Temmuz Ayı Boğa Burcu Yorumu

Temmuz Ayı Boğa Burcu Yorumu, 2014 Temmuz Ayı Boğa Burcu Yorumu, 2014 burç yorumları,

İyul AYINA GENEL Bir Bakış

İyul ayının ilk etkili enerjisi, Merkür geri hareketinin 7 Temmuz’da sonlanması olacaq. Böylelikle Haziran’dan beri mali mövzularda bizi durdurucu bir hareket anlamında girişimde bulunmadığımız meseleleri düzenleyici, durgunluk yaşanan meseleleri ele almakta rahatlatıcı bir etkidir. Girişimlerde hakkımız olanı isteme anlamında daha rahatız. Büdcə yeniden tasarlanır. Durdurucu faktorların çox etkili olmayacaq. İki ayrı alandan teklifi para gelebilir ve. Yolculuklar üçün bir miktar para harcanabilir.

12 İyul tarihinde burcunuzla uyğun bir görünüş yapacak Dolunay meydana gelmektedir. Özellikle yurt qeyri ile alakalı meseleler, yolculuklar, girişimleri anlamında, Ailevi meseleler üzerinde sorumlulukları hatırlatıcı bir dolunaydır. Bu dolunayda gerilimden Ziyade öndeki rotaya bakılmalıdır. Akışa ayaq uydurulmalı karamsar düşünmekten uzaklaşılmalıdır ve.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Beləliklə bir neçə həftə önceki meseleler tekrar Gözden geçirilir. Yakın çevre ilişkilerinde etkili bir geçiştir. Aile ziyareti, uzun süredir görüşülemeyen dostlar, ev ziyaretinde bulunmak, farklı ortamlarda aileyle Movzu etme yönünde bu keçid olduqca kıymetlidir.

16 İyul tarihinde, Avqust 2015 tarihine kadar etkili olacak Yupiter Aslan seyrine başlıyor burcunda. Bu enerji olumlu bir tesirdedir, ailenin büyümesi, evin genişlemesi, yuva içinde Dirlik egonun Üsyanı mövcuddur, sağlanması düzenin ve. Bir yuva kuruluyorsa, partnerle anlaşılıp anlaşılmadığına bakılmalıdır. Acele kararlar verilmemelidir.

23 İyul tarihinde, yuva alanında Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor. Sonra 27 Temmuz tarihinde yeni ay oluşacak. Yuva alanında bir canlanma, hareketlenme olma hali vardır aktif ve. Kimle beraber yaşıyorsak bu kişilerle Aramizda malik olma arzusu ev içinde fazlasıyla etkilidir. Ancak Disa qarşı biraz esnek olaraq, Sakin bir şekilde akışına bırakırsak, önümüzdeki 1 il içerisinde ev sahibi olabiliriz. Özellikle Ocak Nisan 2015’deki resme biraz daha fıskiye gerekir.

26 İyul tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Aylardır Mars’ın Sakin ol diyen sesiyle yavaşlamıştık, bu dönemde ikili ilişkilerde hakim partnerlik baskı söz konusudur ve. İş ortaklıkları, partnerle olan ilişkide qarşı tarafın kriterlerini baskın kimliğini Gözden geçireceğiz ve. Belirsizlikler ortadan kalkacak, xalis olaraq resmi göreceğiz.

AŞK VE İlişkiler

1-6 İyul Haftası: Merkür geri Hareketi sona eriyor. Daha önceki meseleleri şimdi hem akıllıca hem de sağlamlık ilkesi içinde değerlendireceğiz. Sağlıklı Gelişen bir ilişkiden yanayız ve. Ancak onun bildiğimizin de doğru olduğunu düşünerek hiç kimse üzerinde baskı kuramayız. 4 iyul tarihinde kendimizi baskın şekilde ifade etmeye çalışabiliriz. Bu da çevremizle olan ilişkimizde sıkıntılı durumlara yol açabilir.

7-13 iyul Haftası: 13 Temmuz tarihinde MerkürYengeç burcunda seyrine başlayacak. Aşk evimizin yöneticisi olduğundan hem mantıklı bir şekilde aşkı ele alacağız. Ancak çoğunlukla hassas duygusal Yonden etkilenmeye açığız ve. Aşkta kafaca anlaşmak kadar bizim Duygular çox daha önemli olacak üçün. Güvendiğimiz ilişkimizi sürdüreceğiz. Karşımıza yeni birisi çıktığında onu hem duyarlı bir şekilde dinleyeceğiz hem de kafamıza uyup uymadığına bakacağız. Geçtiğimiz aylarda aramız bozulan kişiyle tekrar bir araya gəlib konuşabiliriz.

14-20 İyul Haftasi: 16 İyul tarihinde Aslan burcunda ilerleyecek Jupiter Avqust 2015 tarihine kadar etkili olacak. Evimizi, ailemizi Büyütme, eğitime ev içinde özel önem verme, sanatla alakalı bir ofis açma, ev içinde kendimizi inkişaf, aile içinde takdir görme, böyük bir aileye malik olma, aileye destek olma, onları bir Çatı altında toplama kimi bir çox etkileri olacaq. Ancak bunları Cani gönülden yapmalısınız. 19 İyul tarihinde çocuklarımız, yakınlarımızla bir araya gelmek, hasret gidermek isteyeceğiz. Bu məqsədlə qısa yolculuklar yapabiliriz.

21-27 İyul Haftasi: 22 İyul tarihinde aşkta hem güven hem de sağlamlık olgularını Gözden geçireceğiz. İlişkimizde informasiya ne durumda, biz bu beraberlikte nelere değer veriyoruz neleri ciddiye alıyoruz? Nasıl konuşuyoruz, neler düşünüyoruz? Fikirlerimiz bir-farklı oluşunun bize bir katkısı var yoxsa tartışmalara zemin hazırlayıcı bir durum mu. İşte gerçekçi bir şekilde bunlara fıskiye, tespitlerde bulunmak Lazım. Açıklık dürüstlük çox önemli ve. 22 İyul tarihinde Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Ev Ailəvi mövzularda kendi isteklerimize önem vereceğiz ve. 26 İyul tarihinde ilişki evimizde etkili olacak MarsAkrep geçişinde, ilişkimizde partnerin baskın eğilimi, hakimiyeti Əlində bulundurmak isteyişi problemlere yol açabilir. Bu durum ilişki üçün çox mühüm bir test zamanıdır. Güçlü olan beraberliklerde ortaq hedefler Belirlenir. Problemli olanlarda ise, ayrılığa neden ola bilər. 27 İyul tarihinde Aslan aşk hayatımızla ilgili yeni kararların gelişimlerin simgesidir, Yeniay oluşacak burcunda.

İŞ Kariyer VE

1-6 İyul Haftası: Merkür geri hareketinin sona erişi, parasal qurtuluşdur getirici işlere yönelmemizi sağlayacak. İş hayatında ortaklaşa yapılacak İsler üzerinde durabiliriz. 4 iyul tarihinde görüşmelerinde kendimize bir hayli güveneceğiz. Fikirlerimizi, isteklerimizi öne sürerek kabulünü bekleyeceğiz. Becerikliyiz, kendimizi ispat etmekten yanayız. Dikkat çekebiliriz isteklerimizi kabul ettirebiliriz ve. Bu bazıları üçün yeni bir işe başlamak anlamına gelir.

7-13 iyul Haftası: İş hayatınızla bağlı mövzularda farklı variantları göz önüne almakta yarar var. Əgər sizi razı etmeyen bir görevde iş varsa, araştırmalarda bulunabilirsiniz. Bu həftə ilişkilerine önem verelim. Ortaklaşa çalışmalar kazandırıcı ola bilər. Ayrıca işimizle ilgili yeniliklere de açıq olalım. Farklı neler yapabiliriz onları Gözden geçirelim. 12 İyul tarihindeki Dolunay, işimizle bağlı mövzularda ciddi büyümeye dönük düşünmemiz gerektiğini gösteriyor ve. MerkürYengeç 13 Temmuz tarihinde seyrine başlayacak burcunda. Hem eski işlerimize ağırlıq verelim hem internet hızlı olmaya çalışalım hem de çevremizle olan bağımızı güclü tutalım aktif ve üzerinde.

14-20 İyul Haftası: 18 İyul tarihinde VeneraYengeç burcunda seyrine başlayacak. Eşimiz bir yakınımızla ortaq düşünebilir, belli bir dövr eğitmenlik yapabiliriz, yuva Açmak, yemek işine girmek, uşaq istismar kimi alanlara yönelmek, bir dergide yazılar yazmaq, internet bir site Açmak kimi alanlarla ilgilenebilir ya çalışabiliriz üzerinde. Eşimizin işlerine yardım olabiliriz ya ortaq bir düşünebiliriz. Ancak ortaklıklarda kişisel görüş farklılığımızı da mutlaka göz önüne alalım.

21-27 İyul Haftasi: 24 İyul tarihinde hedefimize ulaşma, gerçekleştirme yönünde Yaratıcı enerjimiz gücümüz gayet yerinde olacak ve. Neyi hayal ediyorsak ona göre kendimizi yönlendireceğiz. 25 İyul tarihinde biraz engelle karşılaşırız. Biz isteklerimizi ifade edirik. Ancak beklenmedik sürprizler nedeniyle Gerilim duyabiliriz.

PARA

1-6 İyul Haftası: Merkür geri hareketinin bitişiyle maddi mövzularda düşündüklerimizi hızlı biçimde uygulayabiliriz. Kalkulyator kitap kafamız hızlı biçimde çalışır. İş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde dururuz. Ek qurtuluşdur mövzusu üzerinde düşüneceğiz.

7-13 iyul Haftası: MerkürYengeç Burcu seyri 13 Temmuz tarihinde başlıyor. Mali konularda bu həftə bir hayli yoğun enerjiler var. Hem iletişimde bulunacağız hem de kazandırıcı olan işlere yöneleceğiz. Ek kazançlar yine önemini koruyor. Mövcud işimizi sürdürürken farklı işlere de el atarak para kazanabiliriz.

14-20 İyul Haftası: 19 İyul tarihinde Finansal konularda girişimci kendimizi güvence altına alacağımız şekilde düşüneceğiz ve. Sözgelimi yetenekli olduğumuz mövzularda bazı kişilerle bir araya gelebiliriz. Mistik çalışmalar, şəfa aileye dönük yatırımlar da bunlara dahildir ve, Sanatsal Alanlar ve. Ancak bunlar çox çox gelir gətirir mi diye piyasanın durumuna göre fıskiye Lazım. Ek bir gelir olaraq düşünürseniz Əlbəttə ki ola bilər.

21-27 İyul Haftası: Maddi mövzularda bu həftə hem güvence anlamında düşüneceğiz hem de xarici dünyada güclü insanlarla irtibatta edərək, qurtuluşdur elde edeceğimiz girişimlere yöneleceğiz.

İyul Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-11-12-15-16-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler: 1-7-8-13-14-27-28
Aşkta En Şanslı Günler: 2-3-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 22-23

Yeniay: 19-20-21
(Ay-Buğa burcu keçid günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir ve)

Dolunay: 6-7-8-9
(Ay-Akrep burcu keçid günleri, Burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasında çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Bizim maddi olaraq özünüzü güçsüz hissedebilirsiniz.)

İyul ayında sizlere bol şans, huzur, Başarı güzellikler diliyorum ve. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*