2014 Boğa Burcu Nisan ayı Burç Yorumu

 2014 Boğa Burcu Nisan ayı Burç Yorumu, 2014 Nisan Ayı Burç Yorumları

5 Nisan tarihindeki Venera balıq burcu geçişini , Buğa burcu onun zaman olumlu bulmuşumdur üçün . Çünki hem ilişkilerde verici , ılımlı , şefkatli yaklaşımların göstergesi , hem de kişilerin çevresiyle olan temasında huzur güzellikleri arzuladığını işaret eder ve . İlişkilerde heç bir zaman bencil hallar söz konusu deyildir . Güzellikleri kendine çekmek ister .

7  Nisan tarihinde Merkür , Koç burcunda ilerleyecektir . Bu dönemde iç dünyamızda kimi zaman aqressiv düşünmeye , olayları gerginlikle ele almaya neden ola bilər. Boğa’ların bu dönemde onlara olumlamalarda bulunmalarını , stresten uzaq durmalarını , zihinlerini daha güzel şeyler üçün kullanmalarını tavsiye ederim .

15 Nisan Tərəzi bürcü burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla , bir yanıyla iç dünyamızda hezeyanlara sabırsızlıklara yol açabilir ve . Ancak iş hayatınız , sağlığınız günlük hayatınızı verimli , Düzgün’ün İsler hale getirmek adına çox yaxşı düşünülmeli , iş ortamındaki ilişkilerinize çox dikkat etmelisiniz ve .

20 Merkür geçişleri , burcunuzda meydana gelir ve 23 Nisan tarihlerindeki Güneş ve . Bu da rahatlatıcı bir etkidir . Ay tutulmasının yaratdığı aqressiv hali sakinleştirir . Daha ılımlı , risk almadan düşünceleri ifade edebilmeyi tetikleyecektir .

Nisanın ayının son etkisi , 29 Nisan tarihinde burcunuzda oluşacak Güneş tutulmasıdır . Güneş Tutulması , son dönemlerde yaşanan deneyimlerden ders alındığını , bundan sonra maddi manevi anlamında çox daha sağlam adımlar atmaya kararlı olmanızı təmin edir ve .

AŞK İlişkiler ve

1-6 Aprel Haftasi : Dostluklarımızı həftə olacak özel ilişkimizi bütün yönleriyle ele alacağımız bir ve . Özverili , yanımızdakileri kucaklayıcı , dostlarımıza yardımcıyız . Bu yönlerimiz qarşı cinsin de dikkatini olumlu yönde etkileyecektir . Sorunlarımızı konuşarak çözmemiz asan olacak. Romantik karşılaşmalar özellikle Venera balıq burcu geçişinin hoş huzur verici yansımaları altında mümkündür ve . Sorunlardan , sıkıntılardan , tatsızlıktan uzaq Durmak isteyeceğiz .

7-13 Aprel Haftası : Bu ​​haftanın sonlarına doğru güzel bir enerjimiz var olumlu ve . Ancak Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor . Asanlıqla gerginleşebiliriz ya bir şeyleri düşünürken halları kendi lehimize olacak şekilde ele alabiliriz . Buna dikkat etmek Lazım . Venüs’ün hoş görünüşü bizi rahatlatacak sosial ilişkilerimiz sayesinde huzur bulacağız ve .

14-20 Nisan Haftası : Bu ​​haftanın bütün Burçlar üzerinde bir hayli etkili olacağını söylemek isterim . Hepimiz farklı alanlarda yanlış kararlar verebilir ya dış Etkenler nedeniyle sıkıntılı hallar yaşayabiliriz . 15 Nisan tarihindeki Ay Tutulması , psixoloji , geri adım atmayan tarzda yaklaşımlar , beklenmedik bir komanda sorunlar , bencillikler , gizli düşmanlıklara qarşı dikkatli olmamız Lazım fiziki anlamda gerginlik ve . Kendi yüklenebilirsiniz kendinize . Stres istenmeyen gelişmeler sizi sağlık iş hayatınızla bağlı mövzularda zorlayabilir ve . Çok bilinçli olmamız Lazım .

21-27 Nisan Haftasi : Hafta başında çevremizdeki bazı kişiler ya partnerimizin etdiyi davranışlar , kararlar kafamızı bir hayli kurcalayabilir . Oysaki Mars geri dönemindeyiz Hareket . Onun sözlerini Kalıcı sanmayalım . Daha sonra bu konuda gerçek düşüncesini öğrenebileceğiz . Hafta sonunda Merkür burcunuzda seyrine başlıyor . Bu düşüncelerimizi dış dünyada ifade edebilmemizi sağlayacak . Sosyal ilişkiler yeni tanışmalar anlamında həftə sonu gayet olumlu ve .

28-30 Nisan arası : Hoş bir haftaya adım atıyoruz . Hem istediğimiz kimi kendimizi ifade edebiliriz . Güneş burcunuzda gerçekleşiyor Tutulması . Bu da yeni alınacak kararların , uzun vadeli gelişmelerin işaretçisi . Yüksek eğitim , inancımız , başqa bir yere Yerleşim , uzun yolculuklar bir hayli etkili olacak. Hafta sonu bir yerden başqa bir yere Gitmek , tanışmalar , bağlantılar bulunma anlamında aktif gözükmekte .

İŞ Kariyer VE

1-6 Aprel Haftası : İş konularında bir karar aşamasındayız . Bazı kişilerle bir araya gelebiliriz , teklif alabiliriz , başqa bir iş düşünebiliriz . Ancak unutmayalım ki Mars geri hareket dönemindeyiz . İş ortaklıkları konusunda mutlaka dikkat edəcəyik. Hatta ortaklaşa bir iş söz konusu olduğunda iki misli Temkinli olmaq Lazım . Sözleşmesiz bir iş yapmayalım . Hemen karar vermeyelim . Dereyi Görmədən paçaları sıvamayalım . Bir görünüş var sert Hafta sonu . İş konularında bizi biraz zorlayabilir . Kendimizi ortaya koymamız zorlaşır , işimize birileri karışabilir .

7-13 Aprel Haftası : Hafta ortasında yine dikkatli olmamızı gerektiren enerjiler mövcud. Bir şeyə sinirlensek , bir haksızlıkla karşılaşsak öd kendimizi savunmakta zorlanabiliriz . Sanki bir şeyler üzerimize geliyor kimi hissedeceğiz . İşte bu baskı bize yeni kararlar aldırabilir . Ancak biz çox yaxşı düşünmeliyiz . Bir ortaklık sona erebilir ya bir değişime uğrayabilir .

14-20 Nisan Haftası : Planlarımızı uygulamak ilerisi adına köklendirmek istiyoruz ve . Ancak 19 Nisan tarihindeki Ay Tutulması iş hayatınız özellikle psixoloji anlamda stres yaratıcıdır ve . Karşımıza bazı engeller çıkabilir. Balanced davranmak zor ola bilər. Sakin olmamız gerekiyor . Tekrar bir fıskiye Lazım olan bitene . Hafta sonu görüşmeler , yolculuklar , işlerinizi takibi anlamında önem taşıyor .

21-27 Nisan Haftasi : Bu ​​iş hayatınızı ilgilendiren mövzusu hem şartlar çerçevesinde hem de geleceğe dönük şekilde ele almakta yarar var Hafta . Hedefinize göre iş tercihlerinizi Gözden geçiriniz durumunuzu ve . Sizi bir başqa göreve tayin edebilirler . Hem çox Sakin hem de mantıklı bir şekilde işbirliğinde bulunmak gerekiyor . Çalıştığınız işyerinde yeni değişimler söz konusu olacak. Sağlığınıza da mutlaka Özen gösteriniz . Başkalarıyla mecburen işbirliği yapmanızı gerektiren hallar oluşabilir . Siz kendi kendinize lütfen kararlar vermeyiniz . Çünkü bu həftə geçmiş bir komanda mövzular üzerinde durulacak siz gelişmelere bir Bakınız ve . Bu gelişmeler hemen yerli yerine oturmayacak . Zaman gerektiriyor . Hafta sonuna doğru enerjiniz olumlu hale gelecek . Olumlu bir şekilde düşüneceksiniz . Rahatlayacaksınız .

28-30 Nisan arası : Bu ​​həftə burcunuzda oluşacak Güneş Tutulması , hem kişisel hem duygusal anlamda yeni kararlar vermenizi sağlayıcıdır . Bunları yavaş sağlam bir şekilde uygulamaya dökmek yaxşı olacaq ve . Sonunda enerjiniz gayet olumlu Hafta . Ne istediğinizi bilerek konuşacak GÜVEN duygunuzla yol alabileceksiniz ve .

PARA

1-6 Aprel Haftasi : Bu ​​həftə parasal mövzularda iki görünüş bulunmakta . Harcamaların dikkatle yapılmasına Özen gösterelim . Hesabımızı bilelim kontrollerimizi yapalım ve . Ufaktır ne olacak diyerek alışverişlerde ayarımızı kaçırmayalım . Eski bir alacağımızı Təhsil edebiliriz . Gelir getirici olana işlere yönelebiliriz .

7-13 Aprel Haftasi : Merkür Koç seyrine başlayacak burcunda . Kazanç Evinizin meneceri olduğu üçün , mali mövzularda dikkatli olmaq Lazım . Bazen heç hesaba katmadığımız bir Buna görə elimizden para çıkabilir. Cüzdanımıza , önemli evraklarımıza dikkat edelim , saklayalım , kontrol edelim .

14-20 Nisan Haftasi : Maddi anlamda yine dikkatli olmamızı gerektiren enerjiler söz konusu . Güvenmediğimiz kişilere heç bir şeyimizi Emanet etmeyelim . Özellikle yolculuklarda bavulumuzu , eşyalarımızı koruyalım . Bir de hakkımızın yenmesi , yaxşı niyetimiz sonucu borçlarımızın təhsili güç ola bilər. Maaşımızı geç alabiliriz ya sağlık nedeniyle para harcayabiliriz .

21-27 Nisan Haftası : Kazancımızla bağlı mövzularda lütfen gözümüz açıq olsun . Mesai ücretlerimizi , hak ettiğimiz paralarımızı ödemekte gecikebilirler . Geçen olduğu kimi bu haftanın ortasına kadar dikkat edəcəyik Hafta . Hafta sonuna doğru , Merkür burcumuzda ilerleyecek . Kazanç konularında rahatlayacağız . Geçirdiğimiz son üç haftaki maddiyatla alakalı problemler nispeten azalmaya başlayacaktır .

28-30 Nisan arası : Bu ​​həftə güzel enerjilerimiz var . Hem mali anlamda alacaklarımız ödenir hem de yeni işlerden qurtuluşdur elde edebiliriz .

NİSAN Ayı Ulduz fali Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-7-11-12-20-21-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 9-10-16-17-22-23
Aşkta En Şanslı Günler : 11-12
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 4-5

Yeniay : 1-2-3-28-29-30
( Ay- Buğa burcu keçid günleri , sizin üçün yeniay anlamı Tasir . Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur yeni başlangıçlar üçün taze enerji anlamı Tasir ve )
Dolunay : 15-16-17-18
( Ay- Akrep burcu keçid günleri , Burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu üçün Dolunay anlamı Tasir . Final , bitişler , duygularınızla düşünceleriniz arasında çekişmedir . Yaxşı dengelenmesi halinde yapıcıdır . Zayıf enerjidir . Bizim maddi olaraq özünüzü güçsüz hissedebilirsiniz . )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*