Yengeç burcu yorumu 2014

Aşk çocuklar bu il sizleri bekliyor … Bu il sizin üçün olduqca xüsusi geçecek ve bir aşk hayatına merhaba diyeceksiniz sorunsuz ve . Əgər yalnızsanız yeni bir ilişkinin kapılarını aralayabilir ona çox çox Aşık ola bilərsiniz. Aşık olmaq üçün gözləyin , sabırsız davranmanıza gerek yok çünkü o sizi bulacaktır . En büyük Sürpriz ise bu kişi yurt dışından ola yani xarici uyruklu birileri sizin peşinizde ola bilər. Əgər evliyseniz ilişkiniz çox daha ileri bir seviyeye taşınacak daha çox mutlu olacaqsınız ve . aşk hayatınızdaki bu gelişmeler mutlu olmanız üçün yeterli olacaq.Zodyak çarkının kayırdığı sorunsuz bir il ile daha çox mutlu olacaklardır ve ön plana çıkardığı burçlardan biri olaraq karşımıza çıkan Yengeç bu dövrü olduqca mutlu geçirecek ve . Böyük bir aşk sizleri bekliyor ancaq çox çox Sürpriz bekleyerek de beklentilerinizi yüksek tutmayın ! Aşk burcu olan yengeç daha yoğun Duygular yaşamak ve qarşı Tarafa bağlanmak üçün hazır ancaq bu bağlılık dövrü onu zaman zaman üzebilir kiçik tartışmalar bile onu yıpratabilir ve . Zaten bir ilişkiniz varsa ya da evli iseniz çox daha çox mutlu olmaya hazır olun ! Onun sürprizleri bu dönemde sizleri daha çox mutlu buyursun çünkü bu il sizin yılınız kusursuz bir mutluluk sizleri bekliyor ve . Hediyeler , partiler , sürprizler daha bir çox şey eşiniz tarafından sizlere sunulacaktır ve . Aşkınızı gizleyemeyeceksiniz ve olacak Tepkileriniz daha net.

Romantik bir karaktere sahipsiniz farklı alanlarda aldığınız kararlar bile sizin bu karakterinizi en yaxşı şekilde ortaya koymaya davam ediyor ve . Çocuklarınız ailenizle en yaxşı şekilde geçirebileceğiniz proses sizi bekliyor ve . Yengeç burcu anne şefkatini temsil eder erkek öd olsanız bu duygudan uzaklaşamazsınız ve . Yufka Yürekli strukturu ile yengeçler bu dönemde çocuklarının üzerine çox daha çox düşecek onlarla mutlu olmayı tercih edeceklerdir ve .

Sevgiliniz sevdiyiniz insan ile Birlikte canınızı sıkacaktır sizin sıkıntılar ve yetersizlikler yer alabileceğiniz farklı davetler aklınızı başınızdan alacak ancaq zaman zaman yaşadığınız maddi ve . Bazı davetlere katılamayacak bu yüzden mutsuz olacaqsınız ancaq çox çox dert etmenize gerek yok çünkü bu il bütün sürprizler sizi bekliyor Yenilikler ile karşınıza çıxmağa davam buyursun ve . Maddi engeller bu dönemde sizi fazlasıyla üzebilir ilişkinizi daha ileri bir seviyeye taşımak üçün alacağınız evlilik KARARI sizi bu anlamda da sıkıntıya sokabilir ve . evli iseniz çocuklarınızın okul dövrü ise maddi mövzular yine başınızı ağrıtacaktır ancaq sürekli belirttiğimiz kimi sorunları aşmak üçün güclü bir karaktere sahipsiniz ve qısa zamanda bütün Dertler geride kalacaktır ve . Sıkıntıları eşiniz ya da sevdiyiniz kişi ile birlikte kolayca atlatabilirsiniz bu anlamda destek almağı danışmaq ihmal etmemeniz gerekiyor çünkü bu mutlu bir ilişki üçün olduqca vacibdir ve .

1 yorum

  1. XERCENG BURCUYEM.SEVDIYIM VAR,GORESEN O MENI SEVecek…….???? TEZE ASKA BASLAMAQ ISTEMIREM,INANMIRAMDA TEZESINE BASLAYIM.NE QEDER EZIYYET ETSEDE ONU COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOX SEVIREM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*