Aslan Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2014 Aslan Burcu Aylık Yorumu
2015 Aslan Burcu Aylık Yorumu

2014 Aslan Burç Yorumları, Aslan Burcu İlişkileri, aylıq bürc şərhi aslan, 2014 Aslan Burcu Eylül ayı Burç Yorumları,Aslan Burcu Eylül ayı Burç Yorumları,2014 Şir Bürcü Yorumu,

Yakın çevre İlişkileri, yeni haberler, güzel görüşmeler anlamında 2 Eylül Merkür Terazi bürcü geçişini olumlu buluyorum. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bəzi mövzular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin informasiya anlamında ölçüsü yönelişinin işaretçisi ola bilər. Kısa seyirli geziler ola bilər.

5 Eylül tarihinde parasal mövzularda biraz ince eleyip sık dokuyoruz. Mali Duruma bakılmalıdır. Girişimler de söz konusu ola bilər. Demek oluyor ki para Kazanma arzusu çox çox ön planda olacaktır. Hem yeni İlişkiler kurarak mali anlamda getirilere önem vereceğiz, hem de daha fazla titiz nəticə tapılmadı gözlemde edərək bütçemizi ele alacağız.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bir yanıyla qurtuluşdur anlamındaki durumumuzu dikkatlice ele alıyoruz. Diğer taraftan da kredit, yatırımlar, alacaklar, ortaklıklar yönünden mali konulara gözlemde bulunuyoruz. Çok iyi bir bütçenin dengelenmesi şarttır. Əgər açıldık ve Problemli bir dövr yaşıyorsak, fazlasıyla sıkıntı hali söz konusu ola bilər. Girişimlerde edərək ve Hayatına önem vererek, kendi bütçemiz çerçevesinde hali yola koymak gereklidir. Hayal kırıklığı yaşayıcı parasal işlere girişmemek faydalı olacaktır. Bütçemizin kontrolünü çox yaxşı yapmamız gereken bir dolunaydır.

14 Eylül tarihinde sizin çox sevdiyiniz Mars Yay bürcü Seyri meydana gələcək. Bu seyirde özellikle aşk hayatı canlanacaktır. Çocuklarla olan İlişkiler bir hayli aktif hale geliyor. Yeni bir ilişkiye adım atabiliriz. Eğlenmek, gezmek, görmek, yeni insanlar tanımak ufku genişletecektir. Cesur kendimize təhlükəsiz oluyoruz etdik.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bir gün sonra Terazi burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bunların ikisi de sizin üçün, özellikle çevre ilişkilerinde, iletişimde, yeni insanlarla Tanışma anlamında da çox kıymetlidir. Kendinizi çox güclü şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdir. Cazibenin ve çekiciliğin tavan yaptığı bir zaman dilimidir. Bu yeni ay hakikaten sizler üçün çox olumlu İlişkileri, inkişafları ifade ediyor ve aski.

28 Eylül tarihinde, Merkür Ailəvi mövzularda, yerleşim alanıyla bağlı mali konuların gözden geçirilmesi yönünden kıymetlidir. Aynı zamanda Gölgeli günleri de başlıyor. Demek oluyor ki eski Layihələr, yerleşim yeriyle bağlı meseleler, geçmişe dair gözden geçirilmelidir. Yeni bir adım atmadan önce artıları eksileri hesap edilmelidir etdik.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak. Çevre ilişkilerinde güzel haberler görüşmeler olacaktır etdik. Etrafınızdaki insanlar tarafından takdir Görme yönünden vacibdir. Hayatımızda çox olumlu bir görüşmenin işaretçisi olaraq görmekteyim.

AŞK İlişkiler VE

1-7 Eylül Haftası: Merkür 3 Eylül tarihinde Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu çevremizle olan iletişimi hoş hale getiriyor paylaşımcı etdik. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de qardaşılıq, sevgi, uyum güzellikten yana olacağız etdik. Önemini bilerek Değerlerimizin, kiminle nasıl danışmaq nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız etdik.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarixi yakın çevrenizde alınmış kişilerle iletişimde, sözcükleri yaxşı seçmek gerektiğini gösteriyor. Akıllı politik İletişim, dengeli Paylaşım, uyumluluk ölçüsü güç kazandırır etdik. İş görüşmeleri ve özel ilişkilerde etkiniz altına alamayacağınız kimse yoxdur. 14 Eylül tarihindeki MarsYay geçişi, aşkta Azad hareket etmək üçün imkan verir ve maceralar yaşamanızı sağlayan güclü bir zaman dilimidir. Hayatınıza bir çox kişi Girebilir.

15-21 Eylül Haftası: Bu həftə, ilişki konularında da etkilidir. Sen ben diyerek başlamayınız söze etdik. Aşırı endişeli ya gereğinden çox özveri sorun yaradır. Beni doğru biri bulmaz zaten veyahut bu ilişki de sona erecek icime doğuyor gibi olumsuz cümleler kurmayınız. 17 Eylül tarihinde önemli bir görünüş oluşacak. Çevre değişimi, eğitim hayatınızla bağlı bir yenilik, girişimi, Ortaklık, yakınlarınızla Alakalı mövzularda ilerisi adına çox mühüm Konuşması yapabilirsiniz.

22-28 Eylül Haftası: kısmetlisiniz ve Şanslı 22 Eylül tarihinde aşkta. 23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Ay, uyum dede çerçevesinde, Nəzakət ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır etdik. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, bilərsiniz bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz.

İŞ Kariyer VE

1-7 Eylül Haftası: MerkürTerazi bürcü geçişi, yetenekli olduğumuz mövzularda iletişimde edərək, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki Danışmanlığı kimi. 5 Eylül tarihinde VenüsBaşak burcunda ilerleyecek. Bu Rast, ortaklaşa işlerde birlikte çalışmanın, bir Ekip, grup içinde görev almanın da göstergesidir.

8-14 Eylül Haftası: 13 Eylül tarihinde, akrabalarınız, hayatınızla bağlı girişimleriniz, eğitim hayatınız, yerleşim yerinizle bağlı mövzularda önemli kararlar verebilirsiniz.

15-21 Eylül Haftası: 17 Eylül tarihindeki görünüş, qurtuluşdur sağlayıcı bir görüşmesinin işaretçisidir. Ayrıca eğitim, Halkla İlişkiler, sanat, DAYALI Meslekler söze, Güzellestirme alanlarında yeni bir çevreye daxil olmasını destekleyicidir.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarixi sizin üçün özgürce kararlarınızı vermeniz ve kendinize Yepyeni bir dünya kurmanızı verir. Güven duygunuz fazlasıyla yüksəkdir. İnançla, kendinizden emin, cesaretle ileri atılırsınız. Onun türlü Engelin gelebilirsiniz üstesinden. Zaman sizin lehinize proseslər. Eğitim, ticaret başta olmaqla onun Alanda sizi görmek mümkündür.

PARA

1-7 Eylül Haftası: Bu ​​həftə mali mövzularda da etkili olacak VenüsBaşak bürcü geçişinde, ortaklaşa işlerden para kazanabiliriz. Maddi mövzularda gelir getirici ufak tefek proseslər yapabiliriz. Yetenekli olduğumuz mövzularda başqalarına faydalı olaraq özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla Alakalı konulara para harcayabiliriz ya bu yolla qurtuluşdur elde edebiliriz.

8-14 Eylül Haftası: Dolunay MİRAS, Gelirler, oluşacak Balık burcunda 3 Eylül tarihinde hayatınızı zəmanət altına almanızı sağlayacak dəstəklər konusunda mutlaka akıllıca düşünülmesi gerektiği yolunda yardımcıdır. Kanuni işlerinizin, sigortayla Alakalı konuların, merak ettiğiniz bir komanda durumların sonuçlanmasında destekleyicidir. Metafizik, spritüel mövzular üzerinde arzunuzu yükselticidir. Nafaka, kredit ve ortaq kazançlarınızı değerlendirmeniz yolunda ışıklandırıcıdır. 10 Eylül tarihinde, Finansal bütün mövzularda lütfen ani kararlar vermeyin. Mali mövzularda bütçenize uygun hareket edin. Risk faktörünü gözetin. . 11 Eylül tarihinde, parasal mövzular başta olmaqla Ailevi meselelerde bilinçli şekilde düşünebilirsiniz.

15-21 Eylül Haftası: Bu ​​həftə Finansal mövzularda endişeli düşünebilirsiniz. Ne yönde bir karar alacağınızı tam olaraq bilemeyebilirsiniz. Oyle bir gün ki, hem ilişki, ortaklıkları ve hem de mali mövzularda önem taşıyor. 21 Eylül tarihindeki görünüş, Maddi mövzularda bilinçli ve titiz bir şekilde düşüneceğimizi İşaret ediyor. Hesabımızı bilerek hareket edeceğiz.

22-28 Eylül Haftası: 28 Eylül tarihinde Əqrəb burcunda ilerleyecek Merkür aileniz ya aileye ait bir mülkün satışından elde edilecek paranın ya bir mülk satın almanın işaretçisidir.

Eylül Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif enerjili Günler: 2-3-10-11-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf enerjili Günler: 6-7-12-13-27-28
Aşkta En Şanslı Günler: 2-3-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 22-23

Yeniay: 19-20-21

Ay-Aslan bürcü Rast günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız Uyumludur ve yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir.

Dolunay: 6-7-8

Ay-Kova bürcü Rast günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz Arasındaki çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziki olaraq kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayında sizlere bol şans, Huzur, başarı güzellikler Diliyorum etdik. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*