Oğlak Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Sevgili Oğlak ,

İlk etkili enerjimiz , 3 May tarihinde evimiz ailemizle ilgili yaşam operates İlişkileri vurgulayan Venera Koç burcu geçişidir ve . Bu geçişte kendi bireysel arzularımızı ön planda tutabiliriz . Arzularız Yenilik . Fakat iş anlamında koşullarımız icabı mecburen şartlara uymak durumunda kalıyoruz . Ev içerisindeki İlişkileri paylaşımcı bir şekilde ele almakta yarar görüyorum . Aceleci kararlardan da çəkinin .

7 May tarihinde Merkür yönettiği burç olan İkizlerde ilerliyor . Çalışmayla ilgili konularda akılcı bir Gözden geçirmenin önemi böyükdür. Yeni girişimlerde bulunmak , iş ortamındaki değişimlere adapte olmaq , birlikte çalıştığımız insanlarla İletişimin yoğunlaşması söz konusudur . Planlı bir şəkildə ilerlersek hızlı şekilde görevlerimizi yerine getiririz . Gerginlikten de uzaq duruyoruz .

14 Mayıs tarihinde Dolunay Akrep burcunda oluşacak . İleriye dönük hedefleri başkalarıyla gerçekleştirebilmek , verimli düşüncelerimizin dış dünyanın şartlarına uyması , ilişkilerde verimlilik bütün sosial ilişkilerimizi Gözden geçireceğiz ve tutkular , ölçüşük ve . Dışarıdan yansımalar da bu konuda ne kadar başarılı olacağımızın göstergesi olacaq.

20 May – 25 İyul tarixləri arasında Mars düz seyirde ilerleyecek . Bundan sonra hedefimiz anlamında sürət kazanmaya başlıyoruz . Başkalarıyla olan ilişkilerimizin yeni bir Bakış açısıyla Gözden geçirilmesi söz konusu olacaq. Dengeler sarsılmadan ilerleyeceğiz . Nezaketimizi nöqtə üslubumuzu koruyarak görevlerimizi yerine getiriyoruz ve .

21 May tarihinde Güneş iş hayatımızla ilgili yaşam alanındadır . İş hayatımızda ne kadar aktifsek , iş ortaklıklarında kendimizi ne kadar güvende hissediyorsak , o kadar verimli hızlı çalışabiliriz ve . 28 Mayısta ise yeni ay İkizler burcunda oluştuğunda , yine aynı şekilde nelere sahibiz , iş hayatında neler bekliyoruz mövzusu üzerinde duracağız . Zihnimizin duygusal yönü çox daha ağır basacak . Partnerimizden destek görmenin bize güven iş hayatımızla ilgili mövzusu daha düzgün bir şəkildə etmemizde faydalıdır bərpa , huzur verməsiylə ve .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*