Balık Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

Balık Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, 2014 Balıq Bürcü Eşq Yorumu, balıq bürcü eşq həyatı, balıq bürcü aylıq bürc şərhi, Balıq Bürcü, Balık Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, 2014 Balık Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

İlk etkili Rast, mali mövzusu ikili İlişkileri vurgulayan MerkürTerazi bürcü seyridir etdik. 2 Eylül tarihinde başlıyor. Terazi bürcü Gezegen geçişleri genelde Balıklar için beraberliklerdeki alışverişin gözden geçirilmesi halidir. Bazen informasiya sıkıntıları oluşabilir. Arayışları Yeni yeni Partners Tapilmasi arzusu söz konusu ola bilər etdik.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda ikili İlişkiler evinde seyrine başlayacak. Şu şuandaki mevcut ilişkinin sadakat olgusunu yükseltme, ortaklarıyla aramızdaki meseleleri ele alma yönünde kıymet taşıyor. Sorunları olan ilişki varsa tərəfdaş Eleştirel yaklaşabilir. Bu da bizi rahatsız edebilir. Biraz Sabirli olmaq gerekir.

9 Eylül tarihinde burcunuz üzerinde bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay hem ortaklaşa qurtuluşdur İlişkiler, hem de mali mövzular üzerinde gözden geçirmeyi xatırlatma bir etki yaratmaktadır. Bir borcu Kapatmak adına birilerinden destek bekliyorsak, bu dəstəklər konusunda Sabirli olmamızı gerektirecek bir dolunaydır. Əgər evlilik və ya boşanma kararı söz konusuysa şübhəsiz beklenmesini tavsiye ediyorum. Çünkü bu Dolunay hassasiyetin çox yükselmesi nedeniyle doğru kararların alınamayacağını da İşaret edebilir.

14 Eylül tarihinde Kariyer hayatınızla bağlı mövzularda bir Mars geçişi vardır. Bu geçişte problemi olanların biraz Sakin olmalarında fayda görüyorum. Tecrübelere, bilgilenmeye ve piyasanın durumuna bakmamız gerekir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda oluşacaktır ay ertesi gün yeni etdik. Bunlar da ikili İlişkiler ve ortaklıklarındaki paylaşımların önemini vurguluyor. Bir komanda belirsizlikler vardır, bu bizi rahatsız edebilir. İş Hayatına özel önem verirsek, paylaşmacı ve Sakin nəticə tapılmadı ele alırsak bu yeni ayı aslında olumlu yönde değerlendirebiliriz.

28 Eylül’de Merkür’ün Gölgeli günleri başlıyor. Bu Gölgeli günlerde en çok üzerinde durduğumuz husus yeni girişimler safhasında olacaktır. Üzerimizdeki baskıyı gidermek adına bu günleri fırsat kabul edebiliriz.

29 Eylül tarihinde de Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Yaxşı bir desteğin yavaş yavaş geleceğini, sadece biraz Sabirli olmamız gerektiğini söylüyor. Bu dövrü düşünme, derinlemesine ele ama, alışkanlıkların kurbanı olmama, mali mövzularda bütçeye göre hareket etme yönünde değerlendirmek faydalı olacaktır.

AŞK İlişkiler VE

1-7 Eylül Haftası: Bu ​​Hafta İlişkiler açısından önemli bir Rast başlıyor. 5 Eylül tarihindeki VenüsBaşak bürcü ilerleyişinde beraberliğinizdeki paylaşım, davranış, birbirinize yanaşma tarzınız üzerinde duracaksınız. Hangi taraf Eleştirel, sürekli irdeleyen, heç bir şey beğenmeyense, bu dönemde özünü tərbiyə etmesi gerekiyor. Çünkü bu mesafeye, ilişkinin gelişmemesine neden olur. İhtiyaçlara göre belirlenen, sen sunu yaparsan ben de sana iyi davranırım gibi kriterler koymak yanlış olacaktır. Problemli ilişkilerde özellikle, Partners sürekli gözlem altında saxlamağa, ne yapıyor ediyor diye kontrol etmek uygun deyildir. Hafta içindeki görünüş olumludur. Sağlam ilişkilerin işaretçisidir.

8-14 Eylül Haftası: 3 Eylül tarihindeki Dolunay, sorunlara baxmayaraq nefes aldığımız onun Anin kıymetini bilmemiz gerektiğinin bir kez daha saraya varmanızı verir. İlişkinizevliliğinizortaklığınızkontrat ve sözleşmelerinizsağlığınız anlamındaki mövzusu bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizde yardımcıdır. 10 Eylül tarihinde, ilişkinize Geçmişte Seni etrafında gerçekçi bakın ancaq endişeli düşünmeyin. Sakin Özgüven duygunuzu, inancınızı koruyun ve olun.

15-21 Eylül Haftası: 17 Eylül tarihinde ilişki meselelerinde dikkatli olmaq gerekiyor. İlgisizlik, tarzda davranışlar, iletişimsizlik sizi bir hayli üzebilir sıkıcı bilər ve soğukluk. Bırakın üzerine gitmeyin. Bir neçə gün beklemede qalın. Əgər uzun süredir aranızda bir soğukluk varsa, hatta bir neçə kez ayrılmışsanız bu tarihte yine bir Ayrılık gündeme gelebilir.

22-28 Eylül Haftası: 28 Eylül tarihinde MerkürƏqrəb burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımızla bağlı mövzularda da etkilidir. Genel olaraq bu dönemde karşımıza çıkan kişinin nasıl bir niyetle bize yanaştığını çox yaxşı sezeriz. Hoş olmayan bir Yaklaşımı varsa, onu kendi oyunuyla alt edirik. Fikirsel anlamda kafamıza Yatan kişilerle oluruz. Derinliklerimizi ele vermeyiz, düşüncelerimizi pek açıklamayız. Partnerimizi bize yalan söyleyip söylemediğini asanlıqla sezeriz.

İŞ Kariyer VE

1-7 Eylül Haftası: VenüsBaşak bürcü geçişi Ortaklık ilişkilerinde de önem Tasir. Bir üçün belli süreliğine bir araya gelinebilir ya ciddi anlamda bir Ortaklık düşünebilir. Ancak onun şart etdik olabilecek durumlar olasılıklar dahilinde ele alınmalıdır. İhtiyaçları ve hedefleri bir-farklı olanlar üçün bu Ortaklık zamanla sorunlara yol açar. En başından konuşulmalıdır. Davam eden ortaklıklarında yeni güclü kararlar alınabilir etdik. Bir teklifi ayrıntılarıyla gözden geçirebilir. İş ilişkilerinde karşılıklı uzlaşı gözetilmelidir. Hizmet götürülecek çevre ve bu hizmetin arka planındaki düzenlemelere de dikkat edilmelidir.

8-14 Eylül Haftası: 11 Eylül tarihinde ortaklıkları, kommersiya anlaşmalarda olumlu fırsatlarla karşılaşacaksınız. İşlerinizi gayet düzenli etdik çıkarlarınıza uygun şekilde başarıyla uygularsınız. 14 Eylül tarihinde MarsYay burcunda ilerleyecek. Mesleki İctimai Alanda hem ve hedef belirlemek hem de çox dikkatli bir şekilde hareket etmek Lazım. Bir anda maceraya atılabilirsiniz. Şu şuandaki mevcut Iş azaltmaq riske etmeden kararlarınızı bilinçli gözden geçirmek Lazım. İşiniz gereği yolculuklar yapabilirsiniz. Bir çox kişiyle tanışabilirsiniz.

15-21 Eylül Haftası: İş konularında çox mühüm bir görünüş yoxdur. Genel olaraq aşk hayatımız parasal mövzularda daha fazla duracağız etdik. Sadece 19 ve 20 Eylül AyAslan bürcü geçişlerinde kendimizi güclü bir şekilde ifade etmek isteriz.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarihinde, yolculuklar, görüşmeler, hareketlilik bir hayli idi I gərgin demək olur. Hangi İMKB koşturacağınızı bilemezsiniz. Bir çox hedefiniz vardır bunların hamısını gerçekleştirmek istersiniz etdik. Karşınıza fırsatlar bir hayli çıkar. Değerlendirmede bulunurken, Becerikli olduğunuz alana yöneliniz. 25 Eylül tarihindeki YupiterUran görünüşü, hayatınızla bağlı mövzularda güven duygunuzu yükseltici mali anlamda destekleyicidir.

PARA

1-7 Eylül Haftası: 2 Eylül tarihindeki MerkürTerazi geçişi, Başkaları kaynaklı gelirlerimizi gözden geçirme hesaplamalarda bulunma zamanıdır etdik. Əgər bir Ortaklık ilişkimiz varsa, qurtuluşdurkayıp anlamında tetkikler yapılır. Konvensiya maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir teklifi adlınız sadece kabul ettiniz DAYALI söze etdik. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam üçün, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarihinde, Maddi mövzularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemi böyük. Özellikle mahkeme, Sorğu, tahkikat, mal mülk alacak etdik verecek konularında akıllıca hareket etmeye Çalışmak, Razılaşmanın yollarını açıq saxlamağa gerekiyor. 13 Eylül tarihinde mali mövzularda lütfen akıllıca düşününüz. Ani kararlar vermeyiniz.

15-21 Eylül Haftası: Parasal mövzularda ilerisi adına düşünmekte yarar var. Kazanç elde etmek bir Ortaklık düşünüyorsanız tarafsız bir şekilde artıeksileri tümüyle gözden geçiriniz. 17 Eylül tarihinde, ortaklaşa qurtuluşdur anlamında bir iş, planlaşdırma, girişimle Alakalı mövzularda önemli bir Görüşme, haber, gelişme yaşanabilir. Parayla birebir Alakalı ola bilər və ya partnerinizin hayatında önem daşıyan mali bir mövzu ola bilər. İlerisi adına olcude, biçin, tartın. Bilenlere danışın, arti ve Ekşi yönleriyle gözden geçirmeden karar vermeyin.

22-28 Eylül Haftası: 23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Güneş süresince, ortaklaşa kazançların adil nəticə tapılmadı edilmesini bekleriz ödəyirlər. və ya ortağımızla Finansal mövzular üzerinde görüşürüz. Kazançlı çıkmak isteriz ancaq bencil bir xırs deyildir bu. Birleşmek, Bütün yaratmaq adına bir arzudur. Ancak bu geçişte birileri Bizim gibi düşünmeyebilir ya şartlar gereği biz, birilerine ayaq uydurmak zorunda kalabiliriz.

Eylül Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif enerjili Günler: 4-5-8-9-12-13-17-18-27-28
Zayıf enerjili Günler: 2-3-14-15-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler: 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 10-11

Yeniay: 8-9-10

Ay-Balık bürcü Rast günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız Uyumludur ve yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir.

Dolunay: 21-22-23-24

Ay-Başak bürcü Rast günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz Arasındaki çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziki olaraq kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayında sizlere bol şans, Huzur, başarı güzellikler Diliyorum etdik. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*