, 2014 Buğa Bürcü Şərhlər, 

Buğa 2014 -cü ilin kariyerinizle ilgili eğitimler ala , yeni çevrelerle tanışabilir , kendinize yeni hedefler oluştırabilir , özünüzü Sanki yenilediğinizi hissedeceğiniz seyahatler yapabilirsiniz burçları . Bu arada yüksek eğitiminizi tamamlamak özünüzü yaxşılaşdırılması üçün sıx çalışmalar içine girebilir hatta bunu yapmak için özünüzü Mecbur hissedebilirsiniz ve . Bu il olduqca yoğun olacak hem iş hemde ikili ilişkiler anlamında , iş konularındaki yoğunluk , strese açabilir yol . Bu il bazılarınız iş verenleriyle ya da iş yerinde amiriniz konumundaki insanla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz . Bu il evli olanlar Hane içinde huzuru bulacak problemlerin çözüldüğü anlaşmazlıkların verilen ortaq kararlarla çözüme kavuştuğu eşinizle uyumu yakaladığınız olunduğunu ne kadar gerilmiş olsanız da evinizde kafanızın rahat olduğunu hissedemediğiniz onun anlamda eşinizin ölçüsü destek olduğu evliliği mutluluk huzur olaraq göreceğiniz bir Yil ve .
Bazılarınız nisan ayında evlilik KARARI ala ya da aradığı bay ya da bayan doğruyu bulabilir ancaq şaşırtıcı olan şu ki size çox da uzaq olmadığını görəcəksiniz . Çevrenize daha dikkatli baxın . Bu il Aşktan Yana şanslısınız bütün çekiciliğinizle Sanki işıq saçacaksınız . İkili ilişkilerde qarşı Tarafı etkileyeceğiniz doğru insanla karşılaşacağınız hatta pek çoğunuzun çox uzatmadan evliliğe adım attığı bir il olacak.

Uzun zamandır uşaq sahibi olmayı isteyenler için nisan mayıs gibi mutlu haber gelebilir . Bu iş hayatınızla ilgili ufak tefek pürüzler dışında oğlu olumlu şans sizdən yana ailenizin desteğini onun bir yanınızda hissedeceksiniz sizi sevenlerin değerini daha da anlayacaksınız bu il dini mövzular daha çox eğilecek manevi huzuru bulacaksınız derece . Yalnız Şunu belirtelim bazılarınızın yaz dövrü bir kaç ay ıssız kalması kimi bir durum ola bilər ancaq çox qısa sürecek bu dönemden sonra işleriniz rayına oturacak kendinize sıkıntı Yapmayın qısa sürecek bu dönemde eşinizin dəstəyi sizinle olacak bu dövr eşinize olan hayranlığınızın arttığını hissedeceksiniz . Evliliğinizin daha sağlam temellere oturduğunu hissedeceksiniz .

Özellikle ilin ilk Yarısı maddi anlamda dikkatli davranmanız da uzun vadeli borçlanmalara gitmemekte fayda var. Yılın ilk yarısında maddi baxımdan böyük sıkıntılar yok ancaq Avqust sonu asıl rahatlama olacak o zamana kadar biraz dikkatli harcamalar yapmakta fayda var. Aşkta Şanslı zamanlar Fevral sonu – nisan ayı – Eylül Aralık bu zamanlarda özellikle kalbi boş olanların Eş adayı ile tanışmaları olası ve . Bu il eğitim hayatı davam edənlər üçün de olduqca başarılı geçecek . Ocak sonu bazılarınız bir yakınlarını ilgilendiren bir mövzu ile ilgilenmek durumunda kalabilir . Əgər siz bir bayansanız ocak sonu Şubat başı kimi sizdən yaşça böyük birinin ilgisi hoşunuza gidebilir ancaq bu kişi ile başlayacak bir ilişki pek sağlam daha Həqiqətən uzun soluklu olmayabilir bu konuda ailenizin fikrine güvenin , onların düşüncelerine kulak aşmanızda fayda var.
2014 il Buğa burcu özellikle nisan ayında aradığınız aşkı bulacaksınız ancaq nisan sonrası üçün Yalnız olanlar varsa eylülde Kalabalık bir Toplantıda -bu bir yakınınızın düğünü olabileceği gibi iş arkadaşları ile yapılan bir Motivasyon yemeğinde ola – karşılaşacağınız kimse ile ileriye dönük ciddi bir ilişki başlayacaktır Halen . Bu il ikili ilişkiler anlamında şans sizdən yana . Bu il iş hayatından kaynaklı yorgunluğa bağlı ağrılar yaşayabilirsiniz , kas tutulmaları , bel boyun ağrılrı kimi hemen söyleyelim bazılarınız bacaklarından kaynaklı problemler yaşayabilir belki Varis kimi ve .
Akprep işinin patronu olma konusunda adım atmak isteyebilir ki bunun içinde yaxşı ölçüp biçin artışı eksisi konuda yakınlarınızın dəstəyi sizinle olacak ancaq risk almadan önce yaxşı düşünün özellikle bir ortaklık söz konusu ise ortaq olacağınız adamın referanslarına dikkat edin böyle bir girişim Eylül onun Nedir 2014 -ci ildə kimileriniz kəndi burçları kimi gündeme gelebilir , garantici olduğunuz adımlarınızı Temkinli attığınız takdirde Müvəffəq olmanız söz konusu .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*