2014 Yengeç Burcu Nisan ayı Burç Yorumları

2014 Yengeç Burcu Nisan ayı Burç Yorumları, 2014 Yengeç Burcu Nisan ayı Burç Yorumu, Yengeç Burcu Yorumu, Nisan ayı Burç yorumları, 2014 Xərçəng Bürcü Şərhləri, 2014 Xərçəng Bürcü Aylıq Yorumu

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venera balıq burcu geçişidir . Bu keçid , dünyayı , Evrensel hayatı , sevgiyi , birlik beraberlik duygusunu , inancı , Sevginin önemini , ilişkilerde merkez alacağımız bir enerjidir ve . Hayatın bütün zorluklarına baxmayaraq paylaşmanın , ılımlı olmanın önemini düşüneceğimiz bir keçid olacaq.

7 Nisan tarihinde kariyer hayatıyla bağlı mövzularda Merkür Koç burcunda ilerleyecektir . Ne kadar kabuklarında saklanmayı sevseler de , bu güçlerini toparlamak üçün yaptıkları bir bekleme halidir onun Yengeçler . Kendinize Güven duyduğunuz , informasiya anlamında öne sürmek istediğiniz düşünceleri , projeleri ve planları kabul ettirmek isteyeceksiniz . Ancak evdeki o huzur qismini mutlaka yerli yerinde tutmak gerekir dengede ve .

15 Nisan Tərəzi bürcü burcunda oluşacak Ay Tutulması iş hayatınız aile yaşamınız üzerinde etkilidir ve . Yeni bir başlanğıc yapma arzusu verir . Ancak dengeyi öyle bir sağlamalıyız ki , hem evde hem de olunduğunu huzuru bozmamamız gerekir . Unutulmamalıdır ki, ay tutulmaları bir bitiştir . Aile hayatınıza dikkat ediniz .

20 Güneş Merkür Buğa burcunda seyrine başlayacaktır ve , 23 Nisan tarixləri arasında ve . Bu enerjiyle olumlu çalışabilirsiniz . Sağlam hareket edəcəyik. İleriye dönük hareketler anlamında durumumuzu irdeleyeceğiz . Sosyal ilişkilerimizde sağlam adımlar atmaya önem verib, güven hissi veren unsurları Gözden geçirmeye çalışacağız ve .

29 Nisan tarihindeki Buğa burcundaki Güneş Tutulması , son 1,5 il içerisinde hayatta olub bitenleri , sosial Relationship , toplum içerisindeki konumu , maddi manevi kazançları ele almamız yönünde etkilidir ve . Şartlar unutulmamalıdır ve Deneyimler .

AŞK İlişkiler ve

1-6 Aprel Haftasi : Aşk evinizle ilgili bir yaxşı bir de dikkate değer enerjiler altındayız . Yaxşı haber , ılımlı paylaşımları , yeni bir tanışmayı , yakınlaşmayı işaret etdiyi kimi , olumlu düşünmenin , güzel sözler söylemenin , huzurlu bir aşkı özlemenin işaretçisidir . Ancak Öbür gelişme özellikle evli çiftler açısından önemli . Partnerin baskın tavırları ya kendini Haklı görmesi , sizin de buna qarşı çıkmanız söz konusu . Hafta sonunda Venera – balıq burcunda ilerleyecek . Bu sizleri rahatlatıcı bir enerji geçişidir . Huzuru , Paylaşım , inançla hayata sarılmayı ölçüsü aşkı getiricidir ve . Farklı bir baxımdan bakmanızı verir. Bəli, problemler vardır , sürüyordur ancaq siz güzel tarafından hayatı kucaklamak istersiniz .

7-13 Aprel Haftası : Hafta sonunda olumlu bir enerjimiz var. Bu hem romantizmi hediye edici hem de ruhsal Sevginin işaretçisi . Hassas sevdiklerinizi kucaklarsınız duygularınızla . Bir çoğunuz üçün Aşık olmaq , aşkta aradığınızı bulmak işaretçidir . Çıkar Rüyalarınız . Ne zamandır aradığınız huzuru yakalarsınız .

14-20 Nisan Haftasi : Bütün Burçlar stresli bir həftə üçün . Sizin üçün hem Ailevi hem mesleki konularda dengelere dikkat etmek gerekiyor . Tanişlığın anlamında haftaya baktığımızda 18 Nisan tarihinde güzel paylaşımları , ılımlı yaklaşımları işaret eden enerjiler mövcud. Bekar Yengeçler yeni biriyle tanışabilirler . Ancak 20 21 Nisan tarihinde çox mühüm görünümler var ve . Bunlar ciddi Uzunmüddətli ilişkilerin yeniden ele alınmasını , əgər sorunlar varsa beraberliğin seyrinin değişebileceğini işaret ediyor ve .

21-27 Nisan Haftasi : Yine problemli ilişkilerde dikkatli olmayı gerektiren 23 Nisan gününde kavgacı , bozucu , gereksiz yere tartışmalara Davetiye çıkartıcı hareketlerden kaçınmak gerekiyor . Yükselen burç farklılıklarınızı göz önüne alırsak , bunu siz de başlatabilirsiniz , partneriniz de . Ancak Mars geri hareket döneminde birbirinize qarşı peşman Yaratıcı sözler DRİ etmeyiniz . Bir enerjimiz var olumlu 25 Nisan tarihinde . O fırtınaları biraz olsun Hafifletir . Bekar Yengeçler üçün de hoş bir yansımadır . Sonunda enerjiler gayet olumlu Hafta . Sözler ılımlı nazik ve . Yeni buluşmaları işaret edici problemləri en azından biraz olsun çözümleyici ola bilər ve .

28-30 Nisan arası : 29 Nisan tarihindeki Güneş Tutulması sosial hayat , arkadaşlıklar , hedefler , hayatı aşk, çocuklar , maddi manevi yöndeki paylaşımları , sizin kararlarınızı , yaşanan gelişmelere göre edindiğiniz tecrübeleri vurguluyor sizin bu mövzular çox düşünmenizi , kararlar vermenizi sağlıyor ve .

İŞ Kariyer VE

1-6 Aprel Haftası : İş görüşmelerinde isteklerimize uygun beklentiler içindeyiz . Gerek yeni iş gerekse mevcut görevimizde , otoritelerin anlayışlı olmasını bekliyoruz . Rusiyada yaxşı niyetli düşünmeden , bilinçli bir şekilde durumlara bakmamızda yarar var. Yenilikçi Yaratıcı olmalısınız ve . Sizi fark etmelerini sağlamalısınız . Disiplinli çalışmanız gerekebilir . Genelde iş Dünyasında güclü insanların vereceği kararlar bizim düşündüklerimize uymayabilir .

7-13 Aprel Haftası : Bu ​​həftə itibariyle iş hayatınızda aktif düşünme , hızlıca hareket etme gerginlikten uzaq durmanızı gerektiren Merkür – Koç Burcu seyri başlıyor ve . Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancaq çoxu zaman Gergin konuşmalar söz konusu ola bilər. İş hayatında tartışmalardan uzaq durmamızda yarar var. İş girişimlerinde Özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız yaxşı olacaq. Tabii ki aşırıya kaçmadan . Sanatsal alanda çalışanlar Venera – balıq geçişi gayet olumludur üçün .

14-20 Nisan Haftasi : 19 Nisan tarihinde Ay Tutulması gerçekleşecek. İş aile hayatınızla bağlı mövzularda sizi biraz tedirgin edebilir ve . Başkalarıyla olan ilişkilere dikkat etmekte yarar var. Sağlamlıq anlamında mutlaka tetkiklerinizi yaptırınız . Bu tutulma Endise Yaratıcı , bir çox noktayı kafanıza takmanıza neden ola bilər. Mecburi değişimleri işaret eden diğer enerjiler haftanın ağır geçebileceğini işaret ediyor .

21-27 Nisan Haftası : Başarılı İsler çıkarabilmek üçün otoritelerle anlaşmakta , sularına gitmekte yarar var. Belki bu işinize gelmeyebilir . Ancak bu işinizin görülmesini dikkate değer bulunmanızı verir ve . Mars geri hareketini de göz önüne alırsak zaten huzursuzluktan uzaq durmamız , sorumluluklarımızı yerine getirmemiz istenecek . Hiç tartışmaya girip canımızı sıkmayalım . Biz dikkat edelim . Itibariyle istikrarlı Bu həftə gayet Sakin bir şekilde düşünmemizi sağlayacak Merkür – Buğa Bürc seyri başlıyor ve . Gergin kişi zihnimizi artıq pek yormaz ortamlar ve . Biraz sosial ilişkilere yönelelim , rahatlayalım .

28-30 Nisan arası : Bu ​​həftə Güneş meydana gelecek Tutulması . Hem bedensel hem ruhsal anlamda değerlerimize , dostluklarımıza , hedeflerimize önem vereceğiz . Maddi baxımdan təhlükəsiz rahat bir yaşam , sevdiklerimizle örülü bir hayat , problemlerimizi çözerek feraha kavuşmak niyetimiz yüksek ve manevi ve . Riskten uzaq duracağız . Bastığımız Yeri bilerek kararlarımızı alacak . Gelişmeler umut verecek . Yaşadığımız bu ayki sıkıntıları geride bırakarak ileriyi hedefleyeceğiz . Güzellikler düşüneceğiz hayrımıza gelişmeler olmasını isteyeceğiz ve . Değerlerimize önem vereceğiz karar verdiyimiz heç bir şeyden geri dönmek istemeyeceğiz ve .

PARA

1-6 Aprel Haftasi : Maddi mövzularda ne yaptığımızı bilmemiz ona göre kendimizi ayarlamamız Lazım . Eviniz və ya yuvanızla ilgili ihtiyaçlarımızı karşılarken , hesabı şaşmayalım lütfen . Kredi kartlara , öteleme ile yapılan alışverişler investisiya anlamındaki mövzular daha çox dikkat edelim ve . Ailemizden və ya başqa cür kaynaklardan gelebilecek hisseli paralar söz konusuysa bunları geleceğe dönük bir şekilde değerlendirmemizde yarar var.

7-13 Aprel Haftası : Kariyer aşk hayatımızla bağlı mövzularda etkili olan bu həftə , mali anlamda çox etkili bir görünümlere malik değil ve . Onun şey , biraz da iş hayatımızla ilgili durumlara bağlı olduğu üçün , ayın qalan diğer haftalarında da parasal durum rutin şekilde davam buyursun .

21-27 Haftası 28-30 Haftası da mali mövzularda çox olumlu və ya olumsuz halları işaret etmiyor ve .

NİSAN Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-7-11-12-16-17-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 14-20-21-27
Aşkta En Şanslı Günler : 16-17
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9-10
Yeniay : 6-7-8
( Ay- Yengeç burcu keçid günleri , sizin üçün yeniay anlamı Tasir . Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir ve )
Dolunay : 20-21-22
( Ay- Oğlak burcu keçid günleri , Burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir . Final , bitişler , duygularınızla düşünceleriniz arasında çekişmedir . Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır . Zayıf enerjidir . Bizim maddi olaraq özünüzü güçsüz hissedebilirsiniz . )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir