Koç Burcu Yıllık Yorumu

Koç Burcu Yıllık Yorumu, KOÇ Burcu ve Yükselen Koçlar 2017 Yıllık Yorumu:

Sevgili Koçlar ve yükselen burçları Koç olanlar; 2017 senesi boyunca hayat felsefenizi geliştirmek için şimdiye kadar edindiğiniz bilgiler ile yeni öğrendiğiniz bilgileri harmanlayarak bu dünyada varoluş amacınıza yönelik yeni kararlar ve deneyimler yaşayacaksınız. Kendinizi daha fazla eğitimler içinde bulabilir ve akademik kariyer konularına ilgi duyabilirsiniz. Yabancı kültürler yolu ile hayata dair öğrenmenizi desteklemek için fazlaca seyahat edebilir ya da seyahat etme planlarınızı çeşitli sebepler ile gerçekleştirme konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Yabancılar ile iş yapıyorsanız, basın-yayın, reklam, pazarlama konularında çalışıyorsanız işlerinizi geliştirmek için yeni atılımlar yapmak isteyebilir ve daha fazla sorumluluk alacağınız alanlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İletişim konularının çok sık gündemde olacağı bu dönemde hem öğrenmek hem de öğretmek konuları karşınıza çıkacaktır. Eğer bir akademik kariyer içindeyseniz ya da başlamayı düşünüyorsanız, belki biraz zorlanabilirsiniz, ancak bu konuda ki azminiz ve devam etme isteğiniz size istediğiniz başarıyı sonunda getirecektir. Hukuk alanında çalışıyorsanız ya da konularınız var ise, hedefinize odaklanarak devam etmenizi öneririm. Zaman zaman kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz, böyle zamanlarda lütfen bunun da bir öğrenme süreci olduğunu kendinize hatırlatarak yolunuza devam edin, sonuç siz vazgeçmediğiniz sürece sizin lehinize olacaktır. Bu sene, 8 Nisan ve 3 gün öncesi ve sonrası doğan Koç burçları ve yükselenleri 16 derece ile 18 derece olan yükselen Koçlar, büyük bir değişim süreci yaşayacaklar. Kendilerini yeniden ortaya koyacakları ve eskiyi hayatlarından çıkaracakları 2017 senesi içerisinde, olgunlaşma süreçlerinin meyvelerini alacaklar. Hayatınızda neleri değiştirmek istiyorsanız, bunları yapmak için 2017 senesi size destek verecek.

Şans ve fırsatları simgeleyen ve bize pozitif destekler sunan Jüpiter, 2017 senesinde ortaklıklar alanınızda olacak. Bekar Koçlar için evlilik getirebilecek olan bu gösterge, evli olan, bir ilişki içerisinde olan Koçlar için ise güzel ve keyifli zamanlar müjdesi veriyor. En önemli konu, kendi özgürlüğünüzün farkına varmak ve kendinizi özgürce ifade ederek ilişkilerinizin içinde olmak olacak. BEN-BİZ hattı olarak geçen bu alanda, size önemli destekler verecek olan bu gösterge ile ruhunuzdaki ferahlığı hissetmek size çok güzel gelecek. Eğer danışmalık veren bir işiniz var ise müşteri sayınız 2017 senesi içinde artacak demektir. 10 Ekim sonrasında Akrep burcuna geçiş yapacak olan Jüpiter, sizin ortak kazançlar alanınıza olacak. Finansal konular hakkında bolluk ve bereketi getirecek bu gösterge ile ortaklaşa yaptığınız işlerde daha fazla para kazanma fırsatları karşınıza çıkacak. Burada önemle dikkat edilmesi gereken konu, Jüpiter çok fazla iyimserlik ve kendine güven getirdiği için, yeni finansal yatırımlar konusunda kararlar alırken tüm analizlerinizi yapmış olduğunuzdan emin olun lütfen. Risk almak konusunda cesur adımlar atabilirsiniz ama haritanızın diğer göstergelerine bakmak, piyasa şartlarını iyi değerlendirmek önemli. Psikolojik astrolojide dönüşüm konularını temsil eden bu alan, Kasım 2018 tarihine kadar daha spiritüel konularda çalışma ve kendinizi yenileme fırsatlarını karşınıza getirecektir.

Hepimizin merak ettiği, aşk, ilişkiler ve para konularında ise 2017 senesi içinde, 4 Şubat-6 Haziran tarihleri arası sizin için bu konularda güzel fırsatların karşınıza çıkacağı zamanlar olacaktır. 5 Mart-16 Nisan tarihleri arasında ilişkiler konusunda dikkatli olmanızı öneririm. Fiziksel görüntünüz ile ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, bu dönemin geçmesini beklemelisiniz, aksi takdirde mesela saçınızın rengi istediğiniz gibi olmayabilir. Eski ilişkileriniz karşınıza çıkabilir, sürdürmekte olduğunuz ilişkinizde nefes alma zamanları yaratmak isteyebilirsiniz. Enerjinin içsel çalıştığı bu dönemde, ilişkiler içinde kendinizi yormak yerine, nasıl biri olmak istediğinize bakmak ve bu yönde hareket etmek sizi daha rahatlatabilir. Bekar Koçlar, bu tarihlerden sonra yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Haziran başından Temmuz başına kadar olan dönemde finansal getirilerinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Temmuz ayında kısa yolculuklar zamanı. Kendinize dinlenmek için güzel fırsatlar yaratabilir ve çok keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Ve aşkta romantik zamanlar için 26 Ağustos-19 Eylül arasını iyi değerlendirin. Romantik sürprizlere hazır olun. Çünkü sonrasında gelecek bir aylık dönemde belki de bir evlilik teklifi gelecektir. 7 Kasım tarihine kadar evlilik kararı alabilir, yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Kasım ayında iki iyicil gezegen, finansal konuları simgeleyen alanınızda bulanacak ve 2017 senesinin finansal açıdan en şanslı dönemini yaşamanıza destek verecekler.

2017 senesi için kadersel değişim zamanlarına bakmak gerekir ise kısaca şunları söyleyebiliriz: 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması, hayatın içinde yer alan ve yaratım enerjisi ile başladığımız bu yaşam döngüsü içerisinde ihtiyacınız olan yaratma gücünüzü harekete geçirmenize destek verecek. Çocuk sahibi olabilir, yeni bir bebek haberi alabilirsiniz. Uzun zamandır hayatınıza almak istediğiniz eğlenceli hobileriniz ile ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. 25 Şubat’ta gerçekleşecek güneş tutulması ise size bilinçaltınızda yer alan ve artık şifa bulma zamanı gelmiş konularınız hakkında çalışma fırsatları sunacak. Bu konuda size destek verecek bir eğitmen hayatınıza girebilir, spiritüel anlamda yeni çalışmalara başlayabilirsiniz. Bu dönemden sonra kendinizi kucaklama ve şefkat gösterme zamanları başlayacak. Bu senenin ikinci tutulma zamanları ise 7 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlayacak. Hayata dair beslediğiniz umutlarınızın daha sağlamlaştığı ve kendinizi arkadaş çevrenizde, içinde bulunduğunuz topluluklarda daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemin başlangıcını yaşayacaksınız. Eğer bir derneğe üye iseniz, karşınıza önemli sorumluluk fırsatları çıkabilir. 21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek güneş tutulması ile bir önceki ay tutulması tarihi olan 11 Şubat’ta yaşamaya başladığınız duygusal süreçler daha somut ve gözle görülür hale gelecek. Çocuk sahibi olmaya karar verdiyseniz, bu dönemde ailenize yeni katılacak üyenin müjdeli haberini alabilirsiniz. Çocuklarınız hakkında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kadersel değişim zamanlarını kısaca özetlemek gerekir ise, sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar, aşk konularında güzel ve romantik bir sene sizi bekliyor.

Aylık niyetlerinizi yazabileceğiniz zamanlar olarak aşağıda Yeni Ay başlangıç dönemlerini bulabilirsiniz :

28.1. 2017 03:08 Kova

26.2. 2017 17:59 Balık

28.3. 2017 05:58 Koç

26.4. 2017 15:17 Boğa

25.5. 2017 22:46 İkizler

24.6. 2017 05:32 Yengeç

23.7. 2017 12:47 Aslan

21.8. 2017 21:31 Aslan > Başak

20.9. 2017 08:30 Başak

19.10. 2017 22:12 Terazi

18.11. 2017 13:42 Akrep

Bilge Akçay

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*