Toshibadan Gözlüksüz 3D Dizüstü Bilgisayarlar!

Toshibadan Gözlüksüz 3D Dizüstü Bilgisayarlar!

Toshiba, yenilikçi firmaların önde gelen isimlerinden! Bu nedenle de her zaman müşteri odaklı çalışıyorlar. Şimdi de sizlere yeni sundukları gözlüksüz 3D dizüstü bilgisayarlarını tanıtacağız.

Artık gözlük olmadan 3D bir teknolojik cihaz kullanmak mümkün. Bu durumu da dünyaya Toshiba sağladı! Teknoloji pazarının karışıklığı Toshiba’yı etkilemedi ve kullanıcıların da hiç acımadan parayı verecekleri sistemi müşterilerine sunma fırsatı sağladı.

Ekonomik kriz, bilgisayarlara olan rağbet ve ipad gibi akıllı cihazların yükselişte olması, herhalde Toshiba’nın hiç de umrunda değil! Toshiba, eski model bilgisayarlarını kampanyalı notebook dahilinde satışa sundu ve bu markanın üzerine gitmeye başladı. yakın zamanda da 5D ve 7D gibi laptopları da ortaya sürecek olan Toshiba, yeni tanıtımı ile beraber markasının da faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

Toshiba da başlangıçta bu çalkıntılı döneme dahil olmuş, kampanyalı laptoplar satışa sunmak durumunda kalmıştı. Bu nedenden ötürü de piyasanın gelişmemesi, ucuz bilgisayarlar satışa sunulması, bırakın yenilenmeye; aksine gerilemeye sebep olmuştu.

Toshiba, 3D bilgisayarı ile beraber her özelliği 3 boyutlu kullanabilmenize ve sizlere de dilediğiniz gibi bilgisayar kullanabilme hakkını veriyor. Filmleri 3D olarak izleyebilecek, 3 boyutlu olarak da istediğiniz program ile çalışabileceksiniz. Tabii ki, programların da 3 boyutlu özelliği olması gerekiyor. Fiyatları ise şuan 3000 TL civarında. Bu rakam değer mi bilinmez, ama 3D sevdası olan pek çok kişi var.

Lenovo da bu durumda yeni 3 boyutlu bilgisayarlar yapmanın şimdiden derdine düştü. Özellikle Windows’un hataları onları korkutuyor, bu durum ile alakalı da ilgiyi farklı yöne çekmek adına yeni güncellemelere öncelik tanıyordu. Lenovo laptop fiyatları nı da oldukça geriye çekmek durumunda kaldı. Çünkü tamamen elde edeceği maliyetleri 3 boyutlu bilgisayar üzerine harcayacak.

Toshiba ise bu oranda satışlarını fazlası ile yükseltti. Dünya markası olmasının da verdiği haz ile beraber satış oranlarını bir anda %20 kadar yükselten Toshiba, 7. sıradan 5. sıraya kadar yükseldi.

Bakalım önümüzde ki günlerde, diğer markalar kendi içlerinde gittiği kampanyalı notebook durumundan kurtulup, farklı alanlara yönelmesini bilecekler mi? Hep birlikte göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*