Yimpaş Ataşehir

Ataşehir Evden Eve Nakliyat özen ister, dikkat ister, tecrübe ister, uzmanlık ister. Ataşehir evden eve nakliyat olarak bu özeni, bu dikkatti gösteriyoruz. Ataşehir evden eve nakliye firmaları olarak bu tecrübeye sahibiz. Ataşehir evden eve nakliye olarak bu uzmanlığa sahibiz. Sizi hayallerinize taşıyor.

 

 

Çalışanlarımız ataşehir evden eve nakliye işlerinde uzmandır. Hepsi büyük bir verimlilik, nezaket ve duyarlı bir tavır gösterirler ve de yardıma ihtiyaç duyduğuz tüm durumlarda size profesyonel olarak yardımcı olacaklardır. Biz sizin istek ve talepleriz içi bütün ekibimiz ile müşterilerimize eşsiz ve bireysel bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız Biz 7/24 hizmet vermektedir. ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın hasar görmemesi için onları söker ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Tesisat ustalarımız çamaşır ve bulaşık makinelerinizi söker zarar görmeyecek şekilde havalı naylon ile paketler taşınma sonrası kurulumunu yapar.

 

 

 

Biz gerçekleştireceğimiz taşıma evvelinde; ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından eşyalarınızın durumunu, evinizin ataşehir evden eve nakliye  araçları ile mesafesine, evinizin taşıma için fiziksel yapısını tespit edeceklerdir.. Bu tespit ile eşyanızı taşıyabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*