Tamer Duran

Tamer Duran
1974 yılında Sakarya’da doğmuş, yükseköğretimini Sakarya Üniversitesi İİB Fakültesinde, lisansüstü eğitimini ise Selçuk Üniversitesinde İK ve Endüstri ilişkileri alanında yapmıştır. Yurtdışında ödeme sistemleri alanında pek çok eğitim programına katılmıştır. Kamu sektöründe üst düzey yönetici olarak uzun yıllar görev yapan Tamer DURAN, 2007 senesinde kamudaki görevinden ayrılarak özel sektöre geçiş yaptı. 2007-2012 yılları arasında inşaat ve enerji alanlarında birçok başarılı projeyi hayata geçirmiştir. 2012 yılında ADA MOTİVASYON ÇÖZÜMLER şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde FOODCARD markası ile Türkiye’nin ilk “online’’ yemek kartını çıkardı.
Sosyal hayatta da aktif olan Tamer DURAN, ödeme sistemleri alanında birçok girişimi desteklemiştir. 2014 yılından itibaren melek yatırımcı olarak ta faaliyet gösteren Tamer DURAN, yeni yatırımcılara maddi yatırım yapmakla kalmıyor, bilgi birikimi ile yol göstererek önemli yol kat etmelerini sağlıyor.
Eğitim ve sağlık alanında faaliyet gösteren birçok vakıf ve dernekte aktif olarak yer alan Tamer Duran, bu alanlarda önemli yardımlarda bulunmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*