Günlük Burç Yorumları – 13.01.2014

astroloji sözlüğü

Koç 21 Mart – 20 Aprel

Haraketli geçen bir haftadan sonra bugün inkişafları değerlendirmenizde fayda var. Yakın çevre , Qabil qardaşı , Kuzen komşularla iletişime geçebilir , sosial media da zaman harcayabilir , qısa yolculuklarınızı planlayabilirsiniz ve . Personal gelişiminiz üçün eğitimlere , seminerlere iştirak etmək isteyebilirsiniz . Fakat bugün başlangıçlardan uzaq durmalı , işlerinizi tamamlamalısınız .

Buğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Güne hevesli harekete geçmeye hazır enerjilerle başlayabilirsiniz ve . Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizi sonuçlandırmak yarım qalan işlerinizi tamamlamak üçün uyğun ola bilər ve . Fakat başlanğıc ehtiva eylemlerden uzaq durmalı var olan girişimlere yoğunlaşmalısınız . İşbirliklerinde , ilişkilerde ortaklıklarda inatlaşmadan doğan duraklamalar yaşanabilir ve .

21 Yanvar – 22 May İkizler

Hala burcunuzda hareket eden Ay ; hem ilişkilerde hemde yaşamınızı ilgilendiren konularda ki girişimlerinizi dəstəkləyir nitelikte . Gerçi başlangıçlar üçün uyğun bir zaman olmasa da üstünde çalışmaya davam etdiyiniz mövzusu tamamlamanız üçün fırsatlar tapa bilərsiniz. Romantik ilişkilerle ilgili ümit cesaretinizi Muhafaza ederek adımlar atabilirsiniz ve .

Yengeç 22 iyun – 23 iyul

Birkaç gündür süregelen buz kapanıklık durgunluk haliniz bugünde davam edebilir ve . İçten buz sizi huzursuz eden inkişafları kontrol edemediğinizden dolayı sinirleriniz Gergin ola bilər. Finansal krizlerden çıxış üçün aklınıza gelen fikirleri uygulamaya hemen başlamasanız daha yaxşı olacak. Önümüzde ki günlerde daha rahat girişimlerde bulunacak fırsatları yakalayabilirsiniz .

Aslan 24 iyul – 23 Ağustos

Bugünü arkadaşlarınızla içinde Olduğunuz sosial gruplarla informasiya halinde geçirebilir , keyif alacağınız entelektüel faaliyetlerde yer Alabilirsiniz ve . Dernek partilerde özünüzü ifade edebilir , hedef beklentilerinizi gerçekleştirmek olmaqla planlar yapabilirsiniz ve geleceğe Dair ve . Karşınızdakilerin fikirlerine kulak vermemek girişimlerinizi engelleyebilir .

Başak 24 Avqust – 23 Eylül

Özellikle sabah saatlerinde iş sosial yaşamınıza odaklanabilir , kariyerinizle ilgili hedeflerinize varmak üçün planlar yapabilir , yarım qalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz ve . Onun ne kadar heves cesaretli olsanız da başlangıçlar yapmak için yarını beklemeli , günü fikir alış verisiyle geçirmeyi tercih etmelisiniz ve . Toplum içinde özünüzü ifade edebileceğiniz ortamlar gelişebilir .

Tərəzi bürcü 24 Eylül – 22 Ekim

Günü içinde yeni bir başlanğıc barındırmayan işlerle geçirmenizde fayda var. Zihinsel olaraq çox aktif ola bilər, informasiya trafiğiniz hızlı gelişebilir . Yurtdışı , media , mahkeme düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz ve , yüksək eğitimlerle bağlı fikir alış verişi yapabilir fikir ve . Hedeflerinize varmak üçün araşdırmalar yapmanızda fayda var.

Akrep 23 Oktyabr – 22 Noyabr

Kafanızı karıştıran Zihinsel yorgunluğa yol açan koşullar davam etse de olayları daha Sakin bir Gözle değerlendirebilirsiniz objektif ve . Finansal krizlerin həll- için attığınız adımların results almaq ya da yarım qalan işlerinizi tamamlamak üçün uyğun bir zaman ola bilər. Düşüncelerinizi yakınlarınızla paylaşmak Bakış açınızı değiştirebilir ama kararlığınızı Muhafaza etmekte zorlanabilirsiniz .

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Karşıt burcunuzda hareketine davam eden Ay ; ilişkilere odaklanmanız gerektiğine işaret edebilir . Bugün yeni girişimlerle ilgili beklentileriniz yerine gelmeyebilir zaten koşulların ölçüsü bağlı karşınızdakilerin istikrarsızlığı harekete geçmenizi iyice zorlaştıracaktır ve olmaması . Fakat danıştığınız kişilerden alacağınız fikirler gelecek planları yapmanıza yarayabilir .

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün sürekli seçimler yapmak zorunda kalabilir ancaq sonrasında fikir değiştirebilirsiniz . Yeterli bilgi zamana sahip olmadan alacağınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz ve . Yeni girişimlerden uzaq durarak var olan işlerinizi tamamlamanız olayları objektif bir Gözle değerlendirerek planlar yapmanız en iyisi olacaq ve . İş arkadaşlarınızla iletişiminiz güçlenebilir .

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Size keyif veren konularla uğraşmanız hobilerinize zaman ayırmanız üçün uyğun bir gün ola bilər ve . Aklınıza takılan mövzusu araştırabilir , merak duygunuzu giderebileceğiniz Fəaliyyətimiz içinde ola bilərsiniz. Romantik ilişkilerinizi çocuklarla ilgili kararlarınızı objektif bir Gözle değerlendirmeniz faydanıza olacaq ve . Yeni girişimlerden uzaq durarak var olan işlərini tamamlamaya çalışmalısınız .

Geri 20 Şubat – 20 Mart

Bugün duygularınız yerine kulak vermek yerine akılcı düşünmeye özünüzü zorlamanız daha yaxşı olacaq. Eve aileye dair inkişafları objektif bir Gözle değerlendirmeye çalışarak , yeni girişimlerinizi sonraya ertelemenizde fayda var ve . Aldığınız kararları uygulamaya geçebilirsiniz ancaq yeterli informasiyaya malik olduğunuzdan emin olmalısınız zamana ve .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*