Su kaçağı bulma

Su kaçağı bulma
Su kaçağı bulmada yılların tecrübesi, emeği, geçmiş senelerdeki oluşturduğumuz referans ağımız, müşterilerimizden gelen güzel yorumlar ve fark yapan analiz araçlarımız ile teknolojik alt yapımızın güçlü olduğunu ve tüm İstanbul’daki vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti ulaştırabilecek potansiyelin, firmamızda oluştuğuna inanıyoruz. Takım ve ekip ruhunun uyumlu olması, personellerimizin eğitim aşamalarına ve aldıkları sertifikalara önem vermemiz, sıhhi tesisat alanında gelişmelerine katkıda bulunmamız, uygun fiyat politikaları ve garantili hizmetlerimiz önemli artılarımızdan sadece birkaç tanesidir. Servis, montaj, bakım faaliyetlerindeki ödediğiniz masrafların karşılığını sonuna kadar almanızın öneminin bilincindeyiz personellere verilmesi gereken öneme ait bir miktar birikimlerimizi aktarmak istiyoruz.
Su kaçağı bulmada ana konsept firmalar açısından asla para kazanmak olmamalıdır. Birkaç iş yerine müşterilerin sorununu tam olarak gidermek için üstün cihazlar, analiz bölümleri, birkaç kişilik tecrübeli ekip her zaman önemlidir. Fakat bunun yanında çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemlerinde personel eğitimlerinin verilmesi, bir süre sonra kendi başlarına atabilecekleri adımlardaki kaliteyi gün yüzüne çıkaracaktır. Bu vizyon ve misyon ile geleceğe yatırım yapan, kalite üreten, sıhhi tesisat yada temiz su hatlarındaki her türlü sorundan, tesisat üniteleri (musluk, sızıntılar, petek temizliği…) gibi sektördeki konularda da yardımımız dokunmaktadır.
Binalarınızın inşaat tarihi 10-20 yıl veya daha uzun olması, boruların iflas aşamasına gelmesini ve artık belirtilen küçük oranlarda bile gözükmesine sebep olabilir. Günümüzdeki boru imalat teknolojisi geçmiş senelerde yoktu ve yeniden tamamen değiştirilmesi çok masraflı olacaktır. Fakat bunun yapılmasına gerek olmadan, apartmanınızda görülen Su Kaçağı Bulma aşamasında, sizden gelen direktifler (yönlendirmeler) ve kullandığımız ekipmanlar ile, su kaçaklarını bularak, hangi hatların değiştirilmesi yada iyileştirilmesini net bir şekilde ortaya koyabiliriz.
Sorunun büyük yada küçük olması araştırma yapmamamızın önünde asla engel değildir. Lavaboları her açtığınızdaki arkasındaki yada zemindeki birkaç fayans aralıklarından gelen suların zemini yada duvardaki bölümleri bir miktar ıslatması ve fayansların dökülmesine, hasar görmesine kadar ilerleyebilecek düzeye gelmesindeki sorunları her zaman bulabilir ve müdahalemizi ona göre geliştirebiliriz. Su kaçağı bulmada ne yaptığını bilen ve garantili hizmet anlayışı ile her yaptığı müdahalenin arkasında duran bir şirket ile çalışmak isterseniz İstanbul içi servis numaralarımız aktif ve çağrı merkezlerimizi kullanarak, bizlerle iletişime geçiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*