Akrep Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2014 Əqrəb Burç Yorumları, 2014 Əqrəb Bürcü oku, , əqrəb bürcü aylıq bürc şərhi, əqrəb bürcü eşq həyatı, Akrep Burcu Eylül ayı Burç Yorumları, 2014 Akrep Burcu Eylül ayı Burç Yorumları

2 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcunda seyrine başlıyor. Geriye çekilerek ilişkilerimizi ele alacağız. Bazen yerinde olmayan, istediğimiz kimi ilerlemeyen, birlik ve beraberlik bilinci olmayan bir ilişkinin Bizim içimizde yarattığı bir dede problemi ola bilər. Bir taraf daha fazla sevgi doluyken, ÖTEKİ taraf biraz daha özünü düşünür ola bilər. İletişim bozukluğu yaşanabilir, fikirler birbirine uymuyor ola bilər. Geriye çekilerek bunlar gözden geçirilmelidir.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Özellikle sosyal ilişkilerde biraz daha gözlemde kalacağız. İş görüşmeleri ola bilər. Yeteneklerimize uygun bir Alanda ortaq bir Projenin sürdürülmesi de mümkün ola bilər. Arkadaşlıklarımız, sosial ilişkilerimiz ele alınacaktır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir Dolunay meydana gələcək. Bu dolunayda bir yanıyla aşkta ılımlı, sevgi dolu ve şefkatli paylaşımlara ehtiyac duyacağız. Biraz hassasiyet vardır. Diğer taraftan da sosyal İlişkiler anlamında inceleyici titiz düşüneceğiz etdik. Beklenmedik nəticə tapılmadı yaşanan problemler kafaya takılabilir. Sakin olmayı ve onun ücün kafaya takmamanızı tavsiye ediyorum.

14 Eylül tarihinde ikinci yöneticiniz Mars finans evinizde seyrine başlıyor. Bir hayli istekli olacağız, bazen bu isteklilik farkında olmadan fazla para harcamaya da neden ola etdik Arzulu. Diğer taraftan yetenekli olduğumuz mövzularda para kazanmaya Denyuk durumlar söz konusudur. Hesabı bilmeniz taraftarıyım. Gelir gider dengesi bu ayda şaşabilir, bütçenin Disina çıkılmaması gerekir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bir gün sonra yeni ay oluşacaktır. Xarici dünyaya hemen adım atamıyor olabiliriz, engelleyici bir duvar ola bilər. Bunların hamısı çox da olumsuz deyildir, çünkü yeni ayın arkasında çox güclü bir görünüş olacaktır. Bunlar da hem Kariyer Hayatına etki edecek, hem de günlük hayattaki mövzusu ele almamızı sağlayacaktır. Sizi İçtenin Ice rahatsız eden duygusal mövzularda biraz duyarlı davranmanız, history ve şu şuandaki mevcut durumu ele almanız anlamında kıymet taşıyor. Ne kadar iyi odaklanabilirsek, hem Kariyer hayatını düzene koyabilir, hem de gereksiz yere bir çox mevzunun üzerinde durup vakit kaybetmemiş oluruz.

28 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün Gölgeli günleri de devreye girmiş oluyor. Personal anlamdaki bütün kararların, çevre ilişkilerinin, meselelerinin, ticaret konularının durumunu gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor ve eğitim. Yeni bir proje mutlaka analizden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs meneceri olduğu Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle baxmayaraq, şəxsi girişimler gözden geçirilecek, ikili ilişkilerde bizi rahatsız eden şeyin ne olduğunun saraya varıyoruz.

AŞK İlişkiler VE

1-7 Eylül Haftası: 5 Eylül tarihinde Başak burcunda ilerleyecek Venüs, ey onun karşımıza çıkanı beğenmek anlamına gelmez. Mesafeyi koruyarak, uzaqdan uzaga bakarak, kimmiş neymiş anlamaya çalışarak beraberlik haqqında karar veririz. O kararı da vermek üçün epeyce düşünürüz. Bakti ki, içimize sindi, aklımıza yattı, o zaman merhabadan öteye geçebiliriz. Dostluq ilişkilerinde de güvendiğimiz, daha önceden zaten tanıdığımız insanlarla sohbet etmeyi isteriz. Öncesini bilmek, sonrasını görmektir niyetimiz.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarihinde, sosial ilişkilerinizi, kimlerle bağlantılarınız var kimlerle yoldaşlıq ediyorsunuz ve? Üzv faaliyette Olduğunuz Dernekler, kulüpler var etdik olduğunuz? İlişkilerinizde seçici Misiniz? Bunlara gerçekçi bir şekilde Cavab veriniz. Aşk hayatınızla bağlı kriterlerinizi doğru nəticə tapılmadı belirlerseniz hayal kırıklığı yaşamazsınız. 13 Eylül tarihinde hayatınızla bağlı mövzularda beklenmedik bir ters durum nedeniyle tartışmalar yaşanabilir.

15-21 Eylül Haftası: Bu həftə, hedefleriniz aşk ve hayatınızla bağlı mövzularda hem titiz hem de özverili tarzda düşünebilirsiniz. Bir taraftan heç bir şey istediğim kimi olmuyor deyirsiniz. Diğer onun şey yolundaymış kimi davranırsınız taraftan. Bu gelgitler ne amacınıza ulaşmanızı sağlan ne de aşkta doğru tercihler yapmanızı. Bu sözü kafanıza takmayın onun tarihte. Bir problem varsa, mantıklı bir şekilde ele alın.

22-28 Eylül Haftası: 23 tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, fiziki uyum arzumuzun işaretçisidir ve ruhsal anlamda Huzur ve Eylül. Bir komanda olaylar nedeniyle belli bir güvensizlik, ziddiyyət kararsızlık hissedebiliriz etdik. Ortayı bulayım derken, yoruluruz. Bulmadığımızda tadımız Kaçar.

İŞ Kariyer VE

1-7 Eylül Haftasi: 3 Eylül tarihindeki görünüş, gayet olumludur. Kariyer Hayatımızda hem hedefimize uygun şekilde planlar yaparız hem de derinlikli olaraq düşünüp sağlam olana yöneliriz. Yavaş adımlarla yürürüz emin etdik. Otoritelerle ilişkimize dikkat edirik. Hangi işi yapıyor, hansı görevde bulunuyorsak, titizlikle yerine getiririz. Bir Ise odaklandık , onun Engelin üzerinden geçip onu hallederiz. Hangi Bizim üçün daha faydalı hansı bizi güçlendirir Onun ayrımını yaxşı yaparız. Sezgilerimiz bize rehberlik eder. Diğer taraftan 2 Eylül tarihinde MerkürTerazi burcunda ilerleyecek. Bu Rast, Başkaları haqqında düşüncelerimizi şöyle bir kendi içimizde düşünmemizi, tartmamızı sağlayacak.

8-14 Eylül Haftası: Dolunay oluşacak Balık burcunda 3 Eylül tarihinde, Yaratıcı yeteneklerinizi ortaya koyma, çocuklarınızla Alakalı mövzularda şefkatli ve ılımlı davranma, ruhsal baxımdan rahatlama, sanat, edebiyat ve şəfa anlamındaki mesleklere ilgi Duyma, bizzat Uygulama ve metafizik Ritüeli çalışmalarla ilgilenmek anlamındadır ve . Hedef, belirleme amacınızın peşinden gitme, sosial ilişkilerinize, hayatınıza önem verme yönünde de tesirlidir.11 Eylül tarihinde karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. İşlerinizi başarılı bir şekilde halledebilirsiniz.

15-21 Eylül Haftası: 17 Eylül tarihinde, hayatınız ya özel yaşamınızda ilerisi adına bir karar vermek üçün bir hayli düşüneceksiniz. Önemli olan sizin dinginliğinizdir. Bunu bozabilecek bir şeyə izin vermezsiniz. Hangi mövzu olursa olsun yasalara uyğun şekilde yapılmalıdır. Yapacağınız üzerinde çox yaxşı bilgi edininiz. İlerisini düşünerek karar veriniz.

22-28 Eylül Haftası: 22 Eylül tarihinde YupiterUran arasında olumlu bir görünüş meydana gelecek. İş hayatınızdaki Özgüven duygunuz yükselişe geçecektir. Artık sıradan, rutin bir görevde kalmak istemezsiniz. İmtina almak yerine, kendi bir alana yönelirsiniz istədiyiniz.

PARA

1-7 Eylül Haftası: Maddi mövzularda etkili olacak 3 Eylül tarihindeki paranın hansı alan ve işlerden gelebileceği yolunda güç kazandırır. Sezgilerimiz ve yaptığımız İMKB olan güvenimiz de bunda etkilidir. Ben bu işte ustayım diyenler için Gelişmeler olumlu yöndedir. İşe başlayanlar üçün bu dövr təqdim edilən muzd az miktarda olsa da, zamanla artış göstərilir.

8-14 Eylül Haftası: 10 Eylül tarihinde para konusunda endişeli olabiliriz. GECİKMİŞ bir alacağın tahsilat zamanı artıq gəlmişdir ya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancaq mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoxdur.

15-21 Eylül Haftası: Mevcut işinizden elde ettiğiniz geliri yetersiz bulduğunuz üçün, farklı bir şeyler yaparak qurtuluşdur elde etmek istersiniz. Ancak tam anlamıyla sağlam olmadıkça risk altına girmeyiniz. Serbest fikri size daha cazip gelebilir.

22-28 Eylül Haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, mali mövzularda tatminkar gelişmelerin işaretçisidir. Arzu ettiğiniz yetenekli olduğunuz bir Alanda başkalarından böyük fayda etdik dəstəklər görürsünüz. Bunlar 29 Eylül tarixi itibariyle görülmeye başlar.
EYLÜL Ayı Ulduz fali Takviminiz
Pozitif enerjili Günler: 4-5-8-9-17-18-22-23-27-28
Zayıf enerjili Günler: 6-7-12-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler: 8-9
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 2-3-29-30

Yeniay: 26-27-28-29

Ay-Əqrəb bürcü Rast günleri, sizin üçün yeniay anlamı Tasir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız Uyumludur ve yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir.

Dolunay: 12-13-14

Ay-Buğa bürcü Rast günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz Arasındaki çekişmedir. Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziki olaraq kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Eylül ayında sizlere bol şans, Huzur, başarı güzellikler Diliyorum etdik. Kalben sevgilerimle,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*