Linux Hosting

Linux Hosting
Web sitenizde PHP ve MySQL veri tabanı ile ilgili uygulamalar kullananlar için lunix hosting paketleri sizin için çok uygundur. Linux hosting kontrol panellinizi kullanarak hosting hesabınız ile ilgili eposta hesabı yaratma, subdumain oluşturma, web tabanlı dosya yönetimi, ftp şifre değişikliği, yedek alma ve yedek yükleme MySQL veri tabanı yaratma gibi tüm işlemlerinizi Linux hosting sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Linux sunucularda zend obtimezer ve ioncube kuruludur. Linux hosting hizmeti satın aldıktan sonra eğer domaininiz var ise name server yönlendirmesi yapmanız gerekir. Name server bilgileriniz sipariş vermenizden sonra tarafınıza mail olarak gönderilir. Daha önce aldığınız bir alan adınız yoksa önce firmalardan alan adı almanız gerekecektir.
Hosting firmalarının sunduğu linux hosting hizmeti unix işletim sistemi ve alt yapısına sahip olan ve unix sistem kodlarını kullanarak çalışan bir işletim ve barındırma sistemidir. Linux hosting; profosyenel, uzun süreli ve tecrübeli kullanıcılar için yüksek performanslı, değişmeyen ve güvenli bir hizmet sunar. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlayan en önemli özelliklerinden birisi de güvenilir olması ve hacker saldırılarına karşı geliştirilmiş bir savunma mekanızmasına sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra linux hosting sistemi diğer sistemlere göre daha ucuz ve performans bakımından çok verimli olması açısından pek çok tecrübeli kullanıcı tarafından seçilme nedeni olmuştur.
MySQL ve PHP işletim sistemlerini tam güvenli ve sıfır sorun ile çalıştırabilir. Performansı ve verimliliği oldukça yüksektir. Kullanacağınız işletim sistemi kullanacağınız kod sistemi ile birebir uyumludur. Kullanıcının neyi, nasıl ve ne şekilde yapacağı hatta hangi hizmetlerden yararlanacağı, hangi alanlarda faaliyet gösterdiği dezavantajları avantaja çevirme açısından oldukça önemlidir. Linux hosting hizmetleri, genel olarak birçok kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği, farklı amaçlarla farklı alanlarda her türlü kullanımı ve ihtiyacınızı karşılamaya yetecek bir alt yapı ve kapasitesine sahiptir. Genellikle üst düzey tecrübeli ve yetkin kişi tarafından tercih edilen Linux hosting sistemi sayesinde uygun fiyatlara güvenilir bir hizmet alacaksınız. Böylelikle çalışma performansınızı ve verimliliğinizi istediğiniz oranda arttırarak çok iyi işlere imza atabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*