İstanbul Transfer

İstanbul Transfer uzak yamaçlarında batıda parıldayan Ege’den, manzara, Türkiye’nin muazzam çeşitlilik sadece zengin tarihi ve kültürel mirası ile eşleşti. Avrupa ve Asya, doğu ve batı arasındaki sulu sınırında ata biner, Türkiye’nin her zaman dünya tarihinin önemli bir oyuncu olmuştur. Türkiye üzerinden seyahat etmek Troy Tunç Çağı’na Orta Anadolu’da Taş Devri, zaman içinde seyahat etmek; Kapadokya’da 7 yüzyıl yeraltı şehirleri derinliklerine Efes ve Bergama Yunan ve Roma uygarlığının tepelerden.

Antik çağda İstanbul Transfer Asya ve Artemis Tapınağı’nı en büyük ve en önemli şehirleri Antik dünyanın yedi harikasından biri olarak sıralanır hangisinin. St John, Arkeoloji Müzesi, Yedi Uyuyanlar Mağaraları Bazilikası, Aziz Lukes Mezarı, Varius Hamamları, Trajan Çeşmesi ve Meryem Ana Evi, Efes için seyahat sırasında bazı importants konumlar vardır.

yeşil vadiler ve tuhaf tüf konileri Kapadokya ideal yürüyüş ülke yapar. her türlü Konaklama Kapadokya’nın küçük kasabalarda mevcuttur. Aksaray ve Kayseri arasındaki etkileyici manzara Erciyes Dağı ve Hasan Dağı volkanlar patlamalarla OLUŞTU edilmiştir. Kaymaklı Yeraltı Şehri ve Derinkuyu Yeraltı Şehri yaptığı bölgede en iyi bilinen yeraltı şehirlerinden ikisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*