2014 Terazi burcu yorumları

2014 Terazi burcu yorumları, Terazi burcu yorumları 2014 , Terazi burcu 2014 şeyə yeniden başlama duygusu içinde ola onun Yılı . Tərəzi bürcü burçları iş ortamında yeni adımlar atacağınız yeni çalışmalara başlayacağınız sizin açınızdan olduqca verimli bir il ve . İş arkadaşlarınızın da desteğini alacağınız iş yaşamınızdaki verimin beklentinizin de üzerinde olduğu bazılarınızın yeni iş imkanları üçün atağa geçtiği patron konumunda olanların işlerini büyüteceği bol kazançlı eyni zamanda Bərəkətli bir 2014 -cü ilin .
Bu il hayatınızı yeniden Konfiqurasiya İsteği içinde ola sizi sıktığını düşündüğünüz onun şeyden kurtulup yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz .

2014 -cü ilin terazi burçları kendinize inanamayacağınız , sizi tanıyanların ise size HAYRETLE bakacağı kararlar ala hayatınızda sizden beklenmeyecek ani değişikliklere gidebilirsiniz radikal ve .

Bazılarınız var olan ilişkilerini bitirmə KARARI alabilirken bazılarınız ise ani bir evlilik KARARI ile çevresini şaşırtabilir . Bu değişimler yalnız özel hayatınızla sınırlı kalmayacak işinizle ilgili Yenilikler iş Değişikliği yada başqa bir şehre yerleşmek hatta bazılarınızın başqa bir ülkede hayatlarına davam etmesi söz konusu ola bilər.

Bu il yaşamınızda olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.Eğitim hayatı davam edənlər üçün bu il çox başarılı olacak . Bu il gireceğiniz bir sınavda istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz . Sağlamlıq açısından bazılarınızda tansiyon problemi ya alerjik bazı rahtsızlık gündeme gelebilir .

Ocak ayı şansınız olduqca yüksek ay sonuna doğru elinize geçecek para ile lüks harcamalar yapabilir özünüzü şımartma yoluna gidebilirsiniz ve . Aile ile etkileşimin ön plana çıkacağı bir dövr ailesinden uzaq olanların bir aile büyüğünün rahatsızlığından dolayı ziyarete gitmeleri söz konusu ola bilər.

Şubat kimi iş yaşamınızda güzel gelişmeler olacak. Ikili ilişkilerin de ise ufak tefek olayları büyütüp sorun yapabilirsin , bunların heç birine gerek yok, hiçten sebeplerle sorun çıxardıb mutluluğun üzerine kara Bulutlar toplanması gereksiz, hem kendine hem de sevdiğine yazık edersin . Çocuk sahibi olanların çocuklarının eğitimindeki olumlu gelişmeler ile mutlu olackları bir dövr olacak.

Mart ayı uzaq qohum yada aile dostlarından gelecek haberler gündeminizi meşgul edebileceği gibi bu kişilerin ziyaretleride söz konusu ola bilər. Yeni işlere girişmek üçün yaxşı bir dövr olmayabilir süregelen yarım kalmış işlərini tamamlamalısın . Sosyal ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir serinkanlılığınızı korumalı qarşı tedbir almalısınız strese ve , sinirleriniz gerilebilir ve . Bazılarınız eşleri ile tartışmalar yaşayabilir . Ay sonuna doğru üçün üçün üzüldüğünüz bir sorun çözüme kavuşacak .

Nisan daha Sakin geçecek bu ayda kalbi boş olanlar yeni biri ile tanışabilir ancaq bu kişi uzun soluklu olmayacak ilişkinin Ayrılık nedeni özünüzü doğru ifade edememeniz ola bilər gore ayına Mart ayi . Belki de etmek de istemeyeceksiniz qısa bir macera yakmayacak bilər .

May ayı işinizde Sanki parlayacaksınız.Eğitim hayatı davam edənlər içinde olduqca başarılı bir dövr olacak.Bazılarınız bu ay sonu ikili ilişkilerde Ayrılık yaşayabilir bu daha çox Uzunmüddətli birlikteliklerin bitişi olacak belki sorunlu mutsuz evliliklerin bitişi . Ayrılık sandığınızın fərqli olaraq daha az olacak yakıcı bilər .
Yanvar ayı istek beklentilerinizi somutlaştırmak sizin üçün önemli ola bilər, bu Buna görə hayallerinizi takip edə bilərsiniz ve . İnsanların ilgisi , beğenisi ölçüsü yönelik kalabilir . Aşkta ise güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz .
İyul ayı terazi burçları uzaktaki bir yakınınızdan gelecek sevindirici bir haber keyfinizi yerine getirecek.Bu ayda daha çox ailenizle vakit geçireceksiniz.Bu dönemde sizi yeddi dostluguna güvendiğiniz kimselerin ikazlarını dikkate alın . Gene bu ay sonu ailenizin genişlemesi yönünde gelişmeler yaşanabilir . Bu evlilik yolu ile aileye yeni bir bireyin katılması yada yeni bir bebek haberi ile de gerçekleşebilir .

Avqust ayı bazılarınızın gayrimenkul Alimi gündeme gelebilir belki yeni bir ev . Avqust sonu sihirli bir değnek değmiş kimi düşünebilirsin . Bütün dış etkilerden uzakta huzur dolu bir dövr seni bekliyor.Çocuk sahibi olanların çocuklarına daha çox zaman ayırması gerekebilir . Bazılarınız tercihlerini beğenmediğiniz den dolayı çocuklarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz .

2014 Eylül ayı sağlık problemlerinin çıkması olası sizin yada bir yakınınızın sağlık sorunları gündeme gelebilir ancaq gereksiz yere evham yapmanızın lüzumu yok olayları gereğinden çox büyütmeyin .

Oktyabr kimi bir taşınma yer değiştirme gündeme gelebilir . Yaşadığınız yorgunlukları atabileceğiniz ortamlara girebilir farklı insanlarla tanışabilirsiniz . Yoğun olduqca memnun edecek kazanımlar gündeme gelebilir sonucunda ölçüsü Çalışmalarınız . ay sonuna doğru istemediğiniz bir aile konfransında bulunmak zorunda kalabilirsiniz bu ayrıldığınız eşle ZORAKI bir Görüşme olabileceği kimi kardeşinizin , çocuğunuzun və ya sevdiyiniz bir yakınınızın sizin hoşlanmadığınız Eş adayıyla da ola bilər.

Kasım ayı isle ilgili yolculuklar gündeme gelebilir . Kasım ayında bazılarınız evlilik KARARI alabilir.Bazılarınız ise birlikte olduğu insanı aile büyükleri ile tanıştırıp ilişkilerini daha ciddi bir Boyut taşımak isteyebilir .

2014 terazi burcu burç yorumları Aralık ayı ikili ilişkilerde çok mutlu görünüyor halen aradığı aşkı bulamayanlar kaldıysa ilin son zamanlarını yaxşı değerlendir çünkü aşkta da Şanslı olduğunuz bir dövr .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*