Burç Yorumları 2018

2015 burç yorumlarıBurç yorumları, Burç Özellikleri, Yükselen Burç, Haftalık Burç Yorumları, Aylık Burç Yorumları, Burç Yorumları 2016, 2016 Burcu yorumları, 2018 burç yorumları, burç yorumları ile karşınızdayız.

2016 aşk vaat ediyor

2016 yılında aşk evlilik iş ve sağlık gibi konularda burçları nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Baştan size birkaç tüyo verelim; İkizler aşk için 10 Eylül”ü Yaylar evlenmek için sonbaharı Boğalar ise işbirliği için temmuz ayını beklesin. Bu ve daha fazlası yazımızda…

Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )

Koçlar için 2016 kariyer yapma yılı olacak. Bunun için Jüpiter çalışma evinde sizi teknik bilgi ve tecrübe edinmeye davet ediyor. Buna kulak verip hevesle çalışacak arkasından meyvelerini alacaksınız. 10 Eylül’de şans gezegeni Jüpiter zıt burcunuz Terazi’ye geçtiğinde başarılarınız ödüllendirilecek. Mars Akrep’te retroyken 27 Mayıs-29 Haziran arasında para krizine parasal riske ayrıca sağlığa ve başkalarından gelebilecek tehlikeye karşı dikkat edin. Aşk ve evlilik için yılın en iyi zamanı ağustos ve kasım-aralık.

Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs )

Boğalar için 2016’da ilişkiler önemli olacak. 3 Ocak-2 Ağus arasında Akrep’te Mars ilişkiler üzerinden deneyimlere işaret ediyor ilişkide çatışmaya dikkat. Ortaklık düşünenler için iyi zaman değil. İşbirliği için temmuz ve sonrasını tercih ediniz. Yatırım borç veya vergi için kritik zamanlar 6 Mart-27 Mayıs ve 2 Ağustos-17 Eylül arası. Sonbaharda önemli miktarda gelen parayla önemli bir şeyin sahibi olabilirsiniz. Sizin için aşk yılı diyebilirim. Aşk için önemli zaman ocak mart mayıs eylül ve kasım.

İkizler Burcu ( 21 Mayıs-21 Haziran )

İkizler ilişkiler üzerinden hayatınızı düzenleyeceğiniz bir yıl. Her türlü ilişki zorlu ama bir o kadar olgunlaştırıcıdeğerli deneyimler yaşayacaksınız. Evliler boşanma riskine dikkat. Aşk için çok güzel olmakla berabersorumluluk getiren ve fedakarlık isteyen bir ilişki olasılığı. Aşk için 10 Eylül itibarıyla Jüpiter’in Terazi’ye girdiği dönem çok iyi. Bu dönem her tür ilişkileriniz için de çalkantıların dindiği güzel seviyeli ve anlamlı ilişkiler kurduğunuz zaman. Sonbaharda bir kariyer hedefinize ulaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )

Yengeçler kariyerde sonbahar istikrarı yakaladığınız ve beklentilerinizi aldığınız zaman. Mart ve Temmuz fırsat zamanı olabilir. Şubat ve mayısta maddi kazanç zamanı. Sağlığa dikkat edin özellikle 17 Nisan-27 Mayıs. Bu dönem parasal risklere de girmeyin. 27 Eylül-9 Kasım’da dikkat edin ve bu dönem gereksiz harcama yapmayınev güvenliğine dikkat etmeli. Aşk için mart ve temmuz iyi. Mayıs yoğun duygular aşk çok iyi ama kıskançlıktartışma vs dikkat. Hamile kalmak çocuk sahibi olmak mümkün.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz-22 Ağustos )

Aslanlar 2016’da kariyerde sorumluluk getiren bir yetki söz konusu. Başarınız yavaş ama emin adımlarla ilerler. Büyük iş girişimleri için 10 Eylül’de Jüpiter Terazi’ye geçince iyi zaman başlar. Yine de 27 Eylül-9 Kasım’da parada riskli girişime dikkat. Çevreniz daha elit olma yolunda yeni tanıyacağınız insanlar kaliteli olacaktır. Sonbaharda karşınıza hayatınızın aşkı çıkabilir. 9 Kasım-19 Aralık şahane bunun için. Sağlık için harcama olabilir. Parada dolandırılma yanlış yatırım işlerine dikkat.

Başak Burcu ( 23 Ağustos-22 Eylül )

Başaklar Jüpiter burcunuzda 10 Eylül’e kadar. Bu size hem şanslı fırsatlar getirir hem sizi olası belalardan da koruyabilir. Ancak ilişki cephesi sonbahara kadar biraz tantanalı. Bu sene kiminiz ilişkide büyük yanılgılar yaşarken kiminiz ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Evliler ve ilişkisi olanlar ilişkisine özenli davranmalı aksi takdirde aşk acısı yaşanır. İşte başarı için mayıs ve temmuz çok iyi. Sağlığa dikkat. Özellikle psikolojiyesinirlere alerji bağırsak vs dikkat etmeli. Çocuk sahibi olabilirsiniz.

Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim )

Teraziler 10 Eylül’de Jüpiter burcunuza geçecek. Sonbahardan itibaren daha iyi olacak şartlarınız. Jüpiter uzaklardan kısmete işaret ediyor. Ayrıca dinlenmek kendinizi arındırmak için zaman ayırcaksınız. Bazı şeyleri düşüncede bırakacaksınız bu da iyi hissettirecek. Satürn-Jüpiter sonbaharda 9 Kasım-19 Aralık kiminize çok güzel bir kariyer fırsatı ve başarı kiminize büyük ve mutlu bir aşk vaat ediyor. Ocak-şubat ve mayısta parasal risklere dikkat.

Yine de mayısta toplu para gelebilir.

Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )

Akrepler ocak-ağustos arasında Mars burcunuzda genel olarak ve bu sene retro olacak Yay’da ve burcunuzda. Mars 27 Mayıs-29 Haziran arası burcunda retroyken sakarlık kaza sağlık konusunda dikkat edin. Mars Yay’da retroyken 17 Nisan-27 Mayıs arasında parasal risklere dikkat edin. Yıl genel itibarıyla mücadele koşturma içinde geçecek. Ancak önemli hedeflerinizi de gerçekleştireceksiniz. Bir malın sahibi olabilirsiniz. Çocuk düşünenler için iyi zaman. Aşk için tantanalı sene ama duygular güçlü.

Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )

Yaylar Satürn hayat düzeninizi yapılandırmanız için sizi harekete geçirecek. Kiminiz bir iş kurabilir kiminiz kariyerde bir yer edinebilir kiminiz başka yere yerleşebilir kiminiz evlenebilirsiniz. Özellikle sonbahar bu bakımdan oldukça iyi görünüyor. Aşk için özel bir yıl. Kalıcı bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Bir evlilik teklifi alabilirsiniz. İşbirliği için sonbahar daha iyi. Önemli ve tam idealinize göre bir kariyer hedefiniz gerçekleşebilir. Evliler boşanma riskine dikkat evliliğinizle daha fazla ilgilenin.

Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )

Oğlaklar Jüpiter’in desteğiyle bazı hedefleriniz için harekete geçebileceksiniz. İş için yurtiçi yurtdışı seyahatler yapabilirsiniz. 6 Mart-27 Mayıs arası yollarda sorunlara resmi işlerde pürüzlere dikkat. Eğitim uluslararası işler terfi tayin başka yere yerleşme gibi fırsatlar elinize geçebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için iyi zaman. Yeni mesleki ve teknik alanlara eğilme kariyerinizle ilgili bazı değişiklikler yaratabilir en derin amacınıza hizmet eden arayışlara girebilirsiniz. Ufukta evlilik görünüyor.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat )

Kovalar ortak para ortak işler bireysel yatırım resmi işler kredi konusunda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Parasal risk bakımından mart-nisan ve ağustosta dikkat edin. Kiminiz ise sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Kariyer hayatınızda önemli insanlar tarafından destekleniyorsunuz.10 Eylül’de Jüpiter dost Terazi burcuna geçince çok önemli bir hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak temmuza kadar bir konu sizi uğraştırabilir. Aşk ve evlilik için eylül sonrası kasım-aralık şahane zaman.

Balık Burcu ( 19 Şubat-20 Mart )

Balıklar için ilişkiler yılın konusu olacak. Çünkü Neptün ve Jüpiter ilişki evinizde. Bu yıl kiminiz evlilik yaparkenkiminizse ilişkide çıkabilecek sorunlardan dolayı zor zamanlar yaşayacaksınız. İlişkide özellikle 6 Mart-27 Mayıs ve ağustos-eylüle dikkat. Evliler boşanma riskine dikkat. Kariyerde çok önemli bir amacınıza erişmeniz mümkün ancak hedefinizden şaşmamalısınız. Resmi bir konuyu sonuçlandırmak zaman alabilir. Sonbahardan itibaren çözülebilir. Aşkta ocak şubat temmuz kasım iyi.

SEMA KILIÇ

Akşam

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*