2018 yılı Kova Burcu Yorumu

2018 yılı Kova Burcu Yorumu, 2018 Kova Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu), 2018 Kova Burcu Falı Yorumunu sizlerle paylaşıyoruz.

Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs’tür. Oldukça iyimserliğinin yanında neredeyse hümanist denebilecek bir kişilik özelliğini içinde barındırmaktadır. Dost canlısı olarak bilinir. Ve etrafındaki insanlar tarafından da oldukça sevilen bir kişi olarak görülmektedir. Ayrıca arkadaşlarına, dostlarına ve en yakınlarına hiçbir şekilde ihanet etmez ve kötü bir duruma koymaz. Oldukça sadık bir yapıya sahiptir. Hiçbir şekilde ihanet etmez ve kandırmaz. Bu durum sadece arkadaşları dostları için geçerli değildir. Eşlerine de oldukça sadıktırlar. Hem iyi bir eş hem iyi bir anne ve iyi bir baba olarak yaşamlarını sürdüreceklerdir.

Kova burcuna baktığınızda göreceksiniz ki, oldukça idealist ve entelektüel olmaları hemen her ortamda tanınmalarına yardımcı olacaktır. Bir kere yapmak istediklerini kafasına koyduğu an yolundan geri dönmez ve istediğini yapmak için elinden gelenin fazlasını yapacağı ise görülenden fazlasıdır. Ayrıca sanata düşkünlüğü ise, oldukça yoğundur. Yeniliklere, yeniliğe olan merakı, onu hep araştırmaya iter. Oldukça yeniliğe açık bir kişiliğe sahip olması hep bir adım önde tutar.

Bu kadar çok olumlu yönünün arasında tabi ki her insanda ve her burcun etkisiyle birlikte olumsuz yönleri de mevcuttur. Oldukça isyankar bir yapıya sahip olması en belirgin özelliğidir. Çünkü istediği bir durumun gerçekleşmesi gerekmektedir. Geçmişe olan bağlılığı, yenilikçi yanının tam tersine bazen zorlayabilir. Bu çelişkili durum bazen sabit fikirliliğe iter. Ayrıca meraklı olması da bazı anlarda sıkıntı yaratabilir. Çılgınlığının bir yansıması olarak da durabilir.

2018 yılı Kova Burcu falında ise, Kova burcunda bazı değişiklikler meydana gelecektir. Hatta bazen bu durumdan kendinizde etkilene bileceksiniz. Özellikle ilk 6 ay içerisinde her konuda başınıza gelebilecek iyilikler sizi şaşırtacak ve “Nasıl yani?” diye kendinize sorabilirsiniz. Bütün olan biten zorlukların üstesinden gelmenin tam zamanıdır. Elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız. Çünkü 2017 yılı resmen kova burcu için geleceğe benziyor.

Kova burcu 2018 yılı falında, sosyal hayatınızda hareketlenmeler bariz bir şekilde hissedilmektedir. Yeni arkadaşlar edineceğiniz, güzel vakitler geçireceğiniz fırsatlar çıkacaktır önünüze. Farklı farklı ortamlarda, farklı yerlerde kendinizi bulabileceksiniz.

2018 Yılı Kova Burcu İş Hayatı
2017 yılı içerisinde iş hayatınızda karşılaşacağınız her şey mümkün oldukça yolunda seyredecektir. Daha öncesinden edindiğiniz tecrübelerin faydasını yeni işlerinizde göreceksiniz. Bu sebeple size faydalı olacak işlerin peşinde koşturmamız bundan sonraki yıllarınıza temel atacak bir yıl geçireceksiniz. Maddi zorluk ve sıkıntılar bu sene içerisinde peşinizi bırakacağa benziyor.

2018 Yılı Kova Burcu Aşk Hayatı
Bütün bu olumlu anlara, fırsatlara karşılık aşk hayatınızda oldukça inişli ve çıkışlı bir döneme girebilirsiniz. Anlaşmazlıklar yaşayabilir, ufak tefek sıkıntılar nüksedebilir. Bu sebeple biraz anlayış içerisinde olmak en iyisidir. Çünkü kısa bir zaman içerisinde sıkıntılarınız bitecek, eski yaşantınıza geri döne bileceksiniz.

Kova Burcu Falı

2018 Yılı Kova Burcu Sağlık Durumu
Bu yıl içerisinde oldukça hareketli zaman geçireceğiniz bir yıl olacak bu sebeple hasta olmamanız da fayda var. Sağlık durumunuzda da zaten herhangi bir hastalık gözükmemekte olup fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeniz, 2018 yılını dolu dolu geçirmenizi sağlayacaktır.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*