Dumankaya Uluslararası

Türkiye’den Dünyanın istediğiniz yerine ev eşyalarınızı büyük bir titizlik ve profesyonellikle götürüyoruz. Eşyalarınızı taşırken hassas ambalajlama ve paketleme işlemleri yaparak uzun yol süreci boyunca oluşabilecek bütün hasar risklerinden koruyoruz. Firmamız uluslar arası taşımacılık konusunda tanınan ve bilinen büyük bir firmadır.

Bizi arayarak taşınacağınız ülkeyi bildirmeniz yeterlidir. Bu süreçte eşyalarınızın ölçümü yapılır. Eyalarnızı görmek için gelen uzman personellerimiz; ne kadar yer kaplayacağını ve hangi Uluslararası Evden Eve Nakliyat ulaşım aracı ile gönderilmesi gerektiğini belirleyecektir. Aynı zamanda keşif için gelen uzman personelimiz sizi uluslar arası ev taşıma konusunda bilgilendirecek. Taşıma süreci boyunca eşyalarınızın takibini sağlamaktayız. En uzak noktaya bile elimizden gelenin en iyisini yaparak teslimat tarihinde yetiştiriyoruz.

Dünyanın herhangi bir köşesine eşyanızı gönderebilirsiniz. Hizmet ağımız dünyayı sizin için küçük bir köy haline getiriyor. Binlerce kilometre bile taşınmış olsanız yan sokağa taşınmış gibi hissedeceksiniz kendinizi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*