Astropay Kart Nereden Alınır

ASTROPAY KART NEDİR ?

Neden hesabım bazı işlevler bloke var? Biz AstroPay hesap güvenliğinin önemini takdir güveniyorum. Biz şüpheli etkinlik nedeniyle tüm hesapları izlemek ve bizim düzenleyiciler tarafından ve bunun sonucunda gerekli biz geçici AstroPay hesap işlevselliği bazı engellemek gerekebilir. Biz bir hesap bloke nedenleri bireysel koşullara bağlı olarak değişir ve kesinlikle gerekli olmadıkça bu önlem almazlarsa.

AstroPay Kart servis sağlayıcı düzenlenir İngiltere’de   gereksinimleri ile uyumludur , bu sizin için olursa bize etkinleştirmek için sırayla kişisel ve mali kimlik belgelerinde göndermek isteyecektir Hesap. Biz yüksek güvenlik seviyelerini korumanın önemini takdir ve anlayış için teşekkür ederiz inanıyorum. Hesap – Genel Sorular Bir AstroPay al bir banka hesabı Hesap mı? Hayır, senin AstroPay Kart Al hesap bir banka hesabı değildir. Böyle ayakta siparişleri / doğrudan borçlandırma vb çek yazarken veya kurma gibi normal bankacılık işlemleri yapamazlar Kim bir AstroPay hesabı açabilirsiniz.
Bir kişisel kredi veya banka kartı sahibi 18 yaşın üzerindeki herkes bir AstroPay Hesabı açabilirsiniz. Biz Amerika Birleşik Devletleri dışında çoğu ülkede başvurularını kabul ve müşteri kimlik kontrollerini yapma hakkı saklıdır. Daha fazla bilgi için, Kullanım Şartlarımızı bakın. AstroPay Hesapları için herhangi bir aylık veya yıllık ücret var mı? AstroPay Hesabı ile aylık veya yıllık ücret vardır. Ben bir ortak hesabı olabilir? Hayır, AstroPay ortak hesapları sunmuyor. AstroPay tür durumlarda kaynaklanan herhangi bir beklenmeyen veya hileli faaliyet için sorumlu tutulamaz. Ben bir AstroPay Hesabı fazla oluşturabilir miyim? Hayır, sadece tek bir AstroPay Hesap oluşturabilir. Benim AstroPay Hesabında tutulan fonların faiz kazanmak mı? Hayır senin AstroPay Kart Satış Hesabınızda tutulan fonlar şu anda herhangi bir faiz kazanmak yok.

Benim AstroPay Hesap dayalı para birimini değiştirebilir miyim? Hayır, senin AstroPay Hesap işletim para birimi değiştirilemez. Nasıl güvenli AstroPay bağlanırken ediyorum emin olabilirsiniz? Güvenli girişte AstroPay Card web sitesine bağlandığından emin olmak için, her zaman bu güvenlik göstergelerine bakmak gerekir: Web tarayıcı penceresinin sağ alt köşesinde bir kilit. Bu asma kilit çift tıklayın Eğer verilen geçerli bir sertifika bilgilerini bulmak gerekir Https ile başlayan web tarayıcı penceresinin üst adres çubuğuna bir web adresi: https://astropaycardsatis.wordpress.com sitesi üzerinden satın alımlarınızı yapabilirsiniz. Eğer sitemize güvenli bir bağlantı kurduktan sonra gönderilmeden önce, tüm veriler güvenli bir şekilde şifrelenir. Ben herhangi bir sorunuz varsa ne yapmalıyım?

Astropay nereden satın alınır ?
Sen  üzerinde e-posta yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizim müşteri hizmetleri temsilcileri, 24 saat içinde sorgu cevap verecektir. Not: E-posta ile bizimle irtibata zaman, böyle senin AstroPay Sanal Kart numarası, kişisel kredi kartı numarası veya şifre gibi kişisel bilgileri içerir. Eğer postayla bize istiyorsanız : / Bir soru ile normal posta, aşağıdaki adrese yazışmalar gönderin Birleşik Krallık gibi sizin AstroPay Sanal Vize olarak normal posta yoluyla bizimle iletişime geçtiğinizde, kişisel bilgileri içeren lütfen:
NOT: Kart numarası, kişisel kredi kartı numarası veya şifre biz bunu doğrudan sürece.

Kaynak: http://astropayalma.com/astropaykart.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*