Rüya Tabirleri I Harfi

Rüya Tabirleri, Rüya Tabirleri I Harfi, Büyük Rüya Tabirleri, Rüya Tabirleri Sözlüğü, Rüya Tabiri, Rüya Tabirleri Ihya, Islami Rüya tabirleri Dini, Rüya Tabirleri Islami Geniş Içerikli, Rüya Tabirleri Sözlüğü A-Dan Z-Ye, Rüya Tabirleri, Rüyada I Harfi Görme, Islami Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet Rüya Tabirleri I Harfi, Dini Rüya Tabirleri Kitabi, Rüya Tabirleri Ve Rüya Yorumlari, Rüya Tabirleri “I” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü, Rüya Yorumları, Rüya Tabiri, Rüyada neye Delalet eder.

RÜYA YORUMLARI ( I )

IRMAK : Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.
ISIRMAK : Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.
ISLIK : Islık sesi duymak, birtakım üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Islık çaldığınızı gördüyseniz, bu, mutlu olacağınız anlamına gelir.
ISPANAK : Rüyada taze yeşil ıspanak bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır buna karşın pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak yorumlanır.
IŞIK : Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*