İzlenmesi Gereken Filmler

İzlenmesi Gereken Filmler
Hiç duymadığımız kaçırdığımız o kadar çok filmler vardır ki bizler bazı filmlerin varlığından habersiz bile olabiliriz o yüzden bir film toplaması yaptık ve sizler için izlemeniz gereken filmler hakkında size birkaç film önermeyi düşündük işte o filmler;
Eseretin bedeli, Stephen King’in Rita Hayworth ve Shawshank’in Kefareti adlı novellasından uyarlanan film, masumiyetini iddia etmesine rağmen karısını ve sevgilisini öldürdüğü gerekçesiyle Shawshank Devlet Cezaevi’nde yaklaşık 20 yılını geçiren bankacı Andy Dufresne’in hikâyesini anlatır.
3 idiots (ahmak) Film Hindistan’ın en iyi mühendislik okulundaki üç arkadaşın dostluklarını ve hayatını anlatırken eğitim sistemini eleştirmektedir. Hindistan’da tüm zamanların en yüksek gişe rekoru ve hasılat yapan filmidir.
12 yıllık esaret, 12 Yıllık Esaret, 2013 İngiliz-Amerikan yapımı tarihsel epik dram filmidir. Film New York Eyaletinde özgür bir siyahi olarak doğmuş olan ve 1841 yılında Washington DC’de kaçırılıp köle olarak satılan Solomon Northup’un 12 yıl boyunca köle olarak geçirdiği yaşamı anlatmaktadır.
Büyük Budapeşte oteli, Film 20.yüzyılar da iki savaş arasın da geçen zorlu zamanı konu alıyor. Avrupa’nın hayali Zubrowka şehrinde bulunan Büyük Budapeşte Oteli’nin ihtişamlı dönemine tanık oluyoruz.
Bu filmler sitemiz de mevcut durumda olup siz izleyenler için eklenmiştir. Filmleri film izle kategorisinden izleyebilirsiniz Filmleri 720p film izle açısından izlerseniz daha memnun kalacaksınızdır. Filmleri hd film izle seçeneğinden izlemeye de özen gösterin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*