Şimşek Personel Taşımacılığı Hizmet

Şimşek Dieste Turizm olarak Personel Taşımacılığı alanında uzmanlaşan kadrosuyla uzman şöfür kadrosuyla güvenilir bir şekilde personel taşıma işlerinize talibiz.

Personel Taşımacılığı işlerinizi güvenilir bir şekilde en gözde Turizm taşımacılığı işlerinizi güvenilir kadrosuyla personellerinizi bir yerden alıp işyerinize güvenilir bir şekilde taşıma işlerinizi yapmaya talibiz.

Araclarımız hepsi son model Mercedes Sprinterlarla kaskolu ve sigortalı bir şekilde güvenceli taşıma ilerinizi yapmaktayız. Bu doğrultuda en uygun fiyatı vererek tüm ticari tekliflere en güvenilir taşımacılık şirketi olarak Şimşek Dieste Turizm olarka bir marka hedefimiz olmaktadır. Tüm araçlarımızda arvengo bulunarak araçlarımızı istediğiniz an takip sistemiyle güvenilir bir şekilde hizmet yönetmeliğine uygun hareket ederek en güvenilir unsur olan sigorta olayını kendisine en güvenli bir hizmet sunarak tecrübeli eleman kadrosuyla.

TÜm personellerimizi güvenli bir şekilde sabah evlerinden alınıp işlerlerinize güvenilir şekilde personel taşımalığı işlemlerinizi işyerinize teslim edilerek akşam mesai saati sonrası işyerlerinden alınıp kapılarına kadar götürme hizmeti sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*