2014 Kova Burcu Yorumları

2014 Kova Burcu Yorumu, 2014 Kova Burcu Yorumları, 2014 Kova Burcu aşk uyumu

Sevgili kova bu bir illik süreçte çox çox şey yaşayacağını , belki biraz tatsız tecrübeler edineceğini söylesek yeridir . Bu il çevrendekilerin gerçek yüzlerini göreceksin kimin gerçek dost kimin ise sadece senin yaxşı gününde yanında olduğunu anlayacak hayat tecrübene yenilerini katacaksın . Bu il ailenle özellikle aile büyükleriyle ilgilenmeni gerektiren gelişmeler yaşanacak . İş ortamında seni çekemeyen insanlar karşına çıkabilir , arkandan konuşmalar dedikodular Kulagina gelebilir bu durum biraz canını sıksada çox da büyütülecek bir şey olmayacak bu kişilerde konuştukları ile kalacaktır sizi bilen zaten bilirsinizmi . Bu il iş temponuz yorucu olacak. Harcamalarınızın hesapladığınız dan daha çox olacağını söyleyelim sürekli ekstra harcamaların çıkacağı bir il bu harcamalar Eviniz üçün gerekecek tadilattan tutunda otomobiliniz ya da çocuklarınızın eğitimi üçün olacak. Bu il çocuklarınızdan yana yüzünüz gülecek gerek eğitim Hayatları gerekse arkadaş ortamları ile olsun sizi memnun edecek gelişmeler yaşayacaksınız . Bu il bazılarınız uzun aralardan sonra eğitim hayatlarına yönelik kararlar alıp bunu uygulamaya geçirebilir bu yarım kalmış bir eğitimin tamamlanması şeklinde olacak.
2014 kova burcu evli olanların eşleri ile ufak tefek Tartışmaları ola aile içi onun zaman olandan farklı bir durum olmayacak büyütülecek bir durum yok anlayacağınız üçün . Şayet 2013’ün ikinci Yarısı iş nedeni ile taşınma daha Həqiqətən ikametgâh Değişikliği yaşamadıysanız bu ilin ilk ayları iş nedeni ile yer Değişikliği gündeme gelebilir . Bu il sağlık sorunları ile uğraşmak durumunda kalacaksınız hatta bu konuya mühüm bir bütçede ayırma yoluna gidebilirsiniz . Baş dönmeleri Sırt boyun ağrıları kimi problemler yaşanabilir . Bu sene aile büyüklerinden birinin sorumluluğunu üstlenmek durumuna kalabilirsiniz .

Ocak ayı işinizin yoğunluğundan sikayet edə bilərsiniz gerçekten yorucu bir temp olacak. Evli olanları eşleri çocukları ile daha çox ilgilenmesi gerekebilir ve . Eşinizle ilgili sizi mutlu edecek bir gelişme yaşanacak .

2014 Şubat ayı kova burçları üçün iş ortamında sizden hoşlandığını düşündüğünüz qarşı cinsten kişinin duygularının bu yönde olmadığını öğreneceksiniz . Gene bu ay içinde bir aile büyüğünüzün sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekecek . Uzak akrabalarla haberleşmelerin ziyaretlerin yoğun yaşanacağı bir dövr olacak koşturmaca dan kendinizle ilgilenme fırsatı bulamayacaksınız .

Mart ayı eyni anda ilgilenmeniz gereken bir neçə işin sizi bekliyor olması canınızı sıkacak ancaq hiç merak etmeyin hamısının üstesinden geleceksiniz . Planlı hareket etmeniz işlerinizi kolaylaştıracak . Bu ay sonuna doğru aile bireylerinden yada yakın bir akrabanın ameliyatı söz konusu ola bilər.

Bazılarınız evliliklerinin monotonluğundan , eşlerinin eskikisi kimi olmadığından sikayet edebilir hatta boşanmayı da akıllarından geçirebilir ancaq Geriye dönüb baktıklarında uzun süredir evli olduqlarını hatırlayıp Bekar yaşamanın necə bir şey olduğunu unuttuklarını görebilir hatta uşaq sahibi olduqları üçün de bu fikri rafa kaldırabilir
Nisan dövrü bir satış reallaşdıra bu direkt olaraq size ait olabileceği gibi aile bireylerinin ortaq olduğu bir mal varlığıda ola bilər. Ancak bu satış sonrası sizin elinize geçecek bir para olmayacak , bu para ile belki ailenize ait başqa bir investisiya gerçekleşecek ancaq dediğimiz kimi sizin elinize geçen bir para yok . Əgər siz bir bayansanız nisan sonu bir akrabanız vasıtası ile tanışacağınız kişi ile ileriye yönelik bir ilişki içine girebilirsiniz .
May sonu bir miras işi gündeme gelebilir bu durumla bizzat sizin ilgilenmeniz gerekecek ve . Aile bireylerinin bir araya Geleceği toplantılar olacak. Çocukları evli olanlar üçün aileye yeni bireylerin katıldığı kutlamalar yaşanabilir .

Yanvar ayı geçmişe özlem var diyebiliriz eski dostlardan haber almaq isteyebilir belki eski sevgililere dönmek arzusu içine girebilirsiniz ancaq heç bir şey bıraktığınız kimi olmayacak . Uzaktaki bir yakınınızdan gelecek güzel bir haberle sevineceksiniz .

İyul ayı çox sevdiyiniz dostum dediyiniz kişi ile aranızda bir tatsızlık yaşanacak daha Eskisi Gibi olmayacaksınız bir ve . Bu Tartışmanın aranızda geçecek huzursuzluğun səbəbi sizin ya da bu dostum dediyiniz adamın eşi ya da gen ikinizden birinin yakın bir yoldaşı ola bilər.

Avqust ayı boyunca birçoğunuz ikamet adresinizden uzakta olacak bütün bir ayı başqa bir Şehirde geçireceksiniz iç huzuru bulduğunuzu hissedeceksiniz . Burada heç ummadığınız rastlamayı hiç tahmin etmediğiniz eski bir tanıdıkla karşılaşabilir bu karşılaşmadan da olduqca razı ola .

Eylül ayı gen yoğun bir iş temposu var. Bu dövr de elinize geçecek olan bir miktar para maddi baxımdan sizi biraz rahatlatacak . Ay sonuna doğru eski rahatsızlıkların tekrar nüksetmesi söz konusu ola bilər.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*