Mayıs Ayı Astrolojik Olaylar

2013 ნიშანი კომენტარები
2013 ნიშანი კომენტარები

May 2014’ün astrolojik olaraq önemli tarixləri
Özellikle Boğa’lar , Akrep’ler , Kova’lar Aslan’lar üçün kadersel öneme sahip bir aydayız ve . Ulduz fali Uzmanı Asude Argun Mayıs ayı içindeki inkişafları yaxından takip etmemizi hayatımızda önemli olaylar gelişiyorsa Bazit almamamızı tavsiye ediyor ve .

Ulduz fali Burc
May 29 Nisan’daki Güneş Tutulması ile başladık ayına . O yüzden kadersel temaların yaşanacağı bir ay bizi bekliyor . Daha önce , bir çox yazımda belirtiğim kimi, kişisel haritanızın gökyüzüyle bağlantısına göre bu dönemleri okumak en doğru olacak. Genel olaraq baktığımızda , Boğa’lar , Akrep’ler , Kova’lar Aslan’lar üçün mühüm bir dönemdeyiz ve . Ay içindeki inkişafları yaxından takip etmenizi , hayatınızda önemli olaylar oluyorsa , Bazit almamanızı tavsiye ederim .

May ayının önemli tarixləri :
3 May : İlişkileri anlatan Venera , rahat etmediği burç olan Koç’a geçiyor . 29 May tarihte rahat etdiyi Buğa burcuna geçene kadar, ilişkilerinizde sorunla karşılaşabilirsiniz . Daha sürətli, aktif rol almaq istediğinizden farkında olmadan , değer verdiğiniz insanları kırabilirsiniz . Əgər Israr etsəniz egoist damgasını bile yiyebilirsiniz . En iyisi sakinliğinizi qorumaq olacak. Güneş’in Venera Yönetiminde olduğu Buğa burcu günlerinden geçtiğimizi düşünürsek , Boğa’nın sakinliği sağlamak asan olmayacağa benzer . Eleştirilere çuvaldızını yakınlarda bulundurmalısınız , olmalı açıq .

7 May : İlkdördün yaşanacağı bu günlerde önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz . Yeniay’da başlayan , kadersel olaylar ilk ipuçlarını göstermeye başlayacak . 14 Mayıs’ta Dolunay’a gitmeden önce , özünüzü düzeltmek , olayları düzenlemek üçün bu prosesi yaxşı değerlendirmelisiniz . Gelen eleştirileri erken uyarı olaraq okursanız , Dolunay’ın gerginliğinden kurtulabilirsiniz . Yoxsa diyen kişilerle karşılaşabilirsiniz ” uyarmıştım seni ” .

8 May : Mars , Venera karşıtlığı yaşanırken , ilişki SORUNLARINA çözüm tapa bilərsiniz. Burada fırsat olaraq ortaya çıxan astrolojik etki , Venüs’ün Mars’ın yönettiği burçta , Mars’ın da Venüs’ün yönettiği burçta bulunması olacak. Klasik astrolojide , qarşılıqlı ağırlama ( qarşılıqlı qəbul) dediğimiz bu pozisyonu avantaja çevirmek üçün duyarlı olmalısınız .

10 May : Bilinci anlatan Güneş’in , sorumluluk gezegeni Satürn’le qarşılıqlı olması , olaylar karşısında çaba göstermeniz gerektiğini söylüyor. Zorluklardan kaçmadan , endişeden uzaq hareket etmelisiniz . Gerekirse başınızı öne eğip , Alkış beklemeden çalışmalısınız . O zaman başarıyı yakalamak üçün İmtahan verdiğinizi fark edeceksiniz . Bugünler umutsuzluk değil , Disiplin günleri …

12 Mayıs : Tanişlığın gezegeni Venüs’ün Yenilməz Pluto ile girdiği kare açıya dikkat etmek lazımdır. Güc savaşlarından kaçınmalısınız . İlerleyen günlerde , 16 18 Mayıs’ta Venus sıradışı Uranüs’le birleşip , genişleten Jüpiter’e kare ACI yapacak ve . Bu da astrolojik olaraq t – kare dediğimiz Gergin ACI kalıbını oluşturacak . Ay başında basit şeylerle başlayan ilişki sorunları ilerleyip , hızlı sıçramalarla farklı yönde gelişebilir . 20 Mayıs’ta Güneş Buğa burcunu terk edene kadar, Boğa’yı yöneten Venera gökyüzünün hakimi olacak. İlişkilere , değerlere , maddi mövzular , paraya , ekonomiye , güzel şeylere bu ay daha Özen göstermeliyiz . Vermeden almaq mümkün değil ; önce karşımızdakine değer vermeli , hakkını istemeden teslim etmeliyiz .

14 Mayıs : onun şey ortaya çıxar sırada Gökyüzünde Dolunay gerçekleştiği . Budağında Aydınlatan Ay, olayları da büyütür , aydınlatır . Yeniay’da neler ektiysek Dolunay’da neyle suladıysak şimdi hasadı öyle beklemeliyiz ve . Güneş Tutulması’yla birleşen bu ayın etkilerini daha kadersel olaraq görmelisiniz . Kaderin bize sunduğu yeni senaryoyu anlamaq üçün Sakin olmaq şartların oturmasını bekLemek gerekiyor ve . Böyle hallarda hızlı davranan , Avantaj kazanamaz . Akrep burcunda yaşanan Dolunay , maddi manevi konuların derinlerine inmeniz gerektiğini söylüyor ve . Tavsiyem daha tutarlı , paylaşımcı olmanız ve Ekonomik . Inat etmenin heç yararını göremezsiniz .

20 May : 1 Mart’tan beri geri harekette olan Mars savaşçı , bugünde itibaren düzgün hareketine başlıyor . Mars rahat etmediği Tərəzi bürcü burcunda da olduğu üçün olduqca zor zamanlardan geçtik . Gereksiz yere öfkelenmiş , sinirlenmiş ola bilərsiniz. İlişkilerde daha İncidici olmuş ya da kırılmış ola bilərsiniz. 7 Aralık’tan beri dengeyi anlatan Tərəzi bürcü burcunda olan Mars , sorun çıxardıb dengemizi zorladı . Aslında Personal Gelişim üçün böyle zamanlar gerekir . Bugünden itibaren düzelmesi Avantaj olacak. Ancak 26 Temmuz’da Tərəzi bürcü burcunu terk edip, Akrep’e geçip güçleneceği günlere kadar tahammüllü olmaq lazımdır. Ayrıca Mars’ın Terazi’deki bu yolculuğu , gökyüzünde Uran, Pluton arasında Gergin kareyi , zaman zaman daha Gergin T – kare pozisyonuna Getirdiği üçün daha sinir bozucu oluyor . Geçtiğimiz Aralık , Nisan’da ortaya çıxan bu T – kare , gelecek Yanvar ayında da tekrarlayacak . Yani savaş baltalarımızı geri çeksek de , henüz ortadan kaldırmadık . Personal, hər cür terörden İctimai , saldırıdan , yıkıcı Olaydan sakınmak gerekir .

21 May : Bugünden itibaren Güneş İkizler burcuna geçiyor . Daha sürətli, hareketli , informasiya dolu 30 günlük bir proses başlıyor . Öyrənmək , anlamaq , anlatmak, eğitim üçün hareket edə bilərsiniz. Yeni bilgilerle dolabilir , fikir alışverişlerine başlayabilirsiniz . Bugünden itibaren Ay’ın son dördün fazına geçmesi de ayın bitmekte olduğunu söylüyor. Elde kalan işlerinizi toparlamak üçün Avantaj kazanacaksınız . Özellikle nəticə odaklı hareket etmenizi öneririm .

24 May : Ayın en güzel günleri sona kalmış ; bugün gerçekleşek genişleten Yupiter ile sorumluluk veren Saturn arasında üçgeni olumlu istifadə etmək üçün hazırlıq yapmalısınız. Çaba göstererek ilerlediğinizde desteğin geldiğini görəcəksiniz . Sansi yaratmaq üçün çalışmalı , disipline olmalısınız . O zaman engelleri aşmakta zorlanmayıp , hatta kişisel haritanızda uygunsa , Kalıcı başarı kazanabilirsiniz .

28 May : Takvim ayın oğlu olaraq günlerinde gelsek de , bugün gökyüzünde Yeniay və Şeytanlar . Yeniay İkizler burcunda olacağı üçün , hızlı bir Haziran ayı bizi bekliyor . Seyahatler , eğitimler , toplantılar üstüste gelmeye başlayabilir . Ancak Haziran ayı içinde, İkizler bu ayın meneceri olan Merkür’ün geri harekete geçeceğini bilmelisiniz ve burcunun . 7 İyun ile 1 iyul arasında informasiya kazalarına hazırlıklı olmalı , Elektonik aletlerinizi yedeklemelisiniz . Önemli Razılaşmanın , sözleşmeleri imzalamadan önce yaxşı düşünmelisiniz .

Onun zaman olduğu kimi Ulduz fali takvimini kullananlar zamanı , krizlere değil , fırsata çevirirler . Ulduz fali rüzgarını karşınıza değil , arkanıza almanız dileklerimle …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*