Rüya Tabirleri J Harfi

Rüya Tabirleri, Rüya Tabirleri J Harfi, Büyük Rüya Tabirleri, Rüya Tabirleri Sözlüğü, Rüya Tabiri, Rüya Tabirleri Ihya, Islami Rüya tabirleri Dini, Rüya Tabirleri Islami Geniş Içerikli, Rüya Tabirleri Sözlüğü A-Dan Z-Ye, Rüya Tabirleri, Rüyada J Harfi Görme, Islami Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet Rüya Tabirleri J Harfi, Dini Rüya Tabirleri Kitabi, Rüya Tabirleri Ve Rüya Yorumlari, Rüya Tabirleri “J” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü, Rüya Yorumları, Rüya Tabiri, Rüyada neye Delalet eder.

RÜYA YORUMLARI  ( J )

JAGUAR : Elinize değerli bir hediye geçecek.
JANDARMA : Rüyada jandarma görmek hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.
JİLET : Rüyada temiz, yeni, parlak jilet güç anlamına gelir. Elinde böyle jilet olduğunu gören insan, başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır. Fakat jilet paslı ve körse insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır.
JÜRİ : Bir jüriye üye olduğunuzu gördüyseniz, şu anki işinizden memnun olmadığınız anlamına gelir. Yakında işinizi değiştirip, yeni bir işe girebilirsiniz. Eğer bir jüri kararıyla yükseldiğinizi gördüyseniz, elinizi attığınız her işte başarı sağlayacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*