Terazi Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2014 Terazi Burcu Aylık Yorumu

2014 TƏRƏZİ BÜRCÜ, Tərəzi Bürcü 2014, 2014 Tərəzi Bürcü 2014, Terazi Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, 2014 Terazi Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, Eylül Ayı Burç Yorumları, Eylül ayı terazi burcu yorumu

2 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Bunun anlamı haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz insanları etkileyeceğiz etdik. Xarici dünyada bizi dinleyen alkışlayan insanlarla karşılaşacağız etdik. Ifade ettiklerimizin arkasında duracağız.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişte biraz endişeliyiz. Yeni Atılan adımlar beklenmedik sorunlar getirebilir mi diye endişe hali olacaktır. Ancak unutmayalım ki bir geçişin arkasındaki gücü iyice analiz etmeden bu endişeye gerek yoxdur.

9 Eylül tarihinde hayatınızla bağlı mövzularda, sağlığınızla bağlı meseleler üzerinde effektiv bir Dolunay meydana gələcək. Bu dolunayda bir yanımızla iyi niyetimizi suistimal edebilecek, hayatında hakkımızın yenmesine neden olan şartları ele almamızı gerektiren bir dolunayı YAŞAYIRIQ. Birilerinin etkisi altında kalarak da kendimizi sıkıştırmamamız gerekiyor. Rahat olmalısınız. Fedakarlıklarınızı ele almakta, hayatı kendi akışına bırakmakta etdik aksaklıklar varsa bunun altındaki sebeplere bilinçli şekilde bakmakta fayda vardır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle insanlarla olan Bütün temaslarınızda Ateşli, güzel, genişleme anlamında olumlu enerjiler vardır. Kısa ya uzun seyirli yolculuklar ola bilər. Eğitim hayatı, ticari mövzular da Teraziler üçün gayet olumlu dir. Bu sizi bir hayli aktif kılacaktır Rast.

23 Eylül tarihinde Güneş seyrine başlıyor burcunuzda. Bu da yeni bir yaş döngüsüdür. Hemen ertesi gün burcunuzda yeni ay meydana gələcək. Yenilikleri İşaret etmektedir etdik olumludur Bu yeni ay. İkili ilişkilerde, ortaklıklarında, çevre ilişkilerinde, sosial gruplarda, İctimai anlamda insanlar sizi çox dikkat çekici bulacaklardır.

28 Eylül tarihinde Merkür geri hareketi Gölgeli günlere yol açacaktır. Gölgeli günlerde mali mövzular gözden geçirilmelidir. Çıkar İlişkileri ele alınmalı, yeni bir proje varsa beklenmelidir. Çabuk hareket edilmemeli, Finansal mövzularda piyasanın durumuna bir bakılmalıdır.

29 Eylül tarihinde de Venüs burcunuzda seyrine başlayacaktır. Bu seyirle kendiniz üçün ne kadar güzelleştiğinizi, nasıl kendinize olan güveninizin yerine geldiğini, etrafınızdaki insanlarin Sizde farklı özellikleri keşfettiğini, belki de yeni bir aşkı, davam eden ilişkide Üsyanı, huzurun yerine gelmesini yaşayacaksınız.

AŞK İlişkiler VE

1-7 Eylül Haftası: 3 Eylül tarihinde Merkür, burcunuzda ilerleyecek. İletişiminiz insanlarla olan başarılı paylaşımlar qarşı cins üzerinde bir hayli etkili ola bilər etdik. Kim necə bir hitaptan hoşlanır, kime ne soylemek gönül oxşayar, kim ne BEKLER ne ister? Bütün bunları sesiniz ölçüsü söyleyecektir. Ancak bu demek değil ki, herkese mavi boncuk dağıtacaksınız. Ancak VenüsBaşak burcunda ilerlediği için ağzınız laf yapsa da, ey kolay kolay aşkta razı olmanız Kitablardan ən gözəl sözlər.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarihinde, ailenize yönelik mövzularda sizin o meshur adil tarafsız etdik, mantıklı düşünmenizi gerektiricidir. Evet, geri planda sizi bir çox Mesele zorluyor. Ancak Sabirli olunuz lütfen etdik planlarınızı tekrar gözden geçirin.10 Eylül tarihinde, ilişkihayatı ve genel olaraq şöyle bir Geriye dönerek, yaşadığımız tecrübeler qıl ele almalıyız. Sizi neler kısıtlıyor, neler engelliyor, neler sağlıklı bir karar vermenizin önüne geçiyor. Bunlara gerçekçi bir şekilde Bakınız. 13 Eylül tarihinde, partnerinizle aranızdaki görüş farklılıkları sorun yaratabilir. Qarşı karşıya gelebilirsiniz. Fikirsel anlamda taban Tabana zit düşebilirsiniz.

15-21 Eylül Haftası: 17 Eylül tarihinde geleceğini yaxından ilgilendiren bir teklif əldə edə bilərsiniz. Yetenekli olduğunuz bir konuda BAŞKALARININ dikkatini çekebilirsiniz. Mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte yarar var. İlişkinizle Alakalı mövzularda Vereceğiniz kararla bağlı yine tarafsız Bir Bakış açısıyla hareket edin. Bu tarihte yapılacak görüşmeler sizin adınıza hayırlıdır.

22-28 Eylül Haftası: 23 Eylül tarihinde Güneş burcunuzda ilerleyecek. Xarici dünyada şəxsi anlamda kendimizi merkeze almak ehtiyacı duyabiliriz. Bir yaş daha Grow, ister istemez hüzün və ya Heyecan yaradır. İlişkilerimizi doğru şekilde İstiqamətləndirmə isteyeceğiz. Uyum paylaşımdan yana olacağız etdik.

İŞ Kariyer VE

1-7 Eylül Haftası: MerkürTerazi geçişi, hayatınız ve çevre ilişkilerinde de size Kapılar açabilir. Hangi konuda yetenekli ya Tecrübeli iseniz ona göre insanlarla bir araya gelerek düşüncelerinizden bahsedebilirsiniz. Nazik sözleriniz Başkaları tarafından çox beğenilir. Əgər mesleğiniz Sanatsal Alanda ise, ölçüsü yeni bir teklif sunabilirler. Bir müddet bu üçün Hazırlık yapmanız, çalışmanız gerekebilir.

8-14 Eylül Haftası: 3 Eylül tarihindeki Dolunay, şəfa teknikleri, ve arınma ruhsal farkındalık gibi alanlarda insanlara destek vermenizi, yol üsul öğretmenizi sağlayıcıdır. Hem zihinsel hem de ruhsal anlamda kendinizin, sağlığınızın, gücünüzün, verimliliğin ne kadar kıymetli olduğunu anlamanızda, keşfetmenizde yardımcıdır. İşlerinizin akıllıca planlanması, günlük rutin hayatınızın düzene kavuşturulması, fedakarlıklarınızın sınırlarının belirlenmesi anlamında da uyarıcıdır. Özel yeteneklerinizi, ilham gücünüzü, sezgilerinizi ortaya çıkarmanızı Alanda çalışmanızı Teşvik edicidir bu etdik. 14 Eylül tarihinde yolculuklar, yeni girişimler, bir çox kişiyle Görüşme, özgürce kararlar verme zamanıdır.

15-21 Eylül Haftası: Bu həftə, hayatınız başta olmaqla, dünyanızda fazla endişeli düşünebilirsiniz. Kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Əgər içinizden gelmiyorsa kimseye Agam Paşam demek zorunda değilsiniz. Sakin ama mantıklı bir şekilde halları ele almakta yarar var.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarihinde çox mühüm bir görüşmeniz başarıyla sonuçlanacaktır. Karşınıza çok güzel bir fırsat çıkabilir. Başqa bir Sehre yerleşim, eğitim hayatında çox olumlu bir gelişme, istediğiniz hedefe ulaşmanızı sağlayacak güzel bir haber qəbul edə bilərsiniz. Her anlamda sizi memnun edecek gelişmelere hazırlıklı olun.

PARA

1-7 Eylül Haftası: Mali mövzularda hazırda bir sıkışıklık dövrü yaşıyor ola bilərsiniz. Bu sıkışıklığı gidermek adına bir hayli endişeli ola bilərsiniz. Haftanın tümüne baktığımızda ben derim ki, iletişimi öne alınız akıllıca düşününüz etdik. Fırsatlar ayağınıza gelsin diye bekLemek yerine siz yetenekli olduğunuz alanlarda insanlarla birebir görüşmelere ağırlıq veriniz. Bunun ölçüsü Finansal anlamda geri dönüşü ola bilər.

8-14 Eylül Haftası: 11 Eylül tarihinde, canınızı Sikan, kafanıza takılan bir meseleyi Sakin ve bilinçli bir şekilde ele alırsanız panik olmazsınız. Özellikle mali mövzularda daha dikkatli düşünmemizde yarar var.

15-21 Eylül Haftası: 21 Eylül tarihinde Finansal mövzularda çox dikkatli olun. Bilip bilmediğiniz kişilerle parasal alışverişlerde bulunmayınız. Nakit sıkıntısı çekmemek için alışverişlerinize dikkat ediniz. Heç kəsə borc vermeyiniz.

22-28 Eylül Haftası: 28 Eylül tarihinde MerkürƏqrəb burcunda ilerleyecek. Maddi mövzularda çıkarlarınızı gözetecek şekilde düşünürsünüz. Insanları nasıl etkileyeceğinizi, kimden ne kimi yararlar elde edebileceğinizi, doğru yatırımlarda bulunacağınızı bilirsiniz.

Eylül Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif enerjili Günler: 2-3-6-7-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf enerjili Günler: 4-5-10-11-17-18
Aşkta En Şanslı Günler: 6-7
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 27-28

Yeniay: 24-25-26

Ay-Terazi bürcü Rast günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız Uyumludur ve yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir.

Dolunay: 10-11-12

Ay-Koç bürcü Rast günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz Arasındaki çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziki olaraq kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayında sizlere bol şans, Huzur, başarı güzellikler Diliyorum etdik. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*