İkizler Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2015 İkizler Burcu Yorumu

2014 əkizlər Bürcü, 2014 Əkizlər Bürcü aylıq Yorumu, bürc şərhləri əkizlər bürcü, əkizlər bürcü aylıq bürc şərhi, İkizler Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, 2014 İkizler Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2 Eylül’de Merkür Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu da aşkta İletişimin öne geçmesi anlamına gelir. Yeni tanışmaları, Davam Eden ilişkide sen ve ben olgusunun bize dönüşmesini, karşılıklı dinlemeyi özellikle de zihinsel anlamda Aşka kendimizi odaklamayı sağlaması açısından oğlu ve derece kıymetli buluyorum.

5 Eylül tarihinde yuva evinizde Venüs Başak bürcü seyrini deneyimlemek mümkündür. Ev isleri, tadilat, bakım konularıyla ilgilenebilirsiniz. Genelde bütçenin bir kontrolden geçirilmesi gereklidir. Aile büyükleriyle sağlık ya anlamında temasta bulunulabilir. Biraz Eleştirel davranabiliriz. Yeni bir taşınma söz konusuysa Alisma dönemidir. Biraz hesabı bilmek ve ortamda huzuru gözetmekte yarar vardır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bunların hamısından önemlisi şu ankı etdik mövzularda Hem mali ortaklıklar anlamında hem aşk hayatıyla bağlı mesleki kariyerle bağlı meseleler üzerinde hassasiyet ile durmamızı sağlayacaktır. İş ve ev Arasındaki dengeye bakacağız. Aşkta ve mali mövzularda özellikle hesabımızı bilmeyi sağlayan bir uyarı olacaktır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Yeni tanışmalar açısından etkili, var olan ilişkide partnerin aktif oluşu, yeni projelerde yer almak arzusu yönünde değer taşıyor. Aktif bir ilişki dönemidir. Bir arada olmanın Getirdiği tat çıkarılır, evlilerde çocuk düşünme arzusu ola bilər.

23 Eylül tarihinde burcunuz ile uyumlu görünüş yapacak Güneş, Terazi burcunda yani aşk evinizde seyrine başlıyor. Bir gün sonra yine eyni Alanda bir yeni ay meydana gələcək. Bu yeni ay aslında olumlu olaraq görünüyor. Yakın İlişkiler iletişimde rahatlık getirecektir ve Çevre. Hem de kendinizi ifade etme anlamında önem taşıyacaktır. Evli olanlar üçün bebek haberi ola bilər. Hayatınızla bağlı mövzularda Sürpriz haberler alırsanız heç şaşırmayın. Hepsi genelde olumlu yönde olacaktır.

28 Eylül tarihinde hayatınızla bağlı mövzularda Merkür Əqrəb burcunda seyrine başlıyor. Gölgeli günleriyle başlayacaktır. Yeni bir proje varsa ön hazırlıklarını yapacağız, ancaq üzerinde düşüneceğiz. Analiz yapmadığımız mövzular üzerinde kararlar vermeyeceğiz. Eski işlerimizi gözden geçireceğiz. Mali anlamda doyurmayan bir işte çalışıyorsak, bunları da bir ele alacağız.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda aşk evinizde seyrine başlıyor etdik. Bu aşk üçün kendinize bir dilek tutmanızı öneriyorum geçişte. Bu geçişle değişime, yenilenmeye hazır olun.

AŞK İlişkiler VE

1-7 Eylül Haftası: 2 Eylül tarihinde MerkürTerazi burcunda seyrine başlıyor. Aşk Hayatımızda informasiya paylaşımın önemi belirginleşiyor etdik. Kendimizi hoş, uyumlu, nazik ve Kibar bir şekilde ifade edeceğiz. Bir problem olduğunda tartışmak yerine çözümlemek isteyeceğiz. Kaba saba sözlerden heç hoşlanmayacağız. Güzel sözler duymak, dengeli huzurlu ortamlarda tapılmadı bize keyiflendirecek etdik. İletişim Haberleşme yoluyla biriyle tanışabiliriz etdik. Sanatsal ortamlarda şarkı soylemek, danışmaq, insanları bir araya toplamak onlara siz güzelliklerden bahsetmek haftanın yansımaları arasındadır.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarihindeki görünüş, aşkta dikkatli dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir etdik. Olduqca zor Duruma Sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır insanı etdik keskindir Bazen sözcükler. Uzlaşıya tarzda ve Açık akıllı bir şekilde iletişimde bulunursanız, isteklerinizi daha asan elde edə bilərsiniz. 11 Eylül tarihinde, aile, hayatımız ve ileriye yönelik hedeflerinizi olumlu yönde ilerletecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. 13 Eylül tarihinde aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, Sanatsal Çalışmalarınız, Kısaca kendinizi en güclü şekilde ifade etmek istediğiniz alanlarda gayet ılımlı, nazik ve tarafsız bir şekilde Düşünmek önemli. 14 Eylül MarsYay bürcü geçişinde karşınıza maceradan hoşlanan, Azad İlişkiler qurmaq isteyen biri çıkabilir. Evli iseniz, eşiniz kendine Denyuk şekilde hareket edebilir. Abartılı davranabilir.

15-21 Eylül Haftası: 17 Eylül tarihinde aşk hayatınız, çocuk, Yaratıcı yetenekleriniz, ortaklaşa Layihələr, Sanatsal Fəaliyyətimiz başta olmaqla onun konuda ilerisi adına düşünmekte yarar var. Bu mühüm bir karar günüdür. Sizin gelişiminiz adına faydalı olacaktır.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarixi ilişki anlamında Şanslı bir gündür. Hatta Duble kısmetlilik Desem yerinde olur. 23 Eylül tarihinde, aşk hayatınız, sosial Aktiviteler, çocuklarınız, hobileriniz, enerjinizi odakladığınız alanlardır. Estetik, güzellik, bakım, Nəzakət, uyum ve dengenin aşkta bilhassa öne alındığı zamandır. Hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadını çıkarabilmeniz, düzenlemelerde edərək yaşamınıza olumlu anlamda bir Fwd çizebilmeniz gayet asandır. İster yeni tanışmalarda, ister uzun süredir birlikte olanlarda fiziki güzellik ya çekicilik bir hayli önemsenir.

İŞ Kariyer VE

1-7 Eylül Haftası: Sanatsal ve Yaratıcı tarzda çalışanlar üçün MerkürTerazi geçişi gayet yararlıdır. Bir mekanda, bir ortamda sunumlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler üzerine söyleşiler yapabilirsiniz. Bir araya getirebilir, tanışmalarını sağlayabilirsiniz insanları. El becerinizle hazırladığınız ürünleri sergileyebilirsiniz. Bu hafta hayatında paylaşım, ortaklaşa hareket etmek, güvencenizi sağlamak yönünde düşüneceksiniz.

8-14 Eylül Haftası: 9 Eylül tarihindeki Dolunay, mesleki mövzularda bilinçli düşünmenin önemini vurguluyor. Dağınık, onun şeyi kadere teslim etmiş, mücadeleden kaçarak başarılı olamazsınız. 10 Eylül tarihinde Ailəvi mövzular üzerinde gerçekçi olmak yerine, birbirinizi eleştirmek, armudun sapi var misali onun şeyde kusur almak nasıl yanlışsa, hayatınızla bağlı meselelerde de hayalperest olmaq sakıncalıdır.

15-21 Eylül Haftası: Bu ​​Hafta hayatınızla bağlı mövzularda onun şeyi böyük bir titizlikle ele alırsınız. Kimse bilmez ama eğer problemleriniz varsa bunları çözmeden rahat etmeniz mümkün deyildir. 21 Eylül tarihinde, evimiz ve hayatımızı ilgilendiren mövzularda gözden geçirmelerde bulunalım.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarihindeki YupiterUran olumlu görünüşü, hem varlı bir Düşünce ve informasiya gücü verir hem de özgürce kararlar vererek yol yeni, hedefler tayin etməyə imkan verir.

PARA

1-7 Eylül Haftasi: Parasal mövzularda güclü olma arzumuz bir hayli idi I gərgin demək. Geleceğin teminat altına alınması, güvence altında tutulması üçün başınızı sokacak bir ev, şöyle bankada biraz para sizin en büyük isteğiniz. Bu Onları de bir Accountant kimi düşünebilir, bir işveren kimi piyasanın durumunu inceleyebilirsiniz.

8-14 Eylül Haftası: 9 Eylül tarihindeki Dolunay, Maddi mövzularda da etkilidir. Kendiniz üçün sağlam bir etdik qurtuluşdur sağlayıcı alanlara yönelmelisiniz. Yaxşı niyet ya ne yaptığını bilmez hallerde gələcəyinizi zəmanət altına alamazsınız. Yupiter ölçüsü destek veriyor. 25 Eylüldeki özel görünüş sizi destekleyicidir.

15-21 Eylül Haftası: 21 Eylül tarihindeki görünüş, ES və ya ortağınızdan kaynaklanan mali sorunlarla uğraşabilirsiniz veyahut bu qaynaqları məhsuldar bir şekilde istifadə etmək üçün mücadele verirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

22-28 Eylül Haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşan Yeniay, Maddi baxımdan olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Aileyle ve uşaqlar Ortaklaşa proseslər, Sanatsal mövzular, bağlı mövzularda olumlu Gelişmeler yaşanır.

Eylül Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif enerjili Günler: 6-7-10-11-14-15-19-20-24-25
Zayıf enerjili Günler: 2-3-8-9-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler: 24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 17-18

Yeniay: 14-15-16

Ay-Əkizlər bürcü Rast günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız Uyumludur ve yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir.

Dolunay: 1-2-3-4-29-30

Ay-Yay bürcü Rast günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz Arasındaki çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziki olaraq kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayında sizlere bol şans, Huzur, başarı güzellikler Diliyorum etdik. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*