2014 Aslan Burcu Yorumları

2014 Aslan Burcu Aylık Yorumu
2015 Aslan Burcu Aylık Yorumu

2014 Aslan Burcu Yorumları , Aslan Burcu Yorumu 2014, aslan burcu aşk uyumu

Aslan burçları bu il sizin iki farklı dövr gibi olacak ilin özellikle ilk dörd ayı zorlayıcı biraz sıkıntılı geçecek ancaq bu dönemden sonra bir o kadar rahatlama yaşayacağınız ilin ikinci Yarısı ölçüsü bekliyor olacak üçün . Dediğimiz kimi ilin ilk Yarısı özellikle – ilk dörd ay- atlatıldıktan sonra sizin üçün Bərəkətli , rahat , arzularınıza kavuşacağınız bir 2014 başlayacak.Bu il strese bağlı cilt sorunları yaşayabilirsiniz.Kış aylarında kilo problemi de yaşanabilir yediklerinize dikkat etmelisiniz çox kalorili gıdalardan çəkinin .
Aslan burcu 2014 Ocak ayı sizi Yoran yoğun bir iş temposu ile başlayacak iş yerinde çıkan problemlerle uğraşma durumunda kalacak bu arada ailenize daha az zaman ayırmaya başlamanız eşinizle aranızda ufak tartışmaların çıkmasına neden ola bilər. Gerek özel yaşamınızda ki arkadaşlarınızla gerekse ofis ortamındaki arkadaşlarınızla tartışmalardan uzaq durmalısınız . Duygusal davranmaktan kaçınmalı aradaki mesafeyi korumalısınız .

Şubat ayı sağlığınıza daha bir önem göstermeniz gerekebilir bu dönemde ufak ÇAPLI rahatsızlık yada qida zehirlenmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz özellikle tükettiğiniz gıdaların n ömrünü dikkate alaraq hareket etmeye özen gösterin . Kalbi boş olanlar bu ay sonuna doğru arkadaş ortamında hoşlanacakları biri ile tanışabilir ancaq bu dövr başlayacağınız bir ilişkinin uzun soluklu olmasını yada evlilikle sonuçlanmasını beklemeyin.Kendinizi çox kaptırmayacak sanız əgər qısa Süreli yaxşı vakit geçireceğiniz bir ilişki yaşayabilirsiniz .

Aslanlar 2014 Mart maddi anlamda biraz sıkıntılı ola ödemeler konusunda zorlanabilir harcamalarınızda kısıtlama yoluna gidebilirsiniz ayi . Mart sonu ilişkilerinde sorun yaşayanlar ani bir Ayrılık KARARI ala . Bazılarınız beraber olduğu insanın ailesi ile tanışmak durumunda kalarak beklemedikleri bir şekilde ilişkilerinin daha ciddi bir yönde ilerlediğini görebilir ancaq bu durumun size huzursuz etmesi olası çünkü böyle bir ilişkiye henüz hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz mart ayı XƏBƏR ilişkilerinde biraz karışık bir dövr görünüyor zaten iş hayatınızda yaşayacağınız yoğunluk stresten ve özel hayatınıza yönelik ciddi kararlara hazır olmanız zor . 2014 burç yorumları gen bu dönemde eğitimle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir bu sizin kendi eğitim hayatınızla ilgili alacağınız bir karar olabileceği kimi çocuklarınızın eğitimi ilə bağlı olumlu yada olumsuz gelişmeler yaşanabilir .

Nisan ayında maddi baxımdan az da olsa bir rahatlama yaşanacak bu sizinde ümidi kestiğiniz üzerinden uzun zaman geçmiş bir ödemenin gelişi ile olabiliceği kimi miras yolu ile gerçekleşecek bir satıştan elinize geçecek bir miktar Parada olabilir.Ancak dediğimiz kimi maddi bir rahatlama hissedilecek.Gene bu ayda bazı aileler aileye yeni katılacak bir bireyin müjdesini alabilir.Nisan ayında ölçüsü mutlu edecek haberler alacaksınız . Özellikle aile yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak ve .

May ayı yoğun bir iş temposu artan qurtuluşdur görünüyor.Bu terfi etmeniz neticesinde de olabileceği gibi kendi işinizin patronu iseniz işlerinizdeki artışın yada sizin üçün Bərəkətli bir ortaklığın sonucunda da ola bilər.
Haziran kimi ofis ortamında yeni iş arkadaşlarınızdan birine qarşı duygusal anlamda bir şeyler hissedebilirsiniz ancaq bu kişi sizin üçün yaxşı bir seçki değil ilerleyen zamanda canınızı sıkacak gelişmeler yaşayabilirsiniz mümkünse hiç başlamayın özellikle uzun zamandır davam edən sorunsuz bir birliktelik yaşıyorsanız var olan ilişkinizi riske attığınıza değmez .
İyul kimi iş hayatınızda bir komanda değişiklikler ola bilər yeni bir göreve getirilebileceğiniz kimi mesai arkadaşlarınızdan birinin görevine qısa Uzunmüddətli bir keçid yapmanız söz konusu ola bilər. Parasal anlamda daha aktif hırslı olacaqsınız ve . Aile büyüklerinden birinin sağlık problemləri ortaya çıkabilir.

Avqust ayı yaxşı bir tatil ya da beklenmedik bir iş seyahati ola bilər bu dönemde qısa Uzunmüddətli yolculuklara çıkmanız olası ancaq onun nereye ne için gitmiş olursunuz olun olduqca memnun döneceksiniz . Ay sonuna doğru akrabalarınızla ya da komşularınızla ilgili daha Həqiqətən yakın çevrenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir buda çevrenizle Gidiş gelişlerinizi artıracak yoğun bir trafik yaşanmasına sebep olacak.

Eylül ayı gayrimenkul Exchange tələb etmir ki , işlərini yaşanabilir bu ölçüsü ailenizden kalan bir ev ya da evli iseniz eşinizin tarafından miras yolu ile edinilmiş bir mal ola bilər. Evliliğinde sorun yaşayanların hayatlarında mucizeler yaşayacakları bir döneme girəcəklərini söyleyebiliriz . Gerek eşiniz gerekse siz daha Sabirli daha anlayışlı bir döneme gireceksiniz bu zaman zarfında iki tarafında alilerinin qarşılıqlı anlayışlı tavırlarıyla ilişkinize yönelik olumlu inkişafları desteklemeleri de sizi birbirinize bağlayacak . . Gene bu ay içinde aşk konusunda ani hoş gelişmeler yaşamanız mümkün özellikle kalbi boş olanlar ya da ciddi bir ilişki arayisi içinde olanlar için güzel gelişmeler yaşanacak ve . Beklediğiniz kişi ile ortaq bir dost ya da arkadaş vasıtası ile tanışıp sağlam temellere dayalı ileriye yönelik ciddi bir ilişkinin başlaması muhtemel . Güzel paylaşımlarınızın gölgelenmemesi üçün, bəzi şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir , dikkat . Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek alabileceğiniz bir gün . Alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlayabilir risk . Özünüzü ruhsal Yonden gelişime açıq hissedeceğiniz bir gün .

2014 Aslan burçları için Ekim kasım ayları iş yaşamınızla ilgili önemli kararlar almamalı konuda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz bu ve .. Onun şeyi ben bilirim tarzında hareket etsəniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz . kaslarınızla ilgili ufak tefek ağrılarınızı ihmal etmeyin ilerleyen zamanda ciddi rahatsızlıklara dönüşmeden müdahale etmenizde fayda var. Çocuklarınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir arkadaş çevrelerini beğenmemeniz den dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz . Evinizle ilgili yeniliklere gidebilir yeni Eşyalar ala yaşam alanınızda sizi mutlu edecek değişiklikler yapabilirsiniz .

Aralık ayında özel yaşamınızda bir komanda karışıklıklar ola eşinizin ya da sevgilinizin kıskançlığı yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz . Gene bu dönemde bazılarınız otomobil ala ya da mövcud otomobilini değiştirebilir .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*