2014 Yay Burcu Yorumu

2014 Yay Burcu Aylık Yorumu

Yeni il sizin üçün yeni başlangıçlar , yeni Yerler görmek , yeni insanlarla tanışmak , yeni aşklara Yelken Açmak olacak.Hayatın getireceği Şanslı inkişafları değerlendireceğiniz onun zamankinden daha Disa dönük olacağınız , hayata daha güzel bakmanıza neden olacak gelişmelerin yaşanacağı 2014 sizi bekliyor bir . Bu onun anlamda Sans sizden Yana Yil . Gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda istədiyiniz hər şeyə kavuşuyorsunuz . İŞ arayan yaylar , işlerinden memnun olmayıp değişiklik isteyenler bu sene sevinecekler . Sıkıntılardan kurtulacğınız Dertsiz sıkıntısız huzurlu bir sene geçireceğinizi söyleyebiliriz .
2014 Yay burcu ilin ilk ayı iş anlamında çox şanslısınız kazancınızda artış olacak. Belki yeni ortaklıkların başlaması belki de kendi Iş kurmanız söz konusu Kısacası bu ay içinde ölçüsü ekstra gelir getirecek eyni zamanda küçümsenmeyecek kadar da böyük sayılacak bir iş girişimi olacak. Ay sonunda çox özel bir Görüşme yapacaksınız . Yaylar uzun süredir ölçüsü sıkıntı veren bir durumun çözüme kavuşması söz konusu olacak bu bir mahkeme işi olabileceği kimi satılmasını beklediğiniz bir ev ya da arsada ola bilər.

Şubat kimi iki farklı konu arasında kararsız kalabilirsiniz -bu belki iki aşk ola bilər -bu kimi hallarda ölçüsü çekici geleni , tercih etsəniz daha kazançlı olursunuz . Gene bu ay içerisinde uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere hayatınızda yer açacaksınız . Pek çok konuda özünüzü daha yaxşı ortaya koyduğunuz bir dövr . Pis çocukları olanların çocuklarının Eş adayları ile tanışmaları söz konusu ola bilər. Bu ay içinde tanışacağınız yeni yüzler Uzun vadede hayatınızda olacak kimsələr diyebiliriz .

Mart ayında kariyeriniz ISLE ilgili hedefleriniz ön planda olacak , çarpıcı fikirler ortaya koyacağınız Çalışmalarınız olacak. Mart ayı olduqca etmeniz lazım çox çox iş olacak zamana karşınıza çıkan fırsatlara göre yaxşı değerlendirme yapmanız gerekecek təşkil Yoğun . Hayata olaylara qarşı Bakış açınızı değiştiren insanlarla karşılaşmanız söz konusu ve . Ay sonu etdiyiniz bir yatırımın ölçüsü getirisini görüp olduqca memnun olacaqsınız . Gene bu sonunda bir GAYRİMENKUL Alimi gündeme gelebilir Ayin .

Nisan ayı özel hayatınızda sizi memnun edecek gelişmelerin yaşanması söz konusu bu pek çokları üçün yeni bir aşk olacak. İş da bir arkadaşınız vasıtası ile tanışacağınız qarşı cinsden birisi ile yakınlaşma söz konusu , bu kişiye fırsat verdiğiniz takdirde ruh ikizinizi bulduğunuzu hissedeceksiniz ya hayatında . Nisan ayı çox yoğun geçecek arkadaş Toplantıları uzun süredir görmediğiniz dostlarla görüşmeler yapacaksınız . Aile içi ilişkilerinde yoğun yaşanacağını söyleyebiliriz . Bazılarınızın aile bireyleri ile ortakyapacakları bir yaatırım söz konusu ola bilər bu arsa ya da iş yeri və ola bilər. Evli olanların ise eşlerinin ailesi tarafından gelecek bir miras işi gündemlerinde yer ala .
May ayı evli olan yaaylr üçün biraz sıkıntılı ola özellikle uşaq sahibi olanlar çocuklarının problemləri , hastalıkları ile uğraşmak durumunda kalabilirler . Ancak hemen belirtelim hastalık öyle büyütülecek bi durum olmayacak bunlar basit rahatsızlık şeklinde ancaq ev bunaldığınızı hissedebilirsiniz çocuklarla ilgilenmekten ve . Gene evli olanlardan bazılarının eşlerinin yurt qeyri ya da şehir qeyri bağlantılı bir iş girişimi ola bilər. Bu uzaktaki bir qohum ya da arkadaşınızı ortaq edeceğiniz bir iş şeklinde de gelişebilir .
Yay 2014 Yanvar ayında birdən çox Yolculuk gündeme gelebilir burçları . Gene bu güzel bir birliktelik başlayacak ancaq bu kişinin sizdən uzakta yaşıyor olması kimi bir durumda söz konusu ola bilər ve tanışacak halen kalbi boş olanlar yeni biri ile dönemde . Bu ay içinde yapacağınız yolculuklar yurt içi olabileceği gibi yurt qeyri seyahatleri de söz konusu olacak. Bu onun anlamda özünüzü yaxşı zinde hissedeceksiniz ay . Bu dönemde yani İyun sonrası araba alma ya da mövcud otomobilinizi değiştirme İsteği duyabilir araşdırmalar içine girebilirsiniz üçün bunu hayata geçirmek ve .

İyul ayı biraz daha Sakin geçerken kazancınız gen yaxşı görünüyor bu dönmede yeni Layihələr gündeme gelebilir bu ay içerisinde uzaq bir yerdən bir ev satın qəbul edə bilərsiniz bu belki bir yazlık ev ya da ilerisi üçün düşünülen investisiya Amaçlı bir girişimde ola bilər. Bu ay içerisinde bazılarınızın gündemine evlilik fikri Hakim olacak var olan partnerinizle böyle bir fikir içine girebilirsiniz . Evli olanların eşlerinin ailesi ile ilgili bir mövzu ile uğraşmak zorunda kılmaları söz konusu bu uğraşacağınız iş onun neyse sizi biraz sıkacak ancaq eşinizin ölçüsü olan güveninin artması aile ilişkilerinizi daha sağlamlaştıracaktır .

Avqust ayı uzaq bir Yolculuk söz konusu bu Yolculuk ölçüsü bayğı keyifli gelecek bu ay içinde bazılarınızın ailesine yeni bireylerin katılması durumu yaşanacak evlilik da yeni bir bebek ya . Bazılarınız kardeşlerini ilgilendiren bir durumla uğraşmak durumunda olacak. Avqust ayı keyifli yolculuklar güzel haberler eski dostlarla karşılaşmalar şaşırtıcı ama güzel gelişmeler yaşanacak .

Sevgili Yayalar 2014 Eylül başı qısa bir Yolculuk söz konusu hemen sonrasında ise yoğun bir iş temposu bu ay içinde bazılarınızın partnerlerinin aileleri ile tanışmaları söz konusu ola bilər haliyle ilişkinizin daha ciddi boyutlara taşınması . Bu dönemde bazılarınızın hayatında eğitimle ilgili bir gelişme söz konusu ola bilər bu bir dil kursuna başlamanız olabileceği gibi yüksek lisans yapmak kimi bir üst eğitim seviyesine davam etme şeklinde de ola bilər.

Oktyabr ayında olduqca güzel haberler alacaksınız aile içi sevindirici gelişmeler yaşanacak . Bazılarınız üçün evlilik , nişan kimi bir gelişme yaşanabilir . Maddi baxımdan razı olacağınız gelişmeler yaşanacak bu ay içinde evinizde bir tadilat yada yeni bir eve taşınma kimi bir durum .

Kasım ayında eski bir arkadaşla karşılaşmanız yardımı söz konusu olacak bu adamın iş hayatınızda ölçüsü ve . Bu kişi sayesinde yeni bağlantılar kuracak yeni bir çevre edineceksiniz sizi çox Faydası olacak. Evli olan yayların bu dönemde eşleri ile aralarının daha yaxşı olacağını duygusal anlamda olduqca mutlu bir döneme girəcəklərini söyleyebiliriz . Çocuk sahibi olanların ise bu dönemde çocukları ilə bağlı mövzular daha çox vakit ayırmaları gerekecek .

2014 Aralık ayı yay burçları üçün ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ya da kıskançlıklar yaşanabilir , bazılarınızın partnerleri ilə bağlı fikirlerini tekrar Gözden geçirmeleri gerekebilir . Bu dönemde ani kararlar vermekten çəkinin biraz gözləyin ki daha sağlıklı düşüne bilesiniz hem siz hem de partneriniz suların durulmasını beklemekte fayda var. Aşk hayatınızda meydana gelen gelişmelerin istediğiniz yönde olmadığını düşünebilirsiniz ancaq sonunda hər şey tatlıya bağlanacak . Bu ay sonuna doğru ailenizle ilgili sizi sevindirecek bir gelişme yaşanacak . Bu ay içinde bir yakınınızın evliliği söz konusu . Ay sonuna doğru önceden etdiyiniz bir yatırımın ölçüsü çox Karli bir şekilde geri dönüşü söz konusu olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*