2013 Terazi Burcu Burç Yorumu

terazi-burcu-2013 şubat
terazi-burcu-2013 şubat

TERAZİ BURCU 2013 BURÇ YORUMU
 İyi Günler 6el.org ziyaretçileri sırada 2013 Burç yorumlarından “Terazi Burcu 2013 Burç Yorumunu sunuyoruz.
Aşk ve ilişkiler: Her hareketi üstünüze alınmayın
Şubat’a girdiğinizde burcunuzun gezegeni Venüs ciddi ve mesafeli Oğlak burcunda ilerlediği için ne siz ne de yakınlarınız pek coşkulu değil. Eylül doğumlular bu ay aile içi ilişkilere önem vermeli. Eski konular ya da artık tahammül edemedikleriniz gündeme gelebilir. Şimdi sağduyulu eleştirilere, aile büyüklerine, önemsediğiniz diğer saygın kişilere ve bazı kurallara kulak vermeniz lazım. Geçen ay duygusal ilişkilerde kafası karışanlar şimdi netleşebilir. 17 Şubat’tan itibaren Venüs’ün güzel etkilerini alacaksınız. Güzel arkadaşlıklar, grup gezileri ve tanışacağınız ilginç kişiler sizi çok mutlu edecek. Gönlünüz daldan dala konmaya hazır. Bu durumda partneriniz biraz surat asabilir ama siz bu özgürlüğün tadını çıkarmaya kararlısınız. Kalbi boş olanlar bu kadar sosyal olunca elbette heyecanlı yakınlaşmalar yaşamaya başlayacaklar ama bunlar çok derinleşeceğe benzemiyor. 1-10 Ekim döneminde doğanlar ayın ilk haftasında kendilerini yalnız kalmış hatta değersizmiş gibi hissedebilir. Oğlak burcundaki Venüs herkesi ciddi ve mesafeli bir havaya soktuğu için bazı doğal davranışları üstünüze alınıp ilişkileri boş yere soğutmayın. Naz yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin çünkü bugünlerde kimse naz çekmez. Hatta partnerinizi size ciddi sözler vermesi için sıkıştırmayın. Ne kadar olgun, sabırlı ve anlayışlı davranırsanız o kadar saygın bir izlenim bırakır, partneriniz ve ailenizle ilişkilerinizi güzelleştirirsiniz. 24 Şubat’tan itibaren Venüs’ün mükemmel etkisini alıyorsunuz. Özgürce gezip eğlenecek, yeni arkadaşlar edinecek, yüreğinizin kıpır kıpır olduğunu hissedeceksiniz. Aşk yaşantınız ay sonunda çok güzelleşecek. 11 Ekim’den itibaren doğanlar 7-17 Şubat döneminde biraz hassaslaşıyor. Özellikle 11 Şubat civarında çok sevgi dolu ve insancıl bir tutum sergileyeceksiniz. Ama bu dönemde sevdiklerinizin sizi ihmal ettiğini düşünebilirsiniz; sakın onları suçlayıp sorun çıkarmayın. Ciddileşen veya işlerine gömülen arkadaşlarınıza saygı gösterin. Yakınlarınızı size olan sevgilerini elle tutulur şekilde ispatlamaya zorlamayın. Daha sonra bu ağır hava hafifleyecek, çekiciliğiniz artacak ve enerjiniz yükselecek. Arkadaşlarınızla çok eğlenceli programlar yaparak gezip eğlenmeye başlayacaksınız.
İş ve Para: Ekip çalışmalarından kazançlı çıkabilirsiniz
Şubat tutumlu olunması gereken bir ay. Üstelik Merkür geri gittiği için başlangıçlar ve yeni işler için acele etmemek gerekir. Eylül doğumlular zaten geçen ay maddi konuda ciddi aşamalardan geçtiler. Şimdi para işlerine daha farklı yaklaşmaya başlıyorsunuz. Gene de 17 Şubat’tan sonra kendinizi daha rahat hissedecek, riske girmekten korkmayacak ve gelirinizi artırmak için değişik yollar deneyeceksiniz. Ekip çalışmalarından çok kazançlı çıkabilirsiniz. Geçen ay gündeme gelen aileye ait ortak mallar, paylaşılan gelirler, krediler ve hisseli ödemeler şimdi de aklınızı meşgul edebilir. 1-10 Ekim döneminde doğanlar Şubat’ın ilk haftasında harcamaların arttığını görüyor. Şimdi yaratıcılığınıza güvenebilirsiniz; yeteneklerinizi sakın gizlemeyin. Ancak arkadaşlarınızla birlikteyken tutumlu olmaya çalışın. Yatırım yapmak isteyenler kesenin ağzını iyice açtı; boyunuzu aşan taksitlere girmeyin. Ayın 24’ünden sonra hem zihniniz daha açık olacak hem de maddi konuda avantajlı durumlarla karşılaşacaksınız. Bu son haftada yeni girişimlerinizi devreye sokabilirsiniz. 11 Ekim’den itibaren doğanlar aybaşında kıvrak zekâlarının farkına varacak. Olayları çok çabuk kavrıyor ve herkesten daha hızlı bağlantı kuruyorsunuz ama bir konuya odaklanmakta başarılı değilsiniz. Öğrenciler de çok zeki ve yaratıcı ama sıkıldıkları konularda kaytarmanın binbir türlü yolunu bulacaklarına kuşku yok. 7-17 Şubat döneminde özgürlüğü para harcamakla karıştırmayın. Bu tarihlerde sadece sağlam işler yapabilir, güvenilir yatırımlara girişebilirsiniz. Zihninizin ve bilgi birikiminizin yanında sezgilerinizi de kullanın ve söylenen her söze güvenmeyin. Yeteneklerinizin ve hayal gücünüzün çok yüksek olduğu bu dönemde kazancınızı artırmak istiyorsanız ayağı yere basan yöntemlere yönelin. Riske girmeye heveslisiniz ama cesareti fazla abartmayın.
Sağlık ve Düzen: Enerjiniz yükseliyor
Şubat enerjinizin yükseleceği bir ay. Burcun ilk günlerinde doğanlar maddi sorunlar ve ilişkilerle ilgili konulara takıntılı bir şekilde yaklaşıp sağlıklarını etkilemezlerse mesele yok. Özellikle 18 Ekim’den itibaren doğanlar kendilerini daha güçlü hissedecek ve hareketli bir ay geçirecekler.
İyi Günler Dileriz. 6el.org

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*